• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

DeletedUser44638

Guest
Jelikož psali, že každého řešili 'prej' individuálně, každý víme, že to není pravda a ty jejich kecy o sledování systémem apod. Jsou jen ve směs vymyšlené kecy. Každý ví, že by tolik lidí, nemohli sledovat celý den + dělat všední věci. Zkrátka, netuším jestli měl někdo scripty, neříkám že ne, ale pokud ano tak o tom vůbec nevím, ale co vím jistě a dal bych za to ruku do ohně je, že na milion procent, z těch všech lidí je víc než polovina, co si chtěla jenom zahrát (spravedlivě) a nakonec z toho mají akorát ztracený čas, nechuť do hry + další věci.
 

PAIN. -The Waste of Life

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Ok - nemusíme se tu nutně předvádět jako namyšlení *doplňte si*

Osobně vím minimálně o 3 top účtech z deluxe, jejichž vlastníci měli v minulosti (ať už pod stejnými nebo jinými nicky) problémy kvůli skriptům nebo v některých případech přímo botům (a patří mezi ně i Uličník, který se tu nejvíc rozčiluje, ale stalo se to už na s30, tzn. dávno a bůhví, jak je to teď... ostatní jmenovat raději nebudu konkrétně, stejně nemám důkazy, konverzace se supportem jsou tajné atp.).
Byla tu jistá šance, že se poučili, ale spíše jsme předpokládali, že jde o hráče, co jsou vždy zvyklí riskovat na hraně nebo za hranou pravidel, aniž by řešili, jaký dopad má jejich trest na tým (jednoho mi před lety jako spoluhráče zabanovali za farmbota, když měl 80 vesnic a příjemné to rozhodně nebylo) a na 99 % očekávali, že k zabanování topky deluxe dojde. Můj osobní odhad ale byl, že se bude jednat tak o 2-6 účtů a kmen to položí, ale většina hráčů bude hrát dál a najde si jiné útočiště. Ten rozsah překvapil asi všechny. Nechce se mi věřit, že by tyhle skripty byly rozdistribuovány mezi cca 20 hráčů, kteří by je ani neuměli/byli líní použít. Ale stejně tak se mi nechce věřit, že by support jenom tak rozdal cca 15 banů bezdůvodně.

Proto by opravdu docela neškodilo nějaké oficiální vysvětlení bez zmínek konkrétních jmen i pro ty, kterých se to přímo nedotklo, protože to dost ovlivnilo průběh světa.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
My bohužel nemůžeme sdílet s třetí stranou informace o blokacích jiných hráčů. Ostatní hráče nebudeme informovat o tom, proč někdo dostal ban.
 

GammelGandalf123

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Vidím to podobně jako výše Bellators. Přinejmenším vím o spoustě lidí, kteří v minulosti měli problémy se skripty, a dokonce i přímo boty, a opakovaně dostali ban, v některých případech tuším i perma (proto taky ty neustálé změny nicků, že?). Co je zajímavé, jak například hráč "No Name Me" opakuje, že za den vyraboval maximálně 300 vesnic, a přitom v denní statistice je na třetím pořadí v žebříčku s počtem 12.300. To si opravdu nepamatuješ, že jsi tolik útoků minimálně v jeden den vyklikal??? Vždyť to muselo dát ručně tak strašnou spoustu práce!!!

Je ale pravdou, že je tu spousta hráčů s naprosto normálními až často podprůměrnými statistikami, kteří byli v Deluxe a taky dostali bany. Dost mě zaráží, za co byly uděleny hráčům s rekordy kolem 800 vyrabovaných vesnic za den. Osobně dávám pravidelně každý den dvojnásobek a zdaleka to není žádný limit, protože minimálně polovinu času na DK věnuji záležitostem kmene (a navíc tu netrávím 100 % času). To musely být ty skripty opravdu mizerně využité. Možná by někdo ze supportu mohl prolomit to ticho a nějakým způsobem neadresně a bez zmínky konkrétního jména vysvětlit, o co přesně šlo v případě členů Deluxe s 800 a míň vyrabovanými vesnicemi za den - taky o skripty na farmu???

