• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Speciál

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Proto jste dostali vybanovano všichni na tom prvním clasiku :D

A stejně se furt vracíte :D

Když na cz kmeny tak trashujete , tak proč si nejdete hrat ty vaše odkuď jste přišli ? :D

Akorat tu že sebe dělate větši 2pce než jste .
Tak proč jsme nedostali ban na tom druhém a vyhráli ho? Aha, protože i bez skriptů vlastně nemáme konkurenci a jsou tu takový, jako ty, co to stále nedokážou pochopit. My tu hru bereme už jinak než plebs jako ty.
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
" my tu hru bereme jinak než plebs "

žijete tou hrou no , zatím co ostatní to hrajou for fun :D

Ale tak či tak je absotluně zbytečny tady trashovat .. Když se vam to nelibi , tak se sbalte a běžte žejo .. Tím že tu budete slintat nic nezměníte , akorat ze sebe budete dělat tupce ..

Chapu že ty už těžko budeš větší tupec adame , ale tak ostatní si třba ještě mužou pomoct :D
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
176
Proto jste dostali vybanovano všichni na tom prvním clasiku :D

A stejně se furt vracíte :D

Když na cz kmeny tak trashujete , tak proč si nejdete hrat ty vaše odkuď jste přišli ? :D

Akorat tu že sebe dělate větši 2pce než jste .
Hele a co ti do toho vůbec je? Ať si snad každý hraje jak chce ne? :D
Nebo jsi zahájil soutěž o největšího spammera a musíš reagovat na vše?

Debaty kdo podvádí a hraje se skripty jsou už moc mimo, já si z toho dělám srandu. Já bez toho hrát nikdy nebudu a nikdy jsem čistě moc nehrál. Chci mít taky čas na něco jiného ale zároveň být ve hře dobrý. :D bohužel si vážím svého času na tolik, že v noci vstávat nebudu apod. Prostě každý to máme jinak, někdo rád sedí za PC a kliká si áčka v pomocníkovi a reaguje na fórum na každý příspěvek a někdo zase hraje jen když chce a když zrovna nehraje, tak má určitý nástroj který hraje za něj :D

Tohle už nemá cenu ani komentovat, protože stejně jako každý kdo má peníze je podvodník a zloděj, tak každý kdo je v tabulce nahoře tak je podvodník a skripter :D
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
" my tu hru bereme jinak než plebs "

žijete tou hrou no , zatím co ostatní to hrajou for fun :D

Ale tak či tak je absotluně zbytečny tady trashovat .. Když se vam to nelibi , tak se sbalte a běžte žejo .. Tím že tu budete slintat nic nezměníte , akorat ze sebe budete dělat tupce ..

Chapu že ty už těžko budeš větší tupec adame , ale tak ostatní si třba ještě mužou pomoct :D
Ale podívejme, osočuje tu ostatní aby psali za svoje pravé přezdívky a přitom se schovává sám a zná ostatní jménem :))))
 

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
Hele a co ti do toho vůbec je? Ať si snad každý hraje jak chce ne? :D
Nebo jsi zahájil soutěž o největšího spammera a musíš reagovat na vše?

Debaty kdo podvádí a hraje se skripty jsou už moc mimo, já si z toho dělám srandu. Já bez toho hrát nikdy nebudu a nikdy jsem čistě moc nehrál. Chci mít taky čas na něco jiného ale zároveň být ve hře dobrý. :D bohužel si vážím svého času na tolik, že v noci vstávat nebudu apod. Prostě každý to máme jinak, někdo rád sedí za PC a kliká si áčka v pomocníkovi a reaguje na fórum na každý příspěvek a někdo zase hraje jen když chce a když zrovna nehraje, tak má určitý nástroj který hraje za něj :D

Tohle už nemá cenu ani komentovat, protože stejně jako každý kdo má peníze je podvodník a zloděj, tak každý kdo je v tabulce nahoře tak je podvodník a skripter :D
I přesto všechno se dá s tomem pořád souhlasit.
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Já že se schovavam ? :D

Jakoby , to že si neumíš najit předešlej nick , je jen dalši ukazka toho že si 2pec adame :DDDDDD

Myslim že víš docela dobře kdo jsem , když jsi měl takovy mindráky z toho jak sem si z tebe dělal srandu a ty jsi se přes to nedokazal přenést :DDDDDDDDDDDD
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Já že se schovavam ? :D

Jakoby , to že si neumíš najit předešlej nick , je jen dalši ukazka toho že si 2pec adame :DDDDDD

Myslim že víš docela dobře kdo jsem , když jsi měl takovy mindráky z toho jak sem si z tebe dělal srandu a ty jsi se přes to nedokazal přenést :DDDDDDDDDDDD
Ty já mám mindráky spíše z toho, aby mi někdo nesnědl kus oběda, takže fakt nevím. Za ty léta jsem tu viděl už tolik tupců, že bych to přirovnal k hledání jehly v kupce sena :))
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
176
Když mi říkali, že hráč o co ti jde je trouba (slušně řečeno) tak jsem tomu dával šanci.
Bohužel byla to chyba, protože tu píšeš absolutní bláboly a víc hraj míň piš a ukaž ve hře ostatním jak jsi dobrý :D

My nebo minimálně já sem chodím se pobavit a diskutovat, ale ty sem chodíš psát kraviny, které nedávají vůbec smysl a kdo nezpívá tvou písničku tak je špatný :D což je trošku smutný ale pokračuje v tom, street kredit tu fakt nenasbíráš. :cool:
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Když mi říkali, že hráč o co ti jde je trouba (slušně řečeno) tak jsem tomu dával šanci.
Bohužel byla to chyba, protože tu píšeš absolutní bláboly a víc hraj míň piš a ukaž ve hře ostatním jak jsi dobrý :D

My nebo minimálně já sem chodím se pobavit a diskutovat, ale ty sem chodíš psát kraviny, které nedávají vůbec smysl a kdo nezpívá tvou písničku tak je špatný :D což je trošku smutný ale pokračuje v tom, street kredit tu fakt nenasbíráš. :cool:
Jo tenhle psychopat. A to sem si myslel, že horší jak ty Tome už nikdo být nemůže. Omlouvám se za to
 
Nahoru