• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 38

DeletedUser33829

Guest
To je pravda, ale ten teoretik jsi Ty.:D Protože za tu krátkou dobu co jsem tu byl, jsem získal více úspěchů jak Ty.:D Ani jsi nebyl nikdy přede mnou i přesto zabírání barbarek.:D Koneckonců si tu pamatujeme, že když jsem tu napsal, že mám druhého, nebo třetího útočníka dne, že jsi byl z toho tak vyklepaný, že jsi nemohl napsat ani pět písmen do vyhledávače a začal jsi tu psát hlouposti za které by se i šestileté dítě stydělo.:DJo, jo až tak Tě to vzalo.:rofl Jen doplním ještě, že jsi špatný teoretik.:D
 

DeletedUser40852

Guest
Shedde, Shedde, psát si tady s tebou nemá smysl, protože kde nic není ani smrt nebere. Takže tvoje hlava je tím pádem nesmrtelná :-D
Je pěkný že jsi měl tady na tom světě 3x útočníka dne, ale to je všechno co jsi dokázal. Že bys byl třeba kmenu co vyhraje nějaký svět tak to asi nehrozí :-D
Jinak ten teoretik jsi ty. Pravidla hry máš nastudovaný dokonale, to uznávám. Kam se v tomle na tebe hrabe kdokoliv jinej. Ale to je všechno.:-D
 

DeletedUser34317

Guest
Tak už tedy nepiš, nikdo tě nenutí, radši se starej o své vesnice. ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Psát tu bude pořád:mocking a plést si dojmy s pojmy.:D

Co mají pravidla hry společného s taktikou a strategií kmene? Jednak pravidla má znát každý a jednak ona neřeší jak hrát. Už vidím jak trenér před zápasem říká týmu: „Chlapci, doufám, že znáte pravidla jak bičem mrská, kdo zná pravidla, ten vyhraje.“:rofl A to tady neřeším, že tady se dá vyhrát s podváděním daleko snadněji, jak ve fotbale.

To je pořád dokola, vždycky tu napíše nějakou hloupost, a pak se to bude snažit zamluvit obdobnou.:pardon
 

DeletedUser40852

Guest
Teď si se tu přesně popsal :-D Pravidla znáš, ale ještě jsi nic nevyhrál :-D A pokud tu pořád mluvíš o podvodech, tak ty dotyčný nahlaš. Jinak je to jen tlachání o ničem.
 

DeletedUser33829

Guest
Co je to nahlaš?:rofl
A nezamlouvej to, že jsi napsal další blbinu, která nemá hlavu a patu.:D
 

DeletedUser40852

Guest
Takže je nevidět, že nechápeš co máš dělat a píšeš tu pořád nesmyslný bláboly.:-D
Napsal jsem, že pokud někdo podvádí a ty o tom víš, tak aby jsi to nahlásil. Pokud nemáš co hlásit, tak jsou to jen tvoje výkřiky z hloučku menšiny na ulici, jak jsi tady kdysi sám napsal.:-D
 

DeletedUser33829

Guest
Zakecal jsi první blbinu, kterou jsi tu napsal, že znalost pravidel má společné s taktikou kmene. Tenhle ten nesmysl jsi tu napsal, nijak nevysvětlil a rovnou to zamlouváš.
Tím, že jsem to přirovnal k fotbalu, ale napsal tu odlišnost, tak se hned chytáš jako tonoucí stébla jiné věci. Co jsi dokázal Ty, co je Tvůj manon? Jediné v co se biješ hruď je dokázat na světě zevlovat roky, požírat zadarmo vesnice, už od počátku, kdy se tu do Tebe navezlo několik lidí a kterým bylo jedno jak svět bude vypadat jsi nedokázal nic jiného, tedy vedle naštvání z osobních úspěchů někoho jiného.:mocking Víš co se děje na s31? Dnes svět může vyhrát každá lama, hlavně když se dobře schová. Tak co, Ty vítězi světa, umíš časovat útoky ve 100 ms, když už neumíš útočit na silné hráče? Umíš takové vláčky rozstřelit? O mně jak je známo, ano. Na Tvém místě bych se moc nechlubil, že dokážeš u hry prozevlovat roky a stejně se ji nenaučíš, A pokud Ti jde o výhry, tak jsem klasický svět nevyhrál, to už jsem tu psal, ale vyhrál jsem některé speedy a měl jsem na jiném světě nejlepší kmen, který byl nejaktivnější a hráči v čele žebříčků, pak to postupně zabalili, měli jiné přednosti, a i když DK už nehrají, tak mám na některé kontakty a s některými jsem se setkal v reálu, plus ještě i s některými odsud z fóra a nejen to, hlavně jsem odešel s čistým štítem oproti jiným, ale to už jsi četl v kavárně s39, když jsem reagoval na Hexíka, takže z hlediska pravidel se nemám za co stydět, což u všech vítězů neplatí. Jsou i jiné úspěchy a přínosy, než prozevlovat svět a křičet tu, že jsi vyhrál svět a máš pár PB, obzvláště dnes, když si PB každý může lehce nabýt na nových světech.:mocking Bych si s Tebou klidně zahrál jeden proti jednomu, to bych byl zvědavý jaký jsi krutě dobrý bojovník.:D Dokážeš se tu bít v hruď jen jednou věcí, která je jen domeček z karet, která některé ani nezajímá a sám mezi řádky přiznáváš, že jako osobní hráč nějaké eso nejsi.:pardon

K tomu dalšímu nesmyslu, když jsem napsal, že lidi porušují pravidla, tak je mám hlásit. Tak fajn, ale poté co Ty napíšeš na FIFA stížnost, že Anglie vyhrála nespravedlivě MS ve fotbale v roce 1966.;)

Jestli tu chceš zase psát, že to zakecáš, tak ne, hezky se vyjádři k tomu co mají pravidla společného s taktikou kmene, nebo jak Ti radil Da Octopuss už mlč, protože tím, že se tomu bude vyhýbat, tak tu nedokážeš jak jsi měl pravdu,když si myslíš, že se tomu vyhneš a taky nezapomínej na české přísloví, že kdo mlčí, ten souhlasí.:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40852

Guest
Psal jsem, že znáš pravidla, ale že nehrozí abys byl v kmenu co vyhraje svět. O žádný taktice kmene jsem nic nepsal:-D
O tvém posílání a chytání vláčků nevím nic a je mi to i jedno:-D jinak pozor Shedde, samochvála smrdí :-D ale pochval se sám když tě nikdo jiný nepochválí:-D
Co se týká speedů, tak tam nehraju, vím jen, že se speedaři ses tu pohádal a obvinil je že vyhrávají podvodem. Jinak to, že tam kde je Shedd,se to jen hádá tu psalo víc lidí:-D
Nevim taky proč tu plácáš nějaký nesmysly o PB, o těch jsem nic nepsal a asi si mě s někým pleteš:-D
Co se týká pravidel, nevím proč do toho pleteš FIFA a proč bych tam měl psát. Tady jsme na DK a tady vykřikuješ o porušování pravidel. Pokud tady někdo porušuje pravidla, tak to máš nahlásit. A ne tu jen planě vykřikovat. A jak sám píšeš, když mlčíš tak s tím asi souhlasíš.
A abys neřekl že něco zakecávám, tak mi řekni kde jsem co psal o taktice kmene.
 

DeletedUser4673

Guest
Ježiši, nemůžete si to řešit jinde? :D

Radši napište, že Human69 je nejlepší...
 
Nahoru