• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Vždyť to je ono , hafo kmenu , ale nikdo schopny do vedeni :D Co jsi čekal že se stane ?

Já si s par lidma co přešli psal , a nikdo je nemusel nějak přetahovat , prostě viděli že to stojí za starou belu , tak se na to vykašlali .
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Asi nemá cenu vlastně debatovat s hráčem co už nehraje. Měl jsi možnost ukázat své zkušenosti, místo toho jsi u nás škemral o spojenectví apod. Za celou hru jsi nám nezabral nic, neudělali jste na nás žádnou akci a teď máš plnou pusu řečí, takovýho hráče nemohu brát vůbec vážně.

Jestli máš 22 let, tak kam jsi dal rozum fakt nevím, raději tě nechci soudit a hodnotit. Svoje herní zkušenosti jsi měl možnost uplatnit a obrázek jsem si udělal dle zpráv, že když ti teklo do bot tak jsi prosil jak malý dítě.

Zveřejňovat to nechci, nechci tě ještě více ztrapnit.

Takže reálný problém je, že jsi nebyl schopný si složit v kmenu hráče a my jsme s Vámi odmítli spolupracovat, tak máš zášť - chápu.
Mě kdyby někdo drtil od začátku serveru tak bych byl asi taky naštvaný.

Btw. ani po deseti pivech bych neposílal full off s šlechticem na zabírání, když je malá oddanost.

Když už si tu chceš otvírat pusu, tak bys měl mít něco nahráno a něco v rukách. Dostal jsi kouř jak blázen a teď jen plkáš nesmysly.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Asi nemá cenu vlastně debatovat s hráčem co už nehraje. Měl jsi možnost ukázat své zkušenosti, místo toho jsi u nás škemral o spojenectví apod. Za celou hru jsi nám nezabral nic, neudělali jste na nás žádnou akci a teď máš plnou pusu řečí, takovýho hráče nemohu brát vůbec vážně.

Jestli máš 22 let, tak kam jsi dal rozum fakt nevím, raději tě nechci soudit a hodnotit. Svoje herní zkušenosti jsi měl možnost uplatnit a obrázek jsem si udělal dle zpráv, že když ti teklo do bot tak jsi prosil jak malý dítě.

Zveřejňovat to nechci, nechci tě ještě více ztrapnit.

Nešlo o spojenectví, celou dobu jsem vám chtěl jen předložit návrh, ve kterém bych vám klidně předal i vesnice aby jste neztratili hromadu času, a byli pořádně nachystaní na armagedon, od kterého se mi hra taky celou dobu nelíbila, věděl jsem celou dobu, že máte problém jen semnou, protože ses nebyl schopný přenést přes pár zpráv na začátku světa, které jsem ti vysvětlil a klidně bych se i omluvil, ale jak říkám, radši jste pohřbili dva tři dny času příprav na armagedon kvůli tomu, že jsi nemohl jít na pět minut volat, jestli vás to bude stát svět, nebo ne, to se asi necháme překvapit ne?

Btw. Ty sis fakt celou dobu nevšiml, že my jsme narozdíl od vás bojovali tři hranice? :D Proč asi mám větši off rank, než většina tvého kmene, když jsme na vás neudělali žádnou akci :D A přestan se tu už chlubit tím, že jsme nic neukázali, když jsi urgoval kvůli svemu komplexu at se valí jen do mě a do voldorka, protože jsi neunesl jinou pravdu než svoji :D Kdyby naši hráči hráli s námi tak jak se to normálně dělá a kraluju prebiral vesky, a defoval vesky na hranici s váma, tak by jste se zdrželi další týden, ale musel jsi radši nasadit svou špinavost, tak jak u alkoholika a lucifera, a ted vyplakavat, ze to armagedon dela taky.

Tímto se s tebou rozloučím a nezapomeň že farizejcem ses narodil, ním jsi, a taky ním zůstaneš.
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Vždyť to je ono , hafo kmenu , ale nikdo schopny do vedeni :D Co jsi čekal že se stane ?

Já si s par lidma co přešli psal , a nikdo je nemusel nějak přetahovat , prostě viděli že to stojí za starou belu , tak se na to vykašlali .
A ty si myslíš, že jsem o to škemral? Tři vudcove ze tri to odpalili :)
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Asi nemá cenu vlastně debatovat s hráčem co už nehraje. Měl jsi možnost ukázat své zkušenosti, místo toho jsi u nás škemral o spojenectví apod. Za celou hru jsi nám nezabral nic, neudělali jste na nás žádnou akci a teď máš plnou pusu řečí, takovýho hráče nemohu brát vůbec vážně.

