• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 37

DeletedUser37264

Guest
Adams, ide vsak o to, ze podla profilu hras dual s Chrisom, ktory nieje zaciatocnik. Farmite vkuse, v podstate ste na tom zavysli.

Ale viem, preco to robite a vysledok vasej prace je a bude velmi pekny ;)
 

DeletedUser37264

Guest
Napísal som to neporozumiteľne? :scratch
Všade je množný čas, ak si si nevšimol.

- - - Aktualizováno - - -

Napísal som to neporozumiteľne? :scratch
Všade je množný čas, ak si si nevšimol.
 

DeletedUser38609

Guest
No ouk:) ale já bych to spíš odůvodnil tak, že my jsme stará škola, že my ještě hrávali za dob MilanaliM a jiných, kdy když si chtěl být kvalitní v žebříčkou armou apod., tak si prostě musel farmit jak šéf. Bohužel se změnila doba a stačí vykrást banku a jsi první jak nic:)
 

DeletedUser

Guest
No ouk:) ale já bych to spíš odůvodnil tak, že my jsme stará škola, že my ještě hrávali za dob MilanaliM a jiných, kdy když si chtěl být kvalitní v žebříčkou armou apod., tak si prostě musel farmit jak šéf. Bohužel se změnila doba a stačí vykrást banku a jsi první jak nic:)


Staré dobré časy za dob Světa 1 a 2... to byly boje... nebo spíš jsem je jen sledoval když mě farmili :D
 

DeletedUser34317

Guest
Hrát či nehrát, toť je otázka :D
Další otázka je, jestli jsem po roce a skoro půl na to nezapomněl :D
 
Nahoru