• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Hodná

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Něco jako S78, tam bylo rozhodnuto už 2 měsíce po startu tím že se cca 10 kmenů spojilo s GoS :-D

Tak nebylo jich deset :). A vy jste si to tam udělali sami. Byla jsem v kmeni, který byl složený z hráčů, kteří DK buď nikdy nehráli nebo se vraceli po letech. Když jsem se s Poznámkovým blokem asi šest týdnů po začátku světa (to jsme se tam vyskytli my) snažila domluvit DoN, tak prohlásil, že má rád červenou mapu a že jdete jen pláž a k ničemu nás nepotřebujete. Tak jste si pořídili červenou.

Vykostili jste nás, to ano, moc nás nezůstalo, ale někteří přežili a už víme s kým hrát.

Jo a moc hezký tah zrovna od tebe byla ta zpráva ve hře, že to balíte a zbarbaříte, protože jsou všichni proti vám (ještě ji mám schovanou:). Ale nějak jste to zapomněli dát na vědomí svým hráčům - tedy minimálně těm v IC. Příště se zaměřte na koaliční potenciál a nedopadnete takhle.

Jinak čest hráčům IC, kteří vytrvali i poté, co vy jste to prostě vzdali.
 

Time2Rush

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Dneska jsem se upřímně pobavil, když se ke mě dostalo, jak to místní hráči v ČR pojali.
Spojenectví s polovinou serveru.. To jsem ještě nikdy neviděl..


Zobrazit přílohu uživatele 7075

To je presne to o čom som tu celú dobu hovoril, CZ/SK dk sú už len o hlúpej diplomacii, lebo kvalita hráčov je slabá, tak to hrajú na kvantitu, na tomto classicu sa to presne ukazuje keď každý druhý kmeň má vytvorené ďalšie 3 sesterské a k tomu majú spojenectvo s ďalšim takýmto kmeňom... No a hraj si potom hru, keď tieto výborné nastavenia bez ms neumožňujú hrať proti takejto presile, obzvlášť ak tento super systém predregistrácie fungoval na jednotku, že náš kmeň to rozhádzalo po celom kontinente, kdežto iné kmene to nahádzalo na jednu kopu k sebe, veľmi balanced systém a nastavenia :)

Ani sa nečudujem, že ten svet je taký malý a 4 kontinenty nie sú naplnené ani z polovice, keď ste si takéto sračkovské nastavenia vybrali. Peace
 

Lord Zelenskyj

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Tak nebylo jich deset :). A vy jste si to tam udělali sami. Byla jsem v kmeni, který byl složený z hráčů, kteří DK buď nikdy nehráli nebo se vraceli po letech. Když jsem se s Poznámkovým blokem asi šest týdnů po začátku světa (to jsme se tam vyskytli my) snažila domluvit DoN, tak prohlásil, že má rád červenou mapu a že jdete jen pláž a k ničemu nás nepotřebujete. Tak jste si pořídili červenou.

Vykostili jste nás, to ano, moc nás nezůstalo, ale někteří přežili a už víme s kým hrát.

Jo a moc hezký tah zrovna od tebe byla ta zpráva ve hře, že to balíte a zbarbaříte, protože jsou všichni proti vám (ještě ji mám schovanou:). Ale nějak jste to zapomněli dát na vědomí svým hráčům - tedy minimálně těm v IC. Příště se zaměřte na koaliční potenciál a nedopadnete takhle.

Jinak čest hráčům IC, kteří vytrvali i poté, co vy jste to prostě vzdali.

No vidíš to, ještě že tu jsou hráči kteří neuzavírají obří koalice a nebojí se jít proti přesile. By jste si jinak ani nezahráli a jen klikali s dark, dark2, gos, bo, PIR, Relax, Haf, body na barbarkách :-D

Poražený protivník
Jméno Kmen Poražený
1 paoTheGoodboi SPRINT 115,36 Mio.
2 Lord kl-vb SPRINT 96,12 Mio.
3 michal433 SPRINT 69,77 Mio.
4 liška podšitá SPRINT 69,76 Mio.
 
Naposledy upraveno:

Hodná

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Ne, spíš jsou tu hráči, kteří se nedokážou se s nikým domluvit. A protože jsou na ně ostatní "zlí", tak zdrhnou a ještě dělají, jak jsou dobří.
 

Time2Rush

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Tak to nehraj ne?
Jdi hrát na Slovensko, tam na tebe čekají :D

S DK som skončil už dávnejšie, jedine čo ma zlákalo je svet bez pb, bohužiaľ na Slovensku nie je classic :( Tu ho otvorili ale je to veľké sklamanie, to vidí každý už len na tom počte hráčov :D A iba hlupák si to neprizná.

A já doufal, že nám ukáže, jak se to hraje.

Ty si nejaká bukvica, že mu stále lezieš zo zadu do otvoru ? :D Ale hej no, neukážem vám to, nie každý je stotožnený so štýlom kvantita>kvalita a hrá s 10 kmeňmi od začiatku štýlom cigánska férovka. Ja hrám iba s jedným kmeňom a nemám potrebu vytvárať 5 sesterských a k tomu ďalších XY spojenectiev, keď svet sa ešte ani nerozbehol a nie sú ani len 4 kontinenty z polovice zaplnené xD
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Upřímně jsem ještě neviděl nikde tolik hráčů jako tady. V Německu začal HP 13 kde je 3000 hráčů a i aktivitou classic válcuje aktivní hráče online z jiných světů.
 
Nahoru