• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Pokud se nepletu, od toho to fórum je. Ať se trošku zvedne aktivita, je to škoda, že umírá a nikdo sem skoro nechodí.
Dneska jsem to trošku oživil. Tolik aktivních pozorujících tady nebylo snad pět let :Jester

Ale každý má názor, třeba tady mistr:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58

Kraluju

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Upřímně, já ty hráče neznám. Já jsem se podíval na hráče Jedi a viděl jsem na twstats, že někde něco hrál a předpokládám, že má nějaké kámoše a nešel na server hrát na blind.

H@ck
GoldAngelcz
K4ces
Kraluju

Dle tohoto soudím, že se znáte a jste jedna parta. Není tam vidět toho více ale hloupý úplně nejsem.



ano, jeden svět před xxx roky jsme spolu hráli ale na druhou stranu kdo tady s někým již nehrál .. mohu se optat jaký nick máš ty? Nebo máš nějaký důvod psát inkognito? :) (tím hráli myslím rekreačně, nikoliv to že by to byl něčí druhý život :) )
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Kozmicz, Kubina?!

Proč na světě, kde si nikdo nemůže kupovat za prachy výhody (vlastně ani pořádně farmit) a všichni mají naprosto stejné podmínky existuje bodový limit na napadení hráče? Že to cpete na klasické světy i když je to zhovadilost už jsem překousnul, ale zde je to fakt totální úlet. Tady se na slabé hráče fakt nemají brát ohledy. Tuhle věc už nikdy na žádný classic nedávejte. Pls pls.
Právě proto, že se jedná o Classic, tak je ochrana pro nové hráče jen 15 dní. Na světech je normálně 30 nebo 60 :)
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
ano, jeden svět před xxx roky jsme spolu hráli ale na druhou stranu kdo tady s někým již nehrál .. mohu se optat jaký nick máš ty? Nebo máš nějaký důvod psát inkognito? :)

Já jsem v ČR nehrál, hraji v cizině takže vás hráče tu neznám, proto jsem z toho v šoku poměrně. Upřímně, ty čárové kódy jsme zvolili jen z toho důvodu, že jsme to viděli v německu a hráči tak hráli a řikali jsme si, že by bylo fajn být takto neznámý pro každého a člověk se vyhne tomu, že na mapě bude mít nějakého kamaráda z jiného světu a nebude mít důvod s ním držet spojenectví apod. Prostě hrát s čistým štítem, zjistil jsem, že se to tady v ČR drží trendy.

Ale abych nebyl tak zlý a namyšlený, koukal jsem zpětně na servery a myslel jsem si, že vás neznám, ale docela jste toho vyhráli hodně nebo respektive máte taky hodně nahráno. To už tuplem nerozumím, co na tom classicu blbnete :)
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Slyšeli že tam je rici , tak to nešlo jinak prostě .
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Slyšeli že tam je rici , tak to nešlo jinak prostě .

A co proti němu mají? Já jsem ten zjistil, že 1Rici hrál dva servery, na jednom skončil 4. a na 76. se mu teď taky daří a vyhrál classic resp. dokončil ho na prvním místě. Co on udělal nebo proč ho mají nebo nemají hráči rádi?
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Hele nemyslím si že by to bylo něco proti ricimu , ale na každym světě kde jsme byli a rici to vedl ,tak jsme docela s přehledem vyhrali ..

Jako vždy to bylo o tom že tam byl i silnej zaklad ,ale vždy celou dobu byl první od začatku do konce v podstatě .

Takže ta aliance vznikla čistě ze strachu :D
 

Deleted User - 4100157

Guest
Právě proto, že se jedná o Classic, tak je ochrana pro nové hráče jen 15 dní. Na světech je normálně 30 nebo 60 :)
Já v omezení primární problém nevidím oproti jiným hráčům, ale v tom, že je jen 10:1, na normálních světech se nastavovalo většinou 20:1;)
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Já jsem koukal, kde jsem občas hrál nebo jsem někomu pomáhal když neměl čas a třeba na světě 61 jsem nějaký čas klikal na účtě -Wotan Grimmzahn*, a potom se na to majitel vykašlal.
Tam ten účet byl dlouhodobě první než to došlo do fáze, že ostatní si začali rozebírat mrtvé účty apod a v ten moment to už nemělo cenu hrát. Už v té době se dělali různé nekalosti a já na to asi nejsem zvyklý. V cizině kde většinu času světy a classic hraji se to neděje.

Sejde se parta hráčů, ze začátku serveru se navrhne spojenectví či dohoda a hraje se. Hraje se tak, jak jsou karty rozdány.
Ale nemá cenu se do toho pouštět a rozebírat to, hraji na .cz verzi a musím respektovat jak to tady je ;)
 
Nahoru