• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro volný pokec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
[SPOIL]
Ty si uvedomuješ že o 2 a pol mesiaca si už u mňa doma ? :D
Inak budeme slaviť 2 oslavy,susedka ma narodeniny,manželka ma meniny 4.6,objednať ešte jeden lavor pre Teba keby niečo ? :rofl.
[/SPOIL]

Kamarát omyl !! Budeme oslávovať hneď trikrát !!! Tvoja susedka má narodeniny, žena má meniny a 7.6 mám meniny ja ! :lol To bude prúúúser, zasa budem ako prasa.
Mesiac pred príchodom na Slovensko začnem už tu v NIR trénovať každý víkend. Myslím, že v tomto roku som ešte tvrdý alkohol nemal, sa mi zdá, že len pár desiatok pív. :wacko:wacko
 

DeletedUser

Guest
Jasne,Tvoje meniny som bral akosi automaticky :D.
Trenuj nie len alkohol,ale aj biliard,aby to bolo zaujimavejšie :D,budeš mať manželsku postel z balkonom,len či tu manželsku využiješ ako je treba,to už ja ovplivniť neviem :yeah.
 

DeletedUser16561

Guest
Rád Ťa spoznávam po mene Ivetka :heart

Fero biliard trénovať nebudem. U Teba sa budem spoliehať na talent od prírody :lol
No keď sa na to pozerám reálne tak pravdepodobnejšie je, že vyskočím z balkona ako využijem tu manželskú posteľ :lol No veď uvidíme ako to pôjde. Ale keď ma tam ožerieš ako také prasiatko tak budem mať problém nastúpiť potom do vlaku keď pôjdem domov :D :D
 

DeletedUser

Guest
Ved na vytriezvenie maš cely vikend,keď teda nebudeme piť aj na druhy deň,čo je dosť možne :D,z ranajkami do postele ale nerataj,na to mam manželku len pre seba :mocking.
Tvoj nocľah som už vyriešil,pitie tiež,to si si vybral sam :D,na gril napacujem nejake mesko,no snaď ma potom nebudeš ohovarať ,že Ti bolo u mňa zle :p.
 

DeletedUser16561

Guest
Ty máš manželku, ja budem mať susedu :lol

Pohoda starý, ako som spomínal tak nejaký tekutý vitamín prinesiem aj ja. ;)


Potom Ti spravím takú reklamu tu na fóre, že budeš mať u seba každý víkend niekoho z hráčov :lol
 

DeletedUser

Guest
Teraz si tomu dal,ešte to mi tak chyba,že by ku mne chodila polovica forka :D,kto to bude živiť ?:cool
Boli u mňa zatial podnikatelia z Prahy snubenci z S 3,ty mali ale svoj karavan,spali v ňom pred domom,potom bol u mňa manželsky par ,jeho nick bol stari tiež z S 3,riaditel vojenskych kasarni z Pardubic,tiež bol z manželkou a na cely vikend.
Posledny bol asi pred rokom Michal z Kežmarku,kandidoval tam na starostu,hral s nami a vyhral S19,ten prišiel z manželkou aj 2 detmi/ten bol u mna 3x,volame si,zostali sme priatelia,aj keď už nehraje/,takže určite prvy nebudeš,ani posledny :D.

Rozmyšlal som či nenapisať niečo z toho do suťaže,ale pravda je,že laska stale viťazi,naše prihody su sice pekne,ale laska tam žiadna nebola,takže to stejne nema vyznam pisať :D.
 

DeletedUser16561

Guest
Ak to ľudí zaujme tak tam nemusí byť láska. Viď môj príbeh o stretnutí :lol Bolo to nad moje očakávania ;)
 

DeletedUser

Guest
Ty si ale rozpovedal sci fi roman:D,vymyslieť si,nie je tak ťažke,ako to zažiť :p.
 

DeletedUser16561

Guest
No veď počkaj, vraj vymyslieť !!! Veď ja Ti ukážem v lete. Budeš mať traumu kamarát :p :p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru