• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Kraluju

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Já jsem v ČR nehrál, hraji v cizině takže vás hráče tu neznám, proto jsem z toho v šoku poměrně. Upřímně, ty čárové kódy jsme zvolili jen z toho důvodu, že jsme to viděli v německu a hráči tak hráli a řikali jsme si, že by bylo fajn být takto neznámý pro každého a člověk se vyhne tomu, že na mapě bude mít nějakého kamaráda z jiného světu a nebude mít důvod s ním držet spojenectví apod. Prostě hrát s čistým štítem, zjistil jsem, že se to tady v ČR drží trendy.


Pak se nemůžete divit že hodně hráčům (lepším nebo slabším) budete připadat jako hrozba kterou je potřeba eliminovat jako první. Když si dáte tokové společné nicky a v podstatě o vás nikdo nic neví a nikdo neví co od vás čekat .. znovu píšu nechci se nikoho zastávat, mít tokové spojenectví na začátku světa je k zamyšlení ale moc se mi nechce věřit že tokový sebevědomí kmen jako máte vy by tu byl sám ..

jen bych rád vysvětlil že hodně hráčů z té již zmíněné aliance ani nevědělo že toková aliance existuje.. až do dneška

rozhodně nechci rozjíždět další hádky vše už tu asi bylo řečeno
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Cz dk jsou obecně plny zbabělcu .. Tohle je svět co svět :D Vidí hrozbu tak spojí celej svět
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Hele nemyslím si že by to bylo něco proti ricimu , ale na každym světě kde jsme byli a rici to vedl ,tak jsme docela s přehledem vyhrali ..

Jako vždy to bylo o tom že tam byl i silnej zaklad ,ale vždy celou dobu byl první od začatku do konce v podstatě .

Takže ta aliance vznikla čistě ze strachu :D
To jsem nevěděl, věděl jsem jen že vyhrál classic a vzhledem k zkušenostem z jiných jazykových verzí hry vím, že ten kdo vyhraje je maratonec, člověk co tomu věnuje většinu času.
Takových dobrých hráčů asi ve hře bude několik. Bohužel je tu neznám, já hraji speed kola nebo classic servery v cizině.
Pokud dostaneme na budku, tak je dobrý, že v Německu nám začíná dobrý server. Jubilejní 200 :D


Pak se nemůžete divit že hodně hráčům (lepším nebo slabším) budete připadat jako hrozba kterou je potřeba eliminovat jako první. Když si dáte tokové společné nicky a v podstatě o vás nikdo nic neví a nikdo neví co od vás čekat .. znovu píšu nechci se nikoho zastávat, mít tokové spojenectví na začátku světa je k zamyšlení ale moc se mi nechce věřit že tokový sebevědomí kmen jako máte vy by tu byl sám ..

jen bych rád vysvětlil že hodně hráčů z té již zmíněné aliance ani nevědělo že toková aliance existuje.. až do dneška

rozhodně nechci rozjíždět další hádky vše už tu asi bylo řečeno

No ale nerozumím tomu, protože logický krok je spolupracovat s někým, komu ta hra šlape a bojovat proti ostatním a ve finále si dát do nosu.
Bohužel každý to vidí nějak jinak, ve finále pokud dostaneme na budku, tak RDM dostane taky. :FacepalmOno stačí sledovat tu mapu.
Upřímně, stojí nás to hodně, hodně času a hodně nervů :)
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
No ale nerozumím tomu, protože logický krok je spolupracovat s někým, komu ta hra šlape a bojovat proti ostatním a ve finále si dát do nosu.
Bohužel každý to vidí nějak jinak, ve finále pokud dostaneme na budku, tak RDM dostane taky. :FacepalmOno stačí sledovat tu mapu.
Upřímně, stojí nás to hodně, hodně času a hodně nervů :)

No po přečtení více zpráv mi přijdeš vcelku normální, kraluju ti taky možná dal i trochu jiný nadhled na tu "alianci" která není pořádně ani aliance jak ji tady barví pán O co ti jde, který z druhého kmene o té alianci neví nic, ale za to psát pod každý příspěvek mu jde. A ten celý point, že se do vás každý stará, tak realně to je par pripadu,. kterým jste proste nedali spát, protože ja to taky třeba jeste nikdy nevidel a taky bych si nemyslel, ze se neznate a nehrajete spolu uz nekolikaty svet. Preci jenom ty by sis myslel, ze takhle spolu lidi vstoupí na nový svět?
 

wra1th

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
pro jednu skupinu hráčů se tato umírajicí hra stala životem, proto mají právo se tu teď cítit povýšeně i guess.

cg, neměli jste na divokých kmenech žádnou diplomacii, dejte si to do životopisu kluci :D
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Takže ta aliance neni vlastně aliance .

Ok no , ja mam asi dneska už dost XD
 

Deleted User - 4100157

Guest
fcs je jako Václav Moravec, nastoluje témata o kterých se začne mluvit. Přes 80 příspěvků je slušný oddíl, ale v kavárně na Casualu 8 jich bylo v říjnu ještě více během jednoho dne, pak další den pár příspěvků, a pak mrtvo.

Záleží kolik chcete té hře obětovat.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
171
pro jednu skupinu hráčů se tato umírajicí hra stala životem, proto mají právo se tu teď cítit povýšeně i guess.

cg, neměli jste na divokých kmenech žádnou diplomacii, dejte si to do životopisu kluci :D

Moment, to mě jako nevezmou do mekáče, až jim předložím diplomy za vyhrané světy?
 

---ARROW---

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
A o čem se teď vede diskuse? Nějak jsem se ztratil u toho, jak diplomacie a spolupráce s více kmeny není aliance, ale hrdinný boj proti přesile.
 
Nahoru