• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Deleted User - 4100157

Guest
Už i starý bard Willibald děkuje za snižování rabování?:eek: Asi se toho změnilo dost.

Všechno bombička už se těšíme...Clasik 1 jsme si užili na výbornou:) akorát co znamená rozestupy bez limitu? díky
Znamená to, že milisekundy nebudou, napsal to Kozmicz nešťastně, měl napsat bez milisekund. Tzn. že útoky a podpory, které mají na sekundu stejný dopad se budou v pořadí řídit dle toho v jakém pořadí byly vyslány. Více k tomu najdeš v diskuzi o pár stránek dříve.

A podpory mimo kmen půjdou nebo budou zakázané?

Existuje taková hezká přípona interface.php?func=get_config, kterou když připojíš za webovou stránku světa, tak Ti vyjede jeho konfigurace, i když ten svět ani není v sekci Infa o světech. Dle současného nastavení je tam 0, tedy <no_other_support>0</no_other_support>, takže je povoleno podporovat mimo kmen i opustit kmen, pokud to neplánují nějak změnit.
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Už i starý bard Willibald děkuje za snižování rabování?:eek: Asi se toho změnilo dost.


Znamená to, že milisekundy nebudou, napsal to Kozmicz nešťastně, měl napsat bez milisekund. Tzn. že útoky a podpory, které mají na sekundu stejný dopad se budou v pořadí řídit dle toho v jakém pořadí byly vyslány. Více k tomu najdeš v diskuzi o pár stránek dříve.



Existuje taková hezká přípona interface.php?func=get_config, kterou když připojíš za webovou stránku světa, tak Ti vyjede jeho konfigurace, i když ten svět ani není v sekci Infa o světech. Dle současného nastavení je tam 0, tedy <no_other_support>0</no_other_support>, takže je povoleno podporovat mimo kmen i opustit kmen, pokud to neplánují nějak změnit.
Proč tak složitě, https://csc1.divokekmeny.cz/page/settings
 

SirKonda

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ještě by to chtělo buď starej systém paladinů kde byl jeden a měnili se položky a nebo těch 10 co postupne odemykas. Ale chapu na to je už pozdě.
 

Deleted User - 4100157

Guest
@Miami Nights 1984, protože za tu dobu co hraju DK, se v popiscích světů objevilo už několik nepravdivých informací, které tu ovšem nikdo nepřizná (když jsem tu zmiňoval svět 22, tak tam nastavili noční bonus od 2:00 do 10:00 a v popisku bylo od 0:00 do 8:00, tenkrát z toho bylo velké haló, protože si hodně hráčů zničilo armády a stejně se nikdo neomluvil, pak to změnili a ani nás o tom neinformovali, takže si hráči znovu zničili armády, nebo třeba tam jdou zjistit i ceny zlatých mincí, přitom opět tu byl jeden svět, kde od počátku byla poloviční cena, ale v nastavení to nezjistíš). Ale proč chodit do minulosti, nevím proč přepsali fake limit na 0 %? V konfiguraci je stále 0,5 %. Takže proto raději čtu nastavení z konfigurace než z popisků za které nikdo neručí a nikdo se neomlouvá.

Ještě jsem si chtěl ověřit, jestli noční bonus bude 2,5, nebo opravdu 3,5, protože se mi to nechtělo věřit, ale bude fakt 3,5. :)

EDIT: V konfiguraci zjistíš dále třeba i rychlost růstu barbarek, nastavili tam tu nejnižší rychlost. Prostě je tam toho více a je to přesné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 4100157

Guest
Ještě by to chtělo buď starej systém paladinů kde byl jeden a měnili se položky a nebo těch 10 co postupne odemykas. Ale chapu na to je už pozdě.
Nový systém na Casualu nikdy nebude, protože se dá měnit za PB a na Casualu není možné si kupovat výhody za PB, vyjma správce účtu a správce vesnic. Starý systém už spouštět nechtějí. Takže na Casualu můžeš čekat buď jen paladina bez předmětů, nebo vůbec.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
186
Ano máš pravdu, že konfigurace je mnohdy přesnější ale i tak tomu mnohdy nevěřím, dokud server reálně neběží.
Už pár let mam napojený API na různé služby a často jsem dostával falešný data, ale to by bylo na déle.

Já se jen bojím, aby to nastavili správně. Máme zkušenosti i z jiných classiců, kde třeba umožnili zkracovat za premium či nákup z tržiště a někteří hráči toho zneužili, nakoupili, support to vypl ale hráčům už suroviny šly apod. Možná to není tak primitivní, jak se to zdá. Dost classiců administrátoři zazdili, takže tohle se děje i v cizině. Ačkoliv mam na český support zášť z jistých důvodu, v tomhle případě nejsou výjimkou.

Upřímně, nevěřil jsem, že Classic do ČR dostaneme. Nevěřil jsem, že někoho bude zajímat náš názor na nastavení a už vůbec jsem nevěřil, že to někdo zohlední a nastaví. Už vůbec mě nenapadlo, že to bude takhle rychlé a bezproblémové, takže klobouk dolů.
 
Naposledy upraveno:

Willibald

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Ještě by to chtělo buď starej systém paladinů kde byl jeden a měnili se položky a nebo těch 10 co postupne odemykas. Ale chapu na to je už pozdě.
Do Clasiku by se mi libil ten starej paladin se zbrojnici ;)

Jinak zdravim barda Shedda ;)
Uz jsem chtel pred nekolika lety skoncit, ale nedalo mi to, tak jsem zase zpet - i kdyz jenom rekreacne :))
 
Nahoru