• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Jinak jak tak koukám, že nějak některým ta hra přerostla přes hlavu a dostávají kouř.
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Ta diplomacie je na tomto světě celkově jedna velká komedie
 

Deleted User - 4100157

Guest
Dnes jsem si uvědomil, že je tu systém špehování se kterým jsem se ještě nesetkal. Vím o 4 systémech výzkumů, ale 3stupňový řešit nemusíme.

1. pro přežití špehů je potřeba více špehů než má obránce, lze vyšpehovat jen vojsko ve vesnici, ale pokud obránci padne více než polovina obrany, tak útočník vyšpehuje vojsko obránce

2. pro přežití špehů stačí více než polovina špehů, které má obránce, vojsko mimo vesnici nelze vyšpehovat

3. pro přežití špehů stačí více než polovina špehů, které má obránce, vojsko mimo vesnici lze vyšpehovat

Tady je systém, že pro přežití špehů musí mít útočník více špehů, než má obránce, ale lze jinak vyšpehovat vše při dostatečném procentuálním přežití špehů a při ztrátě více než poloviny jednotek v obraně útočník vojsko automaticky nevyšpehuje.

To jsem jenom já nepostřehl nový systém špehování, nebo Inno zavedlo nějakou novinku a nikdo neinformoval?

Díval jsem se, že v konfiguraci už není řádek "spy".
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Dlouho jsem se nepobavil, jako na CZ serveru, kde každý se snaží udělat největší levárnu a přetahovat hráče.
Zrušení DoN dle podmínek s 3 denním neútočením je označen za CENZUROVÁNO.
Pěkný

Obrázek smazán
  • Je přísně zakázáno používat kdekoliv na fóru či v soukromých zprávách neslušná či vulgární slova a urážky vůči jiným hráčům.
  • Je zakázáno na fóru zveřejňovat soukromou korespondenci, zprávy z ticket systému či tresty z fóra.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
xD paradoxně s námi udělali to samé. Předala jsem vesnice naším co tam ještě chtěli hrát a odsunula se na kraj.
 
Naposledy upraveno:

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
xD paradoxně s námi udělali to samé. Předala jsem vesnice naším co tam ještě chtěli hrát a odsunula se na kraj.
Paradoxně tady klučina s kamením z codu, udělal to samé a přetáhl dohromady čtyři hráče z grogu k sobě, ale to už ti tady neřekne a bude pokrytecky poukazovat na druhé :D
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
V tom případě si nemáte co vyčítat :) Ale nazvat něco levarnou, co jste sami před tím provedli, je více než úsměvné :)
 
Nahoru