• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Deleted User - 44164

Guest
Tak bol som tu včera, to tu ešte nič ohľadom toho nebolo, dnes som bol v práci a prihlasoval som sa cez mobil
My opravdu nemůžeme ke všemu posílat hromadné zprávy. Hráči musí vědět, kde informace najdou a to místo je právě fórum. Jak napsal Biblos, je tady opravdu spoustu zajímavých věcí, které hráčská komunita může využít.
Jasne, ja to chápem, akurát by to do budúcna mohlo byť pri nastavení sveta ako upozornenie, že sa nebude dať presunúť.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Ať koukám, jak koukám... Tak nikde nevidím, že bychom psali, že na světě bude omezené útočení poměrem hráčů...
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Ty barbarky mě opravdu zamrzeli, čekal jsem jich teda mnohem více jak bylo zde zmíněno.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Zítra už budeš moct útočit i na spoustu hráčů, kterým vyprší začátečnická ochrana :)
Barbarek je opravdu víc, než na klasickém světě... Jen je více i vesnic, když každý začíná se dvěma...
Pokud chceš hrát s více barbarkami, hraj speed... Tam jich je opravdu hodně :)
 

DeletedUser44626

Guest
Pozor na kmen "Old school", nechají si naposílat suroviny a armády na def a následuje kick z kmene a pokusy o farmění. Nestalo se to poprvé. :)
 

Human69

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
To by mě ani nenapadlo, že to někdo může vyžadovat natož aby jim to fakt někdo poslal :D
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Zajímalo by mne, jak je možné mít za den 18k tisíc útoků na hráče (ano, nikoliv barky). Pokud počítám dobře, útok by se musel poslat každé 4,5 vteřiny.

PS: Útočník nemá ani 10 vesnic.
 
Nahoru