• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIV. NEDĚLE -sathan? vs. hlas lidu a kdo má klávesnici

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
A asi nevieš čo znamená L II. tak nevadí :D

Máš priateľku ? myslím nie Let :D
 

DeletedUser32568

Guest
Petře, jaké největší zážitky máš z DK? Je to tvá láska k Let, nebo něco jiného? :)
A co nejhorší zážitek? :)
Zážitky z DK jsou především ze S9 a S20 - na prvním mě naučili pořádně hrát DK a byl tam super pokec, spam a skvělý lidi - jeden z nich je dokonce kousek ode mě (pár baráků vedle :)) a na S20 jsme byli schopni na Skype dát 4000příspěvků za 10minut a byla to celkově sranda když po nás šel celej kontinent :D
a co se týče Let - je to jenom kamarádství i když na fóru se z toho dělá bůh ví co :) oba víme svý a klidně se můžete zeptat podrobněji ;)
a nejhorší bylo asi když jsem dostal PERMA ban za něco co nebylo přímo klasifikovaný v pravidlech :cry
Nu chtěla jsem se zeptat....zatím nic osobního......říkal jsi, že seženeš kamárady, aby bylo plno a odpovídal...

kde jsou :)
Vudčo se ptal, Malkin ještě ne, Let nemůže, Ritier tu není a ostatní jsou off :cry
klidně i osobní ;)
 

DeletedUser32568

Guest
Vudča, Majka, Žabka Strify :)
Sektík, Ritier, Let a ještě další ;)
 

DeletedUser30368

Guest
Tradiční otázka, jestli máš rád mne :)

Co tvé oblíbené jídlo a pití? :)
Nějaké oblíbené filmy?

OT:
[SPOIL]na světě 20 jste nakonec museli uzavřít spojenectví, ale byli jste dobří :D většinu Vašeho kmene jsme znal :D[/SPOIL]
 

DeletedUser32568

Guest
Tradiční otázka, jestli máš rád mne :)

Co tvé oblíbené jídlo a pití? :)
Nějaké oblíbené filmy?

OT:
[SPOIL]na světě 20 jste nakonec museli uzavřít spojenectví, ale byli jste dobří :D většinu Vašeho kmene jsme znal :D[/SPOIL]

jistěže tě mám rád :p
Jídlo - pizza, špagety, gulášek, řízeček, grilovaný masíčko :p
Oblíbených filmů mám spoustu ale rozhodně Pán Prstenů, xXx, Rychle a Zběsile, Rocky :)
OT
[SPOIL]Tam to bylo jinak nakonec to byla spíš chyba než výhoda ale udrželi bychom se ... znal to je možný byl to fórum kmen :D[/SPOIL]
 

DeletedUser32568

Guest
[SPOIL]
Tak Ty budeš mať prístup na speedy 10 minútové zakázané :D najobľúbenejší je Tantalena samozrejme až po Lady :p má prednosť :p[/SPOIL]

[SPOIL]Tantu ještě neznám moc :p ale tak bylo řečeno nejoblíbenější a tohle jsou ti se kterejma jsem si už aspoň psal :p[/SPOIL]
 

DeletedUser30368

Guest
Čteš knihy? :) Jaký žánr a nějaké doporučení? :)

OT
[SPOIL]Myslím, že zvládli :) Arogancee mi, pak pomáhal s kmene :)[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru