• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

---ARROW---

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
My jsme měli mít i nějaké diplo? Jo ahaa. Chce se někdo kamarádit, třeba ty Octe? xD
 

zelí999

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
To byl z naší strany úplně podělanej svět. Aby druhý nejlepší kmen (My) šli proti nejlepšímu (Vy), měli jsme se na začátku spojit, jenže my Vás chtěli porazit. Jenže jsme měli fakt špatné spojence, kteří si v klidu zabrali co potřebovali a pak papá Mongole :D. Dodnes lituji toho, že jsme s Vámi nedali hned na startu spojenectví. Ten svět je pro mě taková noční můra, od té doby se snažíme minimalizovat diplomacii, však nás tam postupně zradili oba spojenci, abychom nakonec hráli s tím, co zbylo z Vás naším jediným nepřítelem :-D.
 

Kraluju

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zobrazit přílohu uživatele 7081

S nimi se nebav, podívej se, co o nich píšou ostatní. ;) Respektive o RDM..
Já nechci nikoho obhajovat ale myslím že je velký rozdíl spolupracovat v kmenu který se poskládá před startem (a trošku se znají a vědí o jejich kvalitách) než s kmenem kde se přijmou lidi až po začátku světa a teprve se seznamují. :)) (ale to není váš problém, jen mi přijde posílat tokový screen trošku mimo mísu)
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Ale tak o tom ten clasik je ne ? Máš si sehnat partu lidi a hrát s nima .. Né udělat instatně po ochrane alianci 10 kmenu :D

Určitě by se vám hralo lépe , kdyby si viděl že maš kolem sebe jen lidi na ktery se mužeš spolehnout :D

Akorat že to prostě lidi od vás nepochopili vubec no :D Udělala se mrda kmenu , nabral se každej a teď brečí že někdo vynaší info a svadí to na mulťaky , přičemž sami multaky používa dost vašich hraču :D vždyt je to absurdní :D
 

---ARROW---

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Já nechci nikoho obhajovat ale myslím že je velký rozdíl spolupracovat v kmenu který se poskládá před startem (a trošku se znají a vědí o jejich kvalitách) než s kmenem kde se přijmou lidi až po začátku světa a teprve se seznamují. :)) (ale to není váš problém, jen mi přijde posílat tokový screen trošku mimo mísu)
Ono se dá v kmenu spolupracovat? Já myslel, že kdo má v kmenu Riciho, tak vyhraje. :(
 
Nahoru