• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 1

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna Jonik
  • Vytvořeno Vytvořeno
Zdravim,
Potrebovala by som sa nieco spytat. Hrala som na svete Casual 1, kde som sa mohla znovu stretnut s kamaratmi z kmena O.V.M. zo sveta 1. Pre neaktivitu mi bol ucet zruseny. Je este mozne sa tam dostat? Alebo ma len posle na Casual 3?
 
Zdravim,
Potrebovala by som sa nieco spytat. Hrala som na svete Casual 1, kde som sa mohla znovu stretnut s kamaratmi z kmena O.V.M. zo sveta 1. Pre neaktivitu mi bol ucet zruseny. Je este mozne sa tam dostat? Alebo ma len posle na Casual 3?

Ahoj bodka zkusím se ti poptat po nějakém účtu který by jsi mohla převzít jinak už se k nám nedostaneš.
 
Za to by som ti bola velmi vdacna :) Mala som toho vela, len jedneho dna som sa prihlasila a odrazu uz bol ucet fuc :( tak som sa tomu nevenovala, ale teraz uz snad budem mat trochu viac casu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Dafře, letošní sraz O.V.M. by se Ti líbil, mimo jiné jsme se i plavili po Baťově kanálu.

loď.JPG
 
To jsi se tu moc s aktivitami nepochlubil.
Přišel jsi opět o to nejdůležitější - o diskotéku.:cool:
 
Ooo, a tohto roku by uz som konecne bola mohla ist O.O Fnuk. No co uz, tak snad dalsi rok.
 
A jsi na facebooku? Přidám Tě do skupiny, kde to vše domlouváme, vypadá to, že příští rok by mohl být na Slovensku. (Pokud jsi ve skype skupině O.V.M., tak napiš spíš tam, nebo zde osobkou.)
 
Nie som asi s vami na Skype, ale rada by som sa pridala :) Skype mam (**censored**), kontaktuj ma, prosim :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zpět
Nahoru