Co mě ale každopádně extrémně baví, je to machrování zabanovaných jedinců o tom, jak právě oni jediní tu umí hrát. To, že máte skvěle podchycené začátky a umíte farmit (nevím, které nedovolené praktiky konkrétně jste používali, ale první dny by vám stejně byly k ničemu, kdybyste nevěděli, podle čeho hledat cíle k vyfarmení apod. - to těžko může někdo zpochybňovat) + máte skvěle propočítáno, co první stavět (což taky může těžko kdokoli zpochybňovat - ale rozhodně nejste jediní, když se pozorně podíváte na ten krásný screen z prvního dne po konci ochrany, tak jsem tam mezi lupiči na 14 místě, přičemž přede mnou je pouze 6 členů kmene Deluxe a hluboko za sebou nechávám lidi jako SilverDaBoss nebo Alanos) nedělá skvělé hráče.
Spíše si volíte jiný styl hry, kdy spoléháte, že okolí přetlačí vaše off a produkce (+ farma) surovin, zatímco my "ubrečenci" jedeme víc na jistotu, stavíme vedle útoků i nějakou obranu a upřednostňujeme rekrut před produkcí surovin. Skoro těch banů až lituju. Takhle si můžete nalhávat, jak jste byli "neporazitelní". Přitom potkat s námi "ubrečenci" ve chvíli, kdy my máme kolem 100k bodů a vy kolem 200k, tak navzdory rychlému začátku byste poznali, co znamená "umět hrát", týmová spolupráce a schopnost útočit i bránit proti vojensky stejně silnému protivníkovi (protože vojáků bychom měli stejně, když v 5k bodových vesnicích máte doly na 30 a kasárnu na 10). Vždycky mě bavili hráči, co farmou získají náskok v začátku, a pak to buď vzdají anebo se nechají rozebrat několikrát menším hráčem při pár desítkách vesnic. A věřím, že minimálně polovina z vás by na tom tak jako tak nebyla jinak...
Ja nevidim zadne machrovani zabanovanych jedincu, ktere zde vychvaluji ja. Z nich zde pise jen ulicnik a k tomu jeste pise srozumitelne a s respektem k ostatnim hracum. Ja je vychvaluji za to, ze nevidim nikoho kdo by jim mohl konkurovat.
 

GammelGandalf123

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
My bohužel nemůžeme sdílet s třetí stranou informace o blokacích jiných hráčů. Ostatní hráče nebudeme informovat o tom, proč někdo dostal ban.
Pridal bych malou poznamku a odpoved na to, proc nebyli zabanovani hraci, kteri vstoupili do deluxe den pred rozdavanim banu. No, protoze zde se admin tym nemuze vymluvit na to, ze je uz 4 dny sleduje tak jako celej deluxe. Byt tam 4 dny, dostane ban i zbytek za nic.
 

padá to jak hrušky

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Děkuji Wotane, máš dobré srdce.
Princess Legendary PAIN - vypadáš jako schopný hráč co hře rozumí, každopádně je to jen teorie z obou stran. Taktika only off může a nemusí vyjít. Ovšem měl sem pocit, že se nás ostatní kmeny bojí a snažili si vyjednat spojenectví. Musela by proběhnout masivní akce na náš kmen, ovšem než by se k tomu několik kmenů dokopalo, už by bylo pozdě. Všichni sme začali stavět deff v nových vesnicích. Někteří jeli tzv. grund deff v každé vesnici a to 500 kopí, což by zastavilo případné vlaky chytáním jako poslední záchrana. Chci říct, že my tři s uličníkem a kulišákem máme za sebou několik classiků v zahraničí a stejnou taktikou jsme je úspěšně celé absolvovali.

A teď už konečně ukončíme spekulace
Kdo dostal ban právem = Já, Kulišák, Uličník, alkoholik, Adams Hahn, Lopata.
Další se hodě divili ve společné konverzaci na discordu v pátek 18.00 co se děje, jak to že sou zabanovaní.
Jak říká Princess výše, já očekával ban každým dnem. Jsem na to zvyklý a věděl sem jak hraji. Ale ostatní bohužel to odnesli neprávem.

Ještě se tu řešil dvojí metr, tady samozřejmě něco smrdí. Jakto, že já dostanu ban za profilový obrázek na 24H bez jakéhokoliv varování, které podle admina se hráčům neposílá. Ale pak slýchám, že nespočet hráčů dostává upozornění za nevhodný profilový obrázek. To se na mě nezlobte, ale tohle je až zarážející jak člověk může dostat ban za to, že nikoho v profilu nenapadá a dá si tam oblíbenou postavu ze seriálu s jeho citací, kde se objevuje určité slovo, které navíc zveličuje jiné podstatné jméno. Ale netřeba se tu hádat, byla to moje blbost si to tam dát, když s tímto obrázkem hraju speed kola na .pl celej roka ban nedostanu. Měl sem předvídat, že v čechách sluníčkářství stále přetrvává.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 3573248

Guest
Tvůj kmen bych roztřískal sám a možná to ještě i udělám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Palica

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
A už sa tu ukazuju nicky, uličnik co upozornoval iné hráče ze se to nesmí a sám to má. Ze ste super špičkový hráči, jak začala táto téma, no bohužial to nakoniec až take super šikovné farmiace ručičky nebudú :D:D
Ale zhadzovať kendyho v profilu, to si šiel každý. (Nakoniec kendy toho udela vic na tom svete jak vy ) :D:D:D:D:D No čo už, hlavne je mi lito ludí, co možna fakt nič nemali ale to taky nemusí byt pravda,...
No tak uz na svete sa zredukovali scripty a hlavne tam neni pb trh, môžme spokojne hrat dalej :Dwarf
 
Naposledy upraveno:

padá to jak hrušky

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
A už sa tu ukazuju nicky, uličnik co upozornoval iné hráče ze se to nesmí a sám to má. Ze ste super špičkový hráči, jak začala táto téma, no bohužial to nakoniec až take super šikovné farmiace ručičky nebudú :D:D
Ale zhadzovať kendyho v profilu, to si šiel každý. (Nakoniec kendy toho udela vic na tom svete jak vy ) :D:D:D:D:D No čo už, hlavne je mi lito ludí, co možna fakt nič nemali ale to taky nemusí byt pravda,...
No tak uz na svete sa zredukovali scripty a hlavne tam neni pb trh, môžme spokojne hrat dalej :Dwarf

Klid prosimtě, chceš tím říct, že snad existuje nějaký skript, který dělá všechno za hráče sám? Ten chci, takovej ještě nemám. Viděl si někdy na předních místech v tabulce hráče bez zkušeností ale se skriptama? Já tedy rozhodně ne a není to ani možné. Je mi jedno na co upozorňuje uličník, já mluvím sám za sebe. Kendyho jsem v profilu neshazoval, ať si každý dělá v profilu co chce. Před dvěma měsící jsem řekl uličníkovi a kulišákovi, že pokud někdy bude classic na .cz dokážu postavit ten nejlepší tým a že budeme v topu všichni. To se potvrdilo, i kdybych si házel budíky na noc, řekněme 3,4 a posílal farm, nafarmím daleko víc než ostatní tak jak sem to dělal prvních 5 dní. Ale když ty skripty máš tak je nenecháš vypnuté ale hezky se vyspíš. Hrajeme hru od roku 2007, takže ať mi nikdo netvrdí, že za nás hrají jen skripty a my jsme lamy. Můžeme se spojit mimo forum a já tě zasvětím do celého příbehu, pak uvidíš o co tady jde.
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Myslím, že ani Palica ani já a ani nikdo jinej tady nezpochybňuje kvality, případně zkušenosti.

Jen jak se už řeklo, dávat si do profilu poznámky na Kendyho (ať už uličník, kulišák nebo kdokoliv jinej) a pak používat skripty na farmení.. prostě to smrdí. :) Nehledě na to, že vychloubat se tím, jak jste nejlepší a přitom mít ban za něco takového. Vy třeba víte co opravdu dokážete, ale my ostatní jsme teď všichni zaslepení tím, že jste to prostě nehráli čistě..měli jste pomocníka, který vás všechny zvýhodňoval oproti ostatním.

Myslím, že pro ty kdo skript zasloužili je ban zaslouženej, dokonce si myslím že 5 dní je málo a měl by za to být perma na IP. Stejně tak pro všechny kdo je používali v minulosti, jako třeba kmen 2+2=5 (UBRS). Stejně tak si myslím, že ohánět se tu tím, že na zahraničních serverech se za to nebanuje, je mimo. Prostě si přečtěte pravidla, každá lokalizace je jiná a pokud to nejste schopni akceptovat, tak tu nehrajte. Velmi pravděpodobně se na tom svezlo i několik hráčů, co s tím neměli nic společného, bohužel si ale myslím, že i nenahlášení případné zneužívání skriptu lze považovat za porušení pravidel, tedy možná ho mají i proto. Nechce se mi totiž věřit, že by tolik hráčů od Vás o tom skriptu nevědělo, když vás sem přišla taková banda.

@Uličník máš pravdu, nikdy jsme nepotkal žádného kvalitního hráče. Nikdy jsme vlastně pořádně DK nehrál...?
Nehraju běžné světy kvůli přítomnosti PB trhu, hraju pouze světy typu casual a ty mi stačí. Dokážu na nich dominovat a vyhrávat i bez skriptů.

Shaman.
 
Nahoru