• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 37

DeletedUser37372

Guest
jj, kuba už na to přišel sám.. musíte to poslat se čtyřma špehama
 

DeletedUser27267

Guest
Je zábavné jak na mě vystartuje frajírek co má jednou tolik bodů co sedí vedle mě a přitáhne asi s takovou armádou jakou ja jsem ztratil:D...chudák pokaždý když ke mě přišel vrátil se s prázdnou:D
 

DeletedUser40641

Guest
...

No a teraz môžme krásne vidieť aká je nová funkcia úžasná :D prvý panský dvor ... predpokladám že šlachtica bude mať tiež za 1-2 hodiny :D
 

DeletedUser38609

Guest
Kendy pokud to slovo "úžasná" bylo myšleno v ironii, tak nechápu proč tu píšeš zrovna ty, který má ocenění že obchodoval víc jak 500krát. Jak se zde trochu výše psalo že nechápete hráče co vstávají v noci aby farmili... Tak já spíše tyto hráče uznávám naorzdíl od hráčů, kteří si koupí kvanta surovin:) Pak je jasné že budou silnější než ti co poctivě farmí:) nafarmeno nemají ani 100k a už mají takové body a army... opravdu ubohé:)
 

DeletedUser40641

Guest
-..-

No už sa ukázalo čo je prvý hráč na svete zač :D zabrať 200 bodovú dedinu to chce odvahu :D Výsmech...
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Jenže než Ty postavíš PD, tak on bude mít těch 200 bodových vsí 10. :D:D
 

DeletedUser

Guest
Tak druhý co zabral vesku. 2453 bodů a má panský... To je... Ten musí hodně spoléhat na farmení
 
Nahoru