DeletedUser7340
Guest
Zdravim,
Potrebovala by som sa nieco spytat. Hrala som na svete Casual 1, kde som sa mohla znovu stretnut s kamaratmi z kmena O.V.M. zo sveta 1. Pre neaktivitu mi bol ucet zruseny. Je este mozne sa tam dostat? Alebo ma len posle na Casual 3?
Potrebovala by som sa nieco spytat. Hrala som na svete Casual 1, kde som sa mohla znovu stretnut s kamaratmi z kmena O.V.M. zo sveta 1. Pre neaktivitu mi bol ucet zruseny. Je este mozne sa tam dostat? Alebo ma len posle na Casual 3?
Mala som toho vela, len jedneho dna som sa prihlasila a odrazu uz bol ucet fuc
tak som sa tomu nevenovala, ale teraz uz snad budem mat trochu viac casu.