Jestli máš 22 let, tak kam jsi dal rozum fakt nevím, raději tě nechci soudit a hodnotit. Svoje herní zkušenosti jsi měl možnost uplatnit a obrázek jsem si udělal dle zpráv, že když ti teklo do bot tak jsi prosil jak malý dítě.

Zveřejňovat to nechci, nechci tě ještě více ztrapnit.


Takže reálný problém je, že jsi nebyl schopný si složit v kmenu hráče a my jsme s Vámi odmítli spolupracovat, tak máš zášť - chápu.
Mě kdyby někdo drtil od začátku serveru tak bych byl asi taky naštvaný.

Btw. ani po deseti pivech bych neposílal full off s šlechticem na zabírání, když je malá oddanost.

Když už si tu chceš otvírat pusu, tak bys měl mít něco nahráno a něco v rukách. Dostal jsi kouř jak blázen a teď jen plkáš nesmysly.
Ano krasne jsi to napsal, az na ten problem, ze jsem kmen prebiral a ne zakladal.
Posilani 150 fejku denne rikas drceni? Drtili jste nas posledni dva dny a predtim jste brali hrace, kteri to polozili :D

Gratuluji, ze jsi vytahl screen utoku z momentu, kdy jsem vedel, ze nasi tri hraci jdou k vam, hodne mi na te hre jeste zalezelo :)
Jeste nejak si chces dokazat, ze jsi lepsi hrac divokych kmenu, ktere jsem po nejakem tom roce zapl? Zatim co pro tebe to je celozivotni sen vyhrat cesky cllasic, radsi dostanu po hube s tím, že jsem byl prevalcovany lepsima hracema a 16v2, nez abych pretahoval hrace ze slabsiho na random poskladaneho kmene, a pak na verejnem foru plakal, ze to ostatni delaji taky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
A proč to ti hrači položili ? nebavil je ten tlak ,a to tom to je :D
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
A proč to ti hrači položili ? nebavil je ten tlak ,a to tom to je :D
Myslis? :D Slimak to polozil, protoze voldork vedle neho zabral vesnici a on rekl, ze mu neveri tak to poklada a gimbo, protoze jsem z jeho uctu na zastupu poslal ofku na nove dobyty majak, kde jeste nic nebylo a rekl, ze jsem mel jen oznacovat utoky :D A ano. oba dva jsem pred timhle svetem neznal :)
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
To už si jen lidi hledají duvod za kterej by to schovali , aby nebyli za nuly .. Ale realně to je tak že je to prostě nebavilo takhle :D

Kdyby nemuseli byt pod tlakem a mohli si v klidu stavět domečky , tak jak to mají lidi tady rádi , tak se vsadím že by hrali dál :D

A znova opakuji že za ten přestup těch hraču si prakticky muže ta aliance sama , jelikož to prostě stalo za prd , není třeba si tady lhát :D Všichni tak nějak víme jak to tam probíhalo , a řekněme že na takovej styl hry si lidi blbě zvykají a raději jdou za lepším :D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Slimák je za mě dobrý hráč a škoda, že jsme ho museli odstranit.
Slimák skončil, protože hrál s hráčema kteří ho nepodrželi a byl v tom kmenu chaos, mam s ním mnoho zpráv a myslím si, že tu nemusíš vymýšlet důvody, které k tomu slimák neměl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
To už si jen lidi hledají duvod za kterej by to schovali , aby nebyli za nuly .. Ale realně to je tak že je to prostě nebavilo takhle :D

Kdyby nemuseli byt pod tlakem a mohli si v klidu stavět domečky , tak jak to mají lidi tady rádi , tak se vsadím že by hrali dál :D

A znova opakuji že za ten přestup těch hraču si prakticky muže ta aliance sama , jelikož to prostě stalo za prd , není třeba si tady lhát :D Všichni tak nějak víme jak to tam probíhalo , a řekněme že na takovej styl hry si lidi blbě zvykají a raději jdou za lepším :D
Kdyz opet myslis, ze to vis lip, vlastne se slimakem jsi tri hodiny pred tim nez to polozil byl taky ty, a s gimbem sis na messengeru v ten moment, kdy opustil skupinu a dal to nejakemu randomovi na starsot, taky psal ty a ne ja :D
 
Nahoru