• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Deleted User - 4047664

Guest
Bohužel, vesnice si teď musím přebrat z jiných účtu - tam se ještě hrát dá (a dokonce jsem na některých raboval více než SilverDaBoss; také bez skriptu). Tohle jen potvrzuje, že masová blokace byla účelový útok na kmen, který rozhodnul vítěze světu během 2 týdnů.

Multiúčty jsou mnohonásobně lepší pomůcka, než nějaký dětský skript! Ty se ale nestrestají, takže ve vítězném kmenu se aspoň tak tříkrát najdu.

Na konec chci upozornit, že každý svět hraji čestně! Nikde není dokázáno, že jsem porušil ani jedno pravidlo. A také nikdy nebude.
Pane Boss, není ale přiznání multiúčtů dostatečný důvod pro potrestání?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Morduchaji - jako bys ty kmeny hrál první den. Vedení kmenů okamžitě vidí, kdo má zámeček - vidí to zakladatelé i vůdci kmenů - v některých kmenech je to dost hráčů. Hráči mají různé diskusní "kroužky" mimo hru - a tam si většinou stěžují, že dostali blokaci za nic. To je další zdroj, odkud se informace mohou vynést. A to, že hráč v přátelích svítí zeleně, i když je blokován - to vypovídá jen o tom, že se přihlásil, aby odpověděl na ticket, nebo prostě jen zkoušel, jestli už není odblokován. Ta zelená tečka vůbec neznamená, že je právě přímo ve hře.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Support nemá důvod tyto informace nikomu sdělovat, má to navíc přísně zakázané. Často je nějaký hráč nahlášen jiným a pokud pravidla porušil, např. měl vulgární název vesnice a my mu jej změníme, není těžké zjistit, že byl hráč blokován. Support však tuto informaci nikdy nepředává.

Hráč svítí online, protože i na blokovaný účet se může přihlásit, ovšem nemůže hrát, proto poté müže svítit online. Pokud by na účet vstupoval kdokoliv ze supportu, je to dohledatelné a zakázané, není-li to důvodné. Pokud bys měl nějaké podobné podezření, pošli nám na support více informací - kdy k tomu došlo a jméno hráče - a my to samozřejmě prověříme.

Co se týče toho, že by někdo ze supportu odesílal jednotky z blokovaného účtu pryč, tak to je naprosto nesmyslné a nemožné. Opět je to dohledatelná věc, která je lehce dohledatelná. Pokud nám tedy dáš opět více informací, můžeme to prověřit.
 

Deleted User - 3573248

Guest
Ten "Support" hráče teda moc nepodporuje. Vypadá to, že si členové jen honí ego jak mají moc nad ostatnímími, kteří alespoň dokázali něco jak ve hře, tak i mimo. Včera jsem mohl být přesvděčnen o jiném. Prohřešek, za který jsem zabanovaný, není nikdě prokázaný a je to pouhá lež.

Ale když dostali ban hráči, kteří neměli ani 1mil úspěch vyrabováno, za úplně stejný důvod jako všichni ostatní? Je asi jasné, co se tu děje!
 

Deleted User - 4047664

Guest
Ten "Support" hráče teda moc nepodporuje. Vypadá to, že si členové jen honí ego jak mají moc nad ostatnímími, kteří alespoň dokázali něco jak ve hře, tak i mimo. Včera jsem mohl být přesvděčnen o jiném. Prohřešek, za který jsem zabanovaný, není nikdě prokázaný a je to pouhá lež.

Ale když dostali ban hráči, kteří neměli ani 1mil úspěch vyrabováno, za úplně stejný důvod jako všichni ostatní? Je asi jasné, co se tu děje!
Jak říkám, hnal bych to k soudu! Silver za mřížema a publicita pro DK. :Jester
 

morduchaj

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Rozvedl jsem se už s osmou ženou, abych mohl dál hrát DK, ale takhle vážně tu hru neberu ani já :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

...možná kdyby jsi znal pozadí toho všeho,vůbec by jsi se mému postoji nedivil...tam už v podstatě ani nešlo o kmeny když mne de-facto obvinili z trestnýho činu,asi tak nějak...
 

Deleted User - 4047664

Guest
Já jsem samozřejmě všechna jejich pozadí znal do detailu.
 

Lopaticka

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Chtěl bych přidat do ohně to, že support můj ticket sám uzavřel a po založení nového mne odbyl se slovy, že minulý už byl uzavřen a další nemám důvod otevírat. Poté byl uzavřen i druhý. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jak by napsal mistr Kozmicz - máte pro to nějaký důkaz? :)
Takže poučení pro příště, založte si přes VPNku klidně deset účtů. Je to v pohodě, to se nebanuje, taková GURK tam bere jednu vesnici za druhou a hraje si vesele dál.


On nic jiného neumí, kozmicz a biblos a celý support tým nemá nic nahráno a hře moc nerozumí, však si jejich nicky vyhledej..

Jednou v životě měl 270 vesnic..
Biblos rovněž..

... píše ten, který těch vesnic na žádném světě nezískal ani 100? :D
A pokud teď vytáhneš, že jsi je získal, ale pod jiným účtem, tak se zkus zamyslet a polož si otázku, zda třeba i já či Biblos jsme nehráli někde jinde pod jiným účtem? Odpověď ti dávat nemusíme!
 
Nahoru