• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Jinak všichni, co si stěžují na TWstats tak je to nejspíše tím, že hra má dlouhodobě zastaralé API ani ho předpokládám neplánuje nějak upgradovat.
Obecně TWstats nefunguje snad nikde, jestli funguje na českých světech v pořádku nevím, ale v Německu určitě nefunguje správně a když si to nechají němci nefunkční, tak k tomu asi nějaký důvod je.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
TW stats pokud vím, tak byl založen jako hráčský projekt - aspoň se to tak na začátku hry zde tradovalo. Jinak na Beta serveru je to stejné - tam se také stále přepisují jen tři světy, tedy se informace v TW stats na sebe neustále vrství od počátku věků.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Vzhledem k tomu, že doména je registrována na někoho úplně jiného, tak Inno s tím nemá co dočinění.
Kromě API které ty data dodává..
 

Deleted User - 4100157

Guest
Myslím si, že by na Classicu neměla být kmenová úroveň, když všechny tyto boostery tu jinak nejsou. (Můj subjektivní názor)

DK Tým měl napsat hráčům krátkou zprávu, že na světě nejsou ms, že oddanost roste o 4,5, protože očividně mnozí nečtou nastavení, a hlavně jim vysvětlit noční bonus. Řada hráčů, jak se dívám to nepochopila, změna doby je veřejná, každý to vidí a je mi jich líto. A to samé platí o farm limitu. Nikde není napsáno, že hráči při startu začínají s farm limitem 10 000 (tedy pokud to není nějaké automatické pro každý svět).

Dneska jsem si vzpomněl, že vlastně u balíčků surovin se za šlechtice neplatí, takže i přes náklady na panský dvůr je to levnější, a pak později stačí mít stejně ve většině vesnic jen jeden stupeň panského dvora, takže je to po celou dobu levnější systém, jen není možný vláček při jedné vsi.
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Myslím si, že by na Classicu neměla být kmenová úroveň, když všechny tyto boostery tu jinak nejsou. (Můj subjektivní názor)

DK Tým měl napsat hráčům krátkou zprávu, že na světě nejsou ms, že oddanost roste o 4,5, protože očividně mnozí nečtou nastavení, a hlavně jim vysvětlit noční bonus. Řada hráčů, jak se dívám to nepochopila, změna doby je veřejná, každý to vidí a je mi jich líto. A to samé platí o farm limitu. Nikde není napsáno, že hráči při startu začínají s farm limitem 10 000 (tedy pokud to není nějaké automatické pro každý svět).

Dneska jsem si vzpomněl, že vlastně u balíčků surovin se za šlechtice neplatí, takže i přes náklady na panský dvůr je to levnější, a pak později stačí mít stejně ve většině vesnic jen jeden stupeň panského dvora, takže je to po celou dobu levnější systém, jen není možný vláček při jedné vsi.

Proč tam máš zmínku o těch balíčcích surovin?
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Myslím si, že by na Classicu neměla být kmenová úroveň, když všechny tyto boostery tu jinak nejsou. (Můj subjektivní názor).
Proč?

DK Tým měl napsat hráčům krátkou zprávu, že na světě nejsou ms, že oddanost roste o 4,5, protože očividně mnozí nečtou nastavení, a hlavně jim vysvětlit noční bonus. Řada hráčů, jak se dívám to nepochopila, změna doby je veřejná, každý to vidí a je mi jich líto. A to samé platí o farm limitu. Nikde není napsáno, že hráči při startu začínají s farm limitem 10 000 (tedy pokud to není nějaké automatické pro každý svět).

Nastavení takové je, bylo zveřejněno v předstihu a kdokoliv měl možnost napsat tiket na support s dotazem či se obrátit tady na fórum.
Oddanost roste dle rychlosti a je to uvedeno v nastavení účtu, a za to, že hráči nečtou nastavení, za tu support nemůže. To je jako kdybych šel do kina jen tak a nepodíval se co dávají, a pak bych si na ně stěžoval, že dávali něco, co jsem nechtěl vidět.

Co se týká změny nastavení nočního režimu, běží to aktuálně na serveru 81 a byla uveřejněna novinka viz https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/vlastní-nastavení-nočního-bonusu.28192/#post-454691 kde je tato informace dostatečně vysvětlena případně hráči měli možnost si to upravit v době ochrany.

Farm je jediné, co není dobře nastaveno respektive nápověda.
Vyrabované suroviny: 33.333/33.333 (Nápověda)

Farm 10.000 je základní farm je základ, což podle mě ani support nevěděl, neboť z tím neměli zkušenosti a myslím si, že to ničemu nevadí. Všichni mají stejná pravidla a myslím si, že tohle hráčům vyhovuje, určitě lepší, jak rabovat vesnice.

Farm funguje tak, že denně se navyšuje o 5000 na vesnici a s počtem vesnic to roste.
Pokud jeden den vyrabuješ 28,125 surovin, druhý den můžeš o pět tisíc více tzn. 28,125 + 5000 = 33.125 a zároveň se ti pro ten den limit otevře a ve finále to vypadá takto :
1644710711274.png

Bohužel nic v tomhle nevidím překážkou a kdokoliv se mohl zeptat dotazem na supportu, od toho tam sekce otázky je.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Proč tam máš zmínku o těch balíčcích surovin?
Byla tu debata před dvěma týdny o nastavení, tak jsem to ještě napsal.
Stačí RNG v útoku. Ty různé vlajky, zvyšování produkce za PB, zkracování za PB a ty různé medaile posilňující rekrutaci, těžbu, selák... dělají hru méně předvídatelnou. Třeba u bonusovky víš že ta vesnice je bonusová, tak jako když je na světě paladin, že hráči mohou poslat podporu s ním, ale ty věci, které jsem vyjmenoval nevíš, co ten hráč má či jeho spoluhráči a jestli mu díky tomu nepošle podporu i někdo kdo by nestíhal. Ty kmenové úspěchy pracují na stejném principu a ještě k tomu zvýhodní kmeny od začátku oproti později založeným.

Můžeš říct, že si hráči za to mohou sami a máš pravdu, ale podívej se, už se našel hráč, který rovnou sem na fórum napsal jak je to s nočním bonusem.:Facepalm
 

wra1th

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
rici chce bejt zajímavej tak dělá, že na classicu nehraje. v reálu mu nikdo nevěnuje pozornost, tak si to zkouší kompenzovat ve hře :D
 

Lord Zelenskyj

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Něco jako S78, tam bylo rozhodnuto už 2 měsíce po startu tím že se cca 10 kmenů spojilo s GoS :-D
 
Nahoru