• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 11

Awatar Sheppard

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Lord Cedník aka Mancu - Co to zase generuješ za nesmysli? Však klučina má pravdu. Pro nové hráče je téměř bez šance zabrat nové vesnice, protože velcí hráči ji mají možnost i hned zabetonovat.
Btw. Za 3 měsíce jsi zabral 23 vesnic, nevím zda si jen špatnej nebo se málo snažíš. :)

Kozmič - Přitom stačilo jen zvýšit Spawn barek (stejně jako to mají jiné jazykové verze), ale ne u nás to zvýšit nemůžeme, protože by to "malým hráčům uškodilo ještě více". Nevím jestli si to uvědomujete, ale vy tu hru úplně zabíjíte. Sakra, když vidíte, že ten koncept díky inventáři, který si můžou hráči přesunout, nefunguje tak změňte to blbý nastavení. Hlavně nám tu prosím netvrdte, že to nejde. :)

Ano ano stačí aby hráč přešel s 12.000 vesnici na serve měl plný stav všeho hromadu surovin a během týdne s bonusy, vlajkami apod uděla třeba i 2.000 kopí a 2.000 mečů možná i více je to jen odhad :D a pak do každé vesnice kolem sebe pošle 500 ze všeho a drží si to.

na Casual 9 zabrat barbarky bylo nemožné protože hned jak se objevila barka tak hned tam byli podpory že s pomocí pevností tam člověk musel poslat 10.000 špehů aby zjistil co tam je a nemluv o kraji mapy tam jak se ukázala 3500 bodovka po půlnoci už tam fičeli podpory od všech. Prostě velcí hrači rychle podporit aby nikdo nemel nic hnusne řečeno nenazranost zabrat treba behem 2 dnu 30 vesnic
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Lord Cedník aka Mancu - Co to zase generuješ za nesmysli? Však klučina má pravdu. Pro nové hráče je téměř bez šance zabrat nové vesnice, protože velcí hráči ji mají možnost i hned zabetonovat.
Btw. Za 3 měsíce jsi zabral 23 vesnic, nevím zda si jen špatnej nebo se málo snažíš. :)

Kozmič - Přitom stačilo jen zvýšit Spawn barek (stejně jako to mají jiné jazykové verze), ale ne u nás to zvýšit nemůžeme, protože by to "malým hráčům uškodilo ještě více". Nevím jestli si to uvědomujete, ale vy tu hru úplně zabíjíte. Sakra, když vidíte, že ten koncept díky inventáři, který si můžou hráči přesunout, nefunguje tak změňte to blbý nastavení. Hlavně nám tu prosím netvrdte, že to nejde. :)
pisu jen pravdu ja vim ze to boli ty negramoto jeden kdyz nepochopis zakladni veci jako treba ze nejsem LORD CENDIK ATD!taky bych si pral aby zvysili ten spawn barek jak se to zminuje a unavuje me jak se kozmicz vymlouva ze to nejde ale ja s tim nic neudelam no hraju s tim co nastavi ikdyz se mi to nejak nelibi treba nebo mi neco chybi ikdyz vidim ze treba na jinych jazykovych kategorii DK a svetech je tam to zlepseni

PS: je jedno kolik sem za 3 mesice vzal vesnic ale mam lepsi ranky jak hodne hracu od bobiku a i ty hlavne off rank ;) takze jestli chces predemnou jako vzdy "machrovat" tak se prvne zlepsi ranky atd ;) na to kolik mas vsi a bodu je to mizerie ;)
 

Liška Bystrouška

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
pisu jen pravdu ja vim ze to boli ty negramoto jeden kdyz nepochopis zakladni veci jako treba ze nejsem LORD CENDIK ATD!taky bych si pral aby zvysili ten spawn barek jak se to zminuje a unavuje me jak se kozmicz vymlouva ze to nejde ale ja s tim nic neudelam no hraju s tim co nastavi ikdyz se mi to nejak nelibi treba nebo mi neco chybi ikdyz vidim ze treba na jinych jazykovych kategorii DK a svetech je tam to zlepseni

