• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIV. NEDĚLE -sathan? vs. hlas lidu a kdo má klávesnici

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]Tantu ještě neznám moc :p ale tak bylo řečeno nejoblíbenější a tohle jsou ti se kterejma jsem si už aspoň psal :p[/SPOIL]
ok ok ja len aby nám dával tie speedy ďalej :D ja ich mám všetkých strašne rád :D[/SPOIL]

Na akú strednú školu sa chystáš ?(myslím aké zameranie :)) píšeš, že máš čerstvých 15 takže tam asi ešte nie si :)
 

DeletedUser32568

Guest
Čteš knihy? :) Jaký žánr a nějaké doporučení? :)

OT
[SPOIL]Myslím, že zvládli :) Arogancee mi, pak pomáhal s kmene :)[/SPOIL]

Knihy čtu hodně - Eragon za 18h čistýho času ;)
doporučuji určitě Pána Prstenů a vše od Tolkiena, potom Stephena Kinga, Paoliniho a možná časem ještě něco dopíšu :D
OT
[SPOIL]No ale i v BB bylo spousta fajn lidí i když nás to trošku rozházelo :cry s Aroganceem jsem stále v kontaktu ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Už jsi měl někdy nějaký vztah? :) Jestli ano, jak daleko ses dostal? :p

a ještě moje poslední otázka této hodinky-Jak se ti líbí poslední upgrade DKáček? (mám namysli to přidání zvýšení produkce do funkcí prémia)
 

DeletedUser32568

Guest
[SPOIL]ok ok ja len aby nám dával tie speedy ďalej :D ja ich mám všetkých strašne rád :D[/SPOIL]

Na akú strednú školu sa chystáš ?(myslím aké zameranie :)) píšeš, že máš čerstvých 15 takže tam asi ešte nie si :)

[SPOIL]Já mám rád dost lidí, ale tak nemůžu napsat všechny ...[/SPOIL]
Elektronické Počítačové Systém (Informační Technologie) nejsem ale už jsem se dostal a byl jsem první :axe a z celý školy druhej :D předběhla mě gymplačka :cry
 

DeletedUser30368

Guest
Jdeme do reality :) Jaká by měla podle Tebe být správná žena? Nebo spíše dívka pro Tebe? :)

OT:
[SPOIL]v BB jsme jich pár znal, ale nic moc. Pozdravuj ho ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser32568

Guest
Už jsi měl někdy nějaký vztah? :) Jestli ano, jak daleko ses dostal? :p

a ještě moje poslední otázka této hodinky-Jak se ti líbí poslední upgrade DKáček? (mám namysli to přidání zvýšení produkce do funkcí prémia)

Vztah jsem měl, ale jenom pusy a držení za ruce :p přece jen mám 15 :p
Tfuj na to :(:(:( jasnej důkaz pracháčů je na US6 kde hráč vede o 20k :D
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]Já mám rád dost lidí, ale tak nemůžu napsat všechny ...[/SPOIL]ale môžeš :D[/SPOIL]
Elektronické Počítačové Systém (Informační Technologie) nejsem ale už jsem se dostal a byl jsem první :axe a z celý školy druhej :D předběhla mě gymplačka :cry

ach nebola to zelinka ? :D :D

A asi posledná otázka hodiny :D

Ako si napísal tie testy čo píšete česy ? z českého jazyka atd. ? a v akom ročníku to píšete ? :D
 

DeletedUser32568

Guest
Jdeme do reality :) Jaká by měla podle Tebe být správná žena? Nebo spíše dívka pro Tebe? :)

OT:
[SPOIL]v BB jsme jich pár znal, ale nic moc. Pozdravuj ho ;)[/SPOIL]

Tak můžu to vzít ze dvou ohledů :) Co se týče krásy tak bruneta, prsa hezký a ne povislý 1-4, pevnej zadek, hezkej obličej.
a pokud vlastnosti tak aby se s ní dalo povídat dlouho a dobře takže ne žádný krátký pokecy :) potom hodná, chytrá, nepodvádí, ale musí mít i nějaký špatný vlastnosti ať to není taková nuda :D uff snad jsem na nic nezapoměl
[SPOIL]Jop budu :) chystáme jeden projekt ;)[/SPOIL]

[SPOIL]

ach nebola to zelinka ? :D :D

A asi posledná otázka hodiny :D

Ako si napísal tie testy čo píšete česy ? z českého jazyka atd. ? a v akom ročníku to píšete ? :D
ne byla to kedlubna :p
No testy se píšou až rovnou na střední a já to měl na PC - 15otázek, každá za dva body ... ale i když jsme byli první připravení k testu už v 8:10 tak jsme začali až v 9:00 což mě trošku znervóznilo a tak jsem udělal jednu hloupou chybu a druhou o který nevím :D
a v 9. píšeme SCIO a teď budeme psát nějaký PISA což nevím co je :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Péťo, co základní škola, jaký máš kolektiv a těšíš se na střední školu? :) A jak jsi dopadl v testech SCIO?

OT:
[SPOIL]Dej mi v OZ vědět jaký projekt ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser32568

Guest
Péťo, co základní škola, jaký máš kolektiv a těšíš se na střední školu? :)

OT:
[SPOIL]Dej mi v OZ vědět jaký projekt ;)[/SPOIL]

Základní školu flákám a tak mám jednu dvojku z přírazu :D a hrozí mi z dalších předmětů ale mě už je to jedno když už jsem na střední přijatej :D
a kolektiv mám příšernej distancuju se od něj a jedinej pravej kámoš je Similley (na cs25) a nebo Idontwantban*cz (us6) - to je jedna a ta samá osoba :)
a na SŠ se těším jak malý děcko protože konečně poznám nový lidi a novej kolektiv a nebudu se muset distancovat (snad :D)
[SPOIL]OK dám pokud budu stíhat :D je to makačka :D pouštět hudbu, odpovídat a farmit :p[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru