• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Ano, i na tomto svět bude aktivní položka přemístění. (Jako vždy, pouze po omezený čas, který je nyní ještě kratší!)
Hráči dostanou položku na přemístění, ale z důvodu začátku se dvěma vesnicemi nepůjde použít...

Omlouvám se za mistifikaci.

Ale nejde mě o položku v inventáři, ale jak se loguješ na svět, tak ti to nabídne, na jakou stranu chceš jít, o to mě jde, jestli to bude k dispozici?
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
To je ve hře již jen po zabrání nebo novém začátku...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Mám tu další dotaz, dost nefér mi přijde, že se bude dát podporovat mimo kmen, pokud má jeden kmen ovládnout celý classic, není pak možné aby šly podpory mimo kmen.

Ano, přemýšleli jsme o tomto nastavení a nakonec jsme usoudili, že pokud dojde po 3 měsících k uzamčení kmenů, tzn. nebude možné změnit aktuální kmen, může se stát, že některé kmeny po čase přijdou o své aktivní hráče a nechceme zase tyto hráče limitovat v tom, aby jim nikdo nemohl poslat podporu. Už tak budou dost limitování tím, že nemohou změnit kmen.
 

CHRISTOPHER GET RIGHT

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Ano tomu rozumím, takže se bude dát dělat klasická "sviňárna" na začátku světa s tím že budou moci deffovat hráči barbarky aby ostaní nemohli farmit, mohlo se omezit na podpořit pouze vesnice hráče :)
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Chtěl bych se zeptat kolik bodů ty 2 vesnice budou mít? Jestli budou obě začínat na 26.
 

General Brian Sheppard

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Ano tomu rozumím, takže se bude dát dělat klasická "sviňárna" na začátku světa s tím že budou moci deffovat hráči barbarky aby ostaní nemohli farmit, mohlo se omezit na podpořit pouze vesnice hráče :)

Já bych to udělal tak jak to bývá na speed serverech podpory pouze v ramci kmene nebo spojenců což by nebylo špatný protože i na S70 jsem si všiml že hráči podporují 100 bodové barbarky aby je nikdo nemohl rabovat. :(
 

CHRISTOPHER GET RIGHT

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
je to tak jak říkáš, ale s těmi body nesouhlasím, na uk se hrají běžně classic světy s první veskou vše 1 jen doly 6 , 6 , 6
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Obě vesnice budou začínat zcela od nuly, tzn. s 26 body.
 
Nahoru