PS: je jedno kolik sem za 3 mesice vzal vesnic ale mam lepsi ranky jak hodne hracu od bobiku a i ty hlavne off rank ;) takze jestli chces predemnou jako vzdy "machrovat" tak se prvne zlepsi ranky atd ;) na to kolik mas vsi a bodu je to mizerie ;)
Mizérie je leda tak tvoje vyjadřovaní. Napsat o někom, že je negramot a následně mít problém seskládat věty tak, aby dávaly smysl je fakt bizár.

Jo a mimochodem "flexit" v momentální fázi hry s rankem je fakt mimo. Uvidíme, kdo bude mít vetší ranky na konci světa :).
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Mizérie je leda tak tvoje vyjadřovaní. Napsat o někom, že je negramot a následně mít problém seskládat věty tak, aby dávaly smysl je fakt bizár.

Jo a mimochodem "flexit" v momentální fázi hry s rankem je fakt mimo. Uvidíme, kdo bude mít vetší ranky na konci světa :).
bohuzel s clovekem co si hraje na kamarada a za zady ho pomlouva a pak mu do oci lze to je to nejhorsi co muze cloveka potkat no... zamysli se vytahujes tu neco co neni pravda a nemas ani poneti a pritom tu machrujes ;)kdyby neco ranky jsou taky dulezite v te hre a jak vidim tak ty si proste neumis priznat pravdu ..tve ego to nedovoli no..stejny jsi jak otran no :D
 

Liška Bystrouška

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
bohuzel s clovekem co si hraje na kamarada a za zady ho pomlouva a pak mu do oci lze to je to nejhorsi co muze cloveka potkat no... zamysli se vytahujes tu neco co neni pravda a nemas ani poneti a pritom tu machrujes ;)kdyby neco ranky jsou taky dulezite v te hre a jak vidim tak ty si proste neumis priznat pravdu ..tve ego to nedovoli no..stejny jsi jak otran no :D
Absolutně nemám ponětí, co si se mi snažil touhle zprávou sdělit :D. Na tvého kamaráda jsem si nikdy nehrál. Ano pomlouvám tě a také z tebe mám srandu, asi jako většina lidí co na tom světě hraje. A co se týče ranku tak se s tebou hádat nebudu, hře určitě rozumíš, takže nás jako vždy rozsekáš :cool::cool:
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Absolutně nemám ponětí, co si se mi snažil touhle zprávou sdělit :D. Na tvého kamaráda jsem si nikdy nehrál. Ano pomlouvám tě a také z tebe mám srandu, asi jako většina lidí co na tom světě hraje. A co se týče ranku tak se s tebou hádat nebudu, hře určitě rozumíš, takže nás jako vždy rozsekáš :cool::cool:
kdybys aspon nelhal jako vzdy ale to je jedine co umis nejlip..lhat ,blbe trollit atd ...delas ostudu jen bobikum ;) nezapomen se pak po teto zprave urazit a opustit kmen bobiku jako uz si to udelal jednou nymande :Dnedivim se ze jini nechcou na casual jit hrat kdyz tu brecis o vetsi spawn barek na forumu pritom sam kazis tuto hru a jen defujes barky na casualech:Dtebe bych sekal od rana do vecera kdybys byl muj bracha...kdyz delas jen ostudu ;)doufam ze 10 je tvuj posledni svet protoze takove nymanda negramotneho moc lidi co vim nemusi(tebe mam na mysli :D) tak lasakave mi udelej radost a uz si me neber do pusy protoze jsi hovinko co jeste nic nedokazalo v zivote...a nevypisuj ostatnim hracum mimo kmen je to trapne a smesne ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Lord Cedník aka Mancu - Co to zase generuješ za nesmysli? Však klučina má pravdu. Pro nové hráče je téměř bez šance zabrat nové vesnice, protože velcí hráči ji mají možnost i hned zabetonovat.
Btw. Za 3 měsíce jsi zabral 23 vesnic, nevím zda si jen špatnej nebo se málo snažíš. :)

Kozmič - Přitom stačilo jen zvýšit Spawn barek (stejně jako to mají jiné jazykové verze), ale ne u nás to zvýšit nemůžeme, protože by to "malým hráčům uškodilo ještě více". Nevím jestli si to uvědomujete, ale vy tu hru úplně zabíjíte. Sakra, když vidíte, že ten koncept díky inventáři, který si můžou hráči přesunout, nefunguje tak změňte to blbý nastavení. Hlavně nám tu prosím netvrdte, že to nejde. :)

Na nastavení světa Casual nemůžeme téměř nic měnit, proto je každý svět téměř totožný. Množství barbarek na Casual světě nemáme možnost měnit. Tato možnost je pro nás zablokovaná v konfiguraci.
 

Liška Bystrouška

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
kdybys aspon nelhal jako vzdy ale to je jedine co umis nejlip..lhat ,blbe trollit atd ...delas ostudu jen bobikum ;) nezapomen se pak po teto zprave urazit a opustit kmen bobiku jako uz si to udelal jednou nymande :Dnedivim se ze jini nechcou na casual jit hrat kdyz tu brecis o vetsi spawn barek na forumu pritom sam kazis tuto hru a jen defujes barky na casualech:Dtebe bych sekal od rana do vecera kdybys byl muj bracha...kdyz delas jen ostudu ;)doufam ze 10 je tvuj posledni svet protoze takove nymanda negramotneho moc lidi co vim nemusi(tebe mam na mysli :D) tak lasakave mi udelej radost a uz si me neber do pusy protoze jsi hovinko co jeste nic nedokazalo v zivote...a nevypisuj ostatnim hracum mimo kmen je to trapne a smesne ;)
Opět nějak nechápu velkou část tvé zprávy. Důvod, proč jiní nechtějí hrát na casualu, je ten, že chci, aby se zvýšil spawn barek? Uvědomuješ si, že zvýšení spawnu by primárně prospělo tobě, tvému kmeni a ostatním začátečníkům? Přitáhlo by to nové hráče. Zvýšilo by to konkurenceschopnost celého světa. Nezkušení hráči by si mohl vyzkoušet spravovat více vesnic.

nezapomen se pak po teto zprave urazit a opustit kmen bobiku jako uz si to udelal jednou nymande :D
Udělal jsem to vícekrát a klidně to udělám znovu. Pojďme si, ale nalít čistého vína. V hloubi duše tě jen mrzí, že já na rozdíl od tebe tu možnost mám.
Vypisovat hráčům mimo kmen nemám v plánu. To stejné bys mohl udělat i ty, to neustále podlézání a touha zavděčit se je ubohá.

K zbytku se asi nemá cenu vyjadřovat. Neustále mě nazýváš negramotem, ale sám tu generuješ slovosled jak žák první třídy.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Opět nějak nechápu velkou část tvé zprávy. Důvod, proč jiní nechtějí hrát na casualu, je ten, že chci, aby se zvýšil spawn barek? Uvědomuješ si, že zvýšení spawnu by primárně prospělo tobě, tvému kmeni a ostatním začátečníkům? Přitáhlo by to nové hráče. Zvýšilo by to konkurenceschopnost celého světa. Nezkušení hráči by si mohl vyzkoušet spravovat více vesnic.


Udělal jsem to vícekrát a klidně to udělám znovu. Pojďme si, ale nalít čistého vína. V hloubi duše tě jen mrzí, že já na rozdíl od tebe tu možnost mám.
Vypisovat hráčům mimo kmen nemám v plánu. To stejné bys mohl udělat i ty, to neustále podlézání a touha zavděčit se je ubohá.

