• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro volný pokec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Aby som ja nepisal roman o Tebe,Robo bol cely večer na zachode,prudko to prehnal,dievča smutne v posteli,nič nebolo,len plakalo :D,hneď ale ako vstal,šup ho do seba ďalšiu Borovičku :rofl.

Manželka teraz zabila,prečitala si moj prispevok a hovori,keď on bude na zachode,to ja budem chodiť cikať vonku ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Tak toto poriadne dorazila :lol :lol

Pozdravujem pani manželku :rose

Nebojte sa pani, ja Vám záchod neobsadím na tak dlhú dobu aby ste to nebola vydržala ;) Nie som prasa ! :p
 

DeletedUser

Guest
Odovzdane,smiala sa :).
Sem tam mi sem pozrie,kontroluje ma,manželka je troška žiarliva,ale ja jej stale vravim,že preto hrajem na servere CZ,aby nemala dovod žiarliť :cool,že je to daleko,keby som niečo chcel nadviazať ;).

Ok Robo,pojdem,deti sa tu ešte premavaju,idem ich poriešiť a do postele,tak pekny večer :).
 

DeletedUser

Guest
Už by im možno aj bolo treba,par rokov nedostali ,ja maximalne skričim,ale keď skričim raz za par dni,to aj kocur stichne :D,už fakt mažem ;).
 

DeletedUser16561

Guest
No som rád, že ich nebiješ :D By som Ti to musel za nich potom spočítať :D

Ok maj sa kamarát ;)
 

DeletedUser16561

Guest
Jano, že Ťa to ešte baví každý večer takto na jednu vetu sem prísť :lol :lol
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru