• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 38

DeletedUser25426

Guest
Prakticky to nepůjde, protože systém bude hlásit, že hráč nemůže být pozván, protože už na tom světě je... ;)
 

DeletedUser

Guest
Jasně. máš pravdu :)
Zapomněla jsem zmínit jednu podstatnou věc... dotyčný je nováček, tudíž nemá žádnou historii, o kterou by přišel, když by tento krok udělal s tím, že by si na novém účtu malinko pozměnil nick a nechal se pozvat do blízkosti z mapy. Musí akorát počkat, až bude jeho původní účet skutečně zrušen, aby neporušoval pravidlo: jeden účet pro jednoho hráče na jednom světě.

edit.: dle mého názoru je to nejrychlejší způsob, jak začít znovu, neb druhý nový začátek lze až za 14 dní, tato akce by trvala 5 dní
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34010

Guest
nebo jiné řešení, pokud si chceš nechat svůj nick tak se domluv s nějakým silnějším hráčem ve tvém okolí, jistě tam nějaký takový bude, nabídni mu že mu během týdne vystavíš vesnici co nejlépe dle jeho přání a nech se od něho zabrat, tím dosáhneš možnosti objevit se v centru Tvého kmene.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ani toto mu ale nezaručí, že bude blízko svého kmenu. Centrum kmenu je totiž střed mezi nejkrajnějšími body kmenu. Pokud tedy má kmen nějaké hráče někde na okrajích mimo kmen, bude střed kmenu právě mezi nejkrajnějšími body. Takže se nejdříve podívej, jak je Tvůj kmen rozložen na mapě.
 

DeletedUser34317

Guest
Koukám že je tu nějak pusto:-D kmen Tiger se rozpadl a chytrolíni z toho kmene taky většinou skončili, takže zalezli někam do kouta a jsou zticha a do nikoho nerejpou :-D:-D

Být tebou bych pomlčel, co koukám na naše fórum, tak tam mají z tebe docela legraci a ani se nedivím.
Smile-tongue.gif


Vzpomněl jsem si, když se tu objevil Styler na Danfireho, ten byl i na srazu DK v Kladně, ten už DK asi nehraje.:cry

Danfire hraje na s29, náhodou jsem tam na něj narazil.
Smile_justwait.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Být tebou bych pomlčel, co koukám na naše fórum, tak tam mají z tebe docela legraci a ani se nedivím.
Smile-tongue.gif
Z něho mají srandu všude, kde se s ním potkají.:rofl Nic nového.:blush

Vezmi si, kolik příspěvků by tu nebylo, nebýt Tebe, Alexe a mě a k tomu připočti ještě ty, které reagovaly na nás. Drželi jsme to tady nad vodou a rasty.tom se u toho ztrapňoval, aby nám pomáhal.:D Ze zbytku bych si nelámal hlavu, protože psal stejně s křížkem po funuse, asi by měl dostat přezdívku, třeba blesk.:D To by totiž sedělo.:rofl
Danfire hraje na s29, náhodou jsem tam na něj narazil.
Smile_justwait.gif
Tak to je dobrá zpráva.:great
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40852

Guest
Pro Da Octopuss:

Nevim sice kde na fórum, ale jsem rád, že tam máte aspoň trochu veselo. Já to tady beru jako hru a zábavu a chodím se sem bavit a doufám že ty taky. Takže si na fórum pište co chcete, hlavně ať je kopec srandy. A jestli je u vás veselo když si píšete o mně, tak mi to vůbec nevadí. :-D

Pro Shedda:

Jestli ty si myslíš, že nejsi jiným pro smích tak žiješ ve velkym omylu. :-D Jinak souhlasím s tím, že díky tobě je tady hodně příspěvků. I když o jejich kvalitě bych radši pomlčel. Bohužel, ty příspěvky tady jsou tvůj jediný úspěch protože na hře jsi zatím vůbec nic nedokázal. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Však on považuje za úspěch na světě co nejdéle zevlovat a psát ptákoviny, však už to tu bylo několikrát psáno.:D
 

DeletedUser40852

Guest
To víš někdo hraje a někdo jen píše na forum, protože je to hráč teoretik :-D
 
Nahoru