K zbytku se asi nemá cenu vyjadřovat. Neustále mě nazýváš negramotem, ale sám tu generuješ slovosled jak žák první třídy.
ohledne spawn barek si to uvedomuju...klidne sepiste petici a ja to podepisu aby to proste zvysilo sanci zebude vic pocet barbarskych vesnic na casualech....ja to vim a taky me stve ze je jen tolik proste barek...kozmicz tu vpisuje ze nejde ze jsou omezeni atp ale vse jde jak se chce jen se musi chtit ;)
 

Awatar Sheppard

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Oni prostě chtějí aby casual servery byli jak normální servery. Aby hráči kteří na sebe mají bodový poměr aby po sobě šli jak slepice po flusu :D
Aby se válčilo mezi sebou a hráči si tak braly vesnice od nepřátel.
Taky mě to štve první casualy byli plné barbarek a dalo se v klidu zabírat a teď...

Za pár týdnu to bude 4. měsíce co je casual 10 aktivní a skoro nikde žádná barbarská vesnice ani bonusová vesnice.
Všechno sebraly jen nenažraní bobící :D

Tohle je opravdu nenažranost..
274 vesnic - 188 vesnic - 122 vesnic - 158 vesnic - 151 vesnic - a tak dále

Příklad:
Když hráč jde na casual z jiného serveru a má inventář například na 20 stránek.. bonusy k surovinám, vlajky apod.
S toho balíčky k surkám má opět příklad
5% - 30x
10% - 40x
15% - 30x
20% - 50x

Do toho má hromadu Premiových bodů tak, zabere 20 vesnic do 3 dnů cca zapne si tam balíčky naposílá si suroviny do těch malých vesnic a když má zásobu třeba 60.000 PB tak jen snižuje náklady na suroviny a stavbu a pak se vlastně člověk diví že po týdnu co ten hráč zabral 20 vesnic tak ty vesnice vlastně mají už 4.000 bodů a říká si jak to dokázal? Jak? přece PB. Opravdu mě přijde že ty casualy jsou jen to platiče servery. Dávate tam bud PB ze speed serveru, posílate si do hry, vyhraváte všechny aktivní světy. Prostě ty casualy mají být klidové servery a ne ham ty tam ty ať mám všechno já a ostatní nemají nic. Kde je třeba vyváženost hry? NIKDE

Pokud v budoucnu bude Casual 12 tak nastavit pravidlo - aby hráč nemohl zkracovat náklady na budovy za suroviny + doba za stavbu za PB.
Pokud v budoucnu bude Casual 12 tak nastavit pravidlo - nastavit větší limit barbarských vesnic například 20 na hráče a přidat více i bonus vesniček.
Pokud v budoucnu bude Casual 12 tak nastavit pravidlo - zrušit bonus vesnici dílna přijde mě ty vesnice nikdo moc nechce
Pokud v budoucnu bude Casual 12 tak nastavit pravidlo - možnost zabrat 20 vesnic osoba týden :D

Ano řeknu to ještě jak začal CS10 tak jste někteří doslova hnusně nenažraní co se týče vesnic všechno poberete aby nikdo nic neměl.
To rovnou nastavte na CS10 dominanci a zrušte omezení a bude klid protože ten server nemá co nabídnout když tam vlastně nic není.
Chcete hrát ana klidovém serveru ale Casual je Pay2Win podle toho co teď vidím na CS10.

A za to může částečně i firma že nic nedává žádné vesnice
Nenažraní hráči
A vše kazí PB hráči
Premiové body a snížovaní nákladu
Agresivita určitých jedinců co se týče zabrat vše aby okolí nemělo nic.

Proč neudělat server casual kde tato možnost nebude? Protože by jste s toho nic neměli jak logické :D
A klidně mě za to můžete soudit za ten můj názor je mě to jedno.

To by opravdu byl takový problém domluvit se s firmou a požádat je zda by bylo možné automatický přidavat další barky a bonus na Casual10??
Ono by se muselo chtít ale pokud se nechce tak je to špatné protože asi zájem není

Screenshot_1.jpg

Datum zahájení03.07.23 11:00
 
Nahoru