• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 38

DeletedUser40852

Guest
Koukám že je tu nějak pusto:-D kmen Tiger se rozpadl a chytrolíni z toho kmene taky většinou skončili, takže zalezli někam do kouta a jsou zticha a do nikoho nerejpou :-D:-D
 

DeletedUser33829

Guest
Vzpomněl jsem si, když se tu objevil Styler na Danfireho, ten byl i na srazu DK v Kladně, ten už DK asi nehraje.:cry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41028

Guest
Stále se tu něco rozpadá a něco vzniká, je to o schopnosti vedení kmene a o schopnostech náčelníka, ale také o spokojenosti hráčů a o jejich zabezpečení, ale to je přímá úměrnost. Uvidíme kolik velkých celků tu bude za cca měsíc :hi
 

DeletedUser41147

Guest
Mohu požádat o radu?

Ahoj, potřeboval bych radu ohledně toho, že jsem byl pod neustálými útoky a jsem vůdce kmene *ROI*, jenže abych se vyhnul zabrání vesnice, tak jsem začal znova, ale hodilo mě to na kontinent 26 a jsem moc daleko od svého kmene. Jak bych, se mohl dostat zpátky na kontinent 42? Kde je můj kmen.:scratch
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41147

Guest
Souhlasím s Tebou

...je samozřejmé,že INNO potřebují pro svůj provoz nemalé částky,investované jak do údržby,tak pro nový vývoj a tím pádem posun hry kamsi dál...nicméně,proč se spouštějí světy,kde si totální lemplové,lamy a loseři,mohou kupovat úspěch...?...proč si tito lidé nemohou hrát na svém písečku a předvádět se kolik mají peněz na úkor opravdových hráčů,kteří jdou do hry se zápalem a ctí...?...proč totální dřevák s prachama,který o hře neví absolutně nic,může diktovat podmínky těm,kdo hrají pro zábavu a ne pro ego...?...
Budiž,jak jsem psal,je třeba vydělávat aby hra mohla s postupem času dostávat mnohem lepší formu,potud se nedá nesouhlasit...ovšem proč není možné spustit svět na takové bázi,aby byla síla vyrovnaná a kde si staří pamětníci opravdu zabojují...bez nákupu surovin za PB,či zrychlené dostavbě za PB atd...dejte šanci těm,kdo Vám milé INNO v začátcích této krásné hry dali svou důvěru a dostali Vás až sem...spusťte starou dobrou klasiku,kde jsou opravdu zřetelné zkušennosti,píle a zápal každého,kdo hraje již několik let...
Pro ostatní ať je to o veškerých možných vymoženostech...třeba i o nákupech celých kompletně vyzbrojených vsí,či o nákupech žoldnéřů a podobně...
Nám,kteří hrajeme (prozatím s chutí) zapněte něco,kde své kvality zúročíme...nechte nám ten zbytek cti a krásných pocitů z každého vítězství na poli bitevním...

Ahoj, zdravím Tě, mám úplně stejný názor, a to i přestože, DK hraji měsíc a půl, ale poněvadž, jsem se dostal za tu chvíli do vedení kmene, jako vůdce, tak teď jsem z toho smutný, protože jsem byl pod neustálými útoky, cca od 3 hráčů současně a kvůli tomu, jsem byl nucen opustit okolí Kontinentu 42, kde je můj kmen a začít znova. To mě hodilo bůhví kam. Mám za to, že ti hráči co na mě posílali ty útoky, jsou asi podobní Lamy nebo lemplové, či jak jsi je nazval, kteří si mohou dovolit jen tak někomu poslat peníze na provozování nějaké hry, která má být původně zdarma. V tomhle ohledu to je opravdu dost nespravedlivé, vůči těm hráčům, kteří to hrajou s chutí, baví je to, chodí se tu odreagovat apod. Já se tu o něco snažil a jak jsem dopadl. Nevíš náhodou, jak bych se mohl dostat zpátky na kontinent 42 ke svému kmeni, teď jsem na 26 a to je zhruba 400 polí od kmenu?:hi
 

DeletedUser34010

Guest
Ahoj, potřeboval bych radu ohledně toho, že jsem byl pod neustálými útoky a jsem vůdce kmene *ROI*, jenže abych se vyhnul zabrání vesnice, tak jsem začal znova, ale hodilo mě to na kontinent 26 a jsem moc daleko od svého kmene. Jak bych, se mohl dostat zpátky na kontinent 42? Kde je můj kmen.:scratch

Pokud dáš začít znovu tak mimo 4 obvyklých nabídek, tj. jesli se chceš objevit na severovýchodě, severozápadě atd. tam bude i možnost objevit se teď nevím jak se to tam přesně píše, uvnitř kmene, a mělo by tě to posunout blíže k tvému kmeni, nebo spíše k některému jeho členu.

Mám za to, že ti hráči co na mě posílali ty útoky, jsou asi podobní Lamy nebo lemplové, či jak jsi je nazval, kteří si mohou dovolit jen tak někomu poslat peníze na provozování nějaké hry, která má být původně zdarma.

Zajímavá myšlenka, zdarma můžou být hry tak max na fb, kde jim provozování platí reklamy. Což ovšem není případ Kmenů, provoz Kmenů je potřeba nějakým způsobem zaplatit. Já třeba pamatuji doby kdy byl puze PU a to ještě dost oškubaný o proti tomu jak je to dnes, hrával jsem bez něj do 3M bodů, takže razení mincí mě zabralo asi 1,5h a i tak se to dalo hrát, pak výše už to bylo těžké, to jsem si PU koupil, ale ze zkušenosti vím, že pokud si člověk měsíčně aktivuje pouze PU a neaktivuje nějaké hlouposti jako jsou suroviny za PU body nebo nějaké nepotřebné výmysly tak ho měsíčně dk moc peněz nestojí, jsou dražší hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Pokud dáš začít znovu, nabídka Začít v centru kmene tam nebude... Ta se objevuje jen tehdy, pokud ti vesnici zaberou.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, potřeboval bych radu ohledně toho, že jsem byl pod neustálými útoky a jsem vůdce kmene *ROI*, jenže abych se vyhnul zabrání vesnice, tak jsem začal znova, ale hodilo mě to na kontinent 26 a jsem moc daleko od svého kmene. Jak bych, se mohl dostat zpátky na kontinent 42? Kde je můj kmen.:scratch

Teoreticky máš ještě možnost zrušit účet, počkat pět dní (či kolik bude trvat zrušení) a registrovat se znovu prostřednictvím pozvání z mapy do blízkosti spoluhráčů.
 
Nahoru