• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro volný pokec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Lotůsek není Ivetka Malki, to jsi špatně pochopil. A ona si neuvědomila, že slovenský kalendář má u datumů jiná jména, než český. ;)


Jo a ta soutěž, první setkání - to tedy není jen pro příběhy končící láskou. To je obecně o setkání s kýmkoli z DK.
 

DeletedUser

Guest
Jo a ta soutěž, první setkání - to tedy není jen pro příběhy končící láskou. To je obecně o setkání s kýmkoli z DK.

No,to mi je jasne,akurat že pribeh ako sme grilovali,vypili si,zašportovali atd,sa nemožu rovnať pribehom,kde to pisateľ rozbali,na romantiku,lasku a žiju spolu až kym nepomru :D,jednoducho na takyto pribeh ,nenajdem pribeh zo života a DK,ktory by tomu mohol konkurovať ;).
[SPOIL]A pisať z vedomim,že nemam potencionalnu šancu na vyhru,pre mňa nema vyznam,som maximalista,priemer nemam rad :king:pardon.[/SPOIL]
 

DeletedUser16561

Guest
Dobre ráno priatelia :hi:hi

Jo Biblo, už som prišiel na to, že sa nevolá Ivetka. Ale tak ďakujem :p :p
 

DeletedUser16561

Guest
Ano, vyrozprávali sme si to. Ale to nie je podstatné :p :p

Ako sa máš kvietoček ?
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Mám se velmi dobře, Malkinku :yes
Jen teď musím přijít na to, proč mi nejde přispívat přes mobil :cry
Se mi zas nezobrazí pole kam mohu psát, safriš :(
 

DeletedUser16561

Guest
Kúp nový mobil, pôjde všetko. Ja Ti predám ešte stále svoju rozbitú S3, nechceš ? :lol :lol
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru