• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

DeletedUser28986

Guest
[SPOIL]
Jak se tady manipuluje.:shout:wacko

O nemožnosti levné obnovy šlechtice jsem tu první psal já, já jenom já!!!!!! Ne hrajujá, jenom já bez hraju, já nehraju svět, není spuštěn.

Noční bonus jsem psal taky jako první já, já jenom já.:hi


Jelikož se tu už k jinému světz vytvořila kavárna a na svět se pak čekalo snad 3 týdny, tak teď bych viděl spuštění, tak na 30. února, ale v nastavení světa je napsané 30. ledna, ale to můžou změnit, třeba právě až na 30. února.


No, že to píšeš zrovna Ty, chce to trenére více trénovat, než to házet jen na vinu degradaci od Inna.


Přesně tak, tak jako kouzelná osada bylo zase jen zpestření na jednom světě, je to 4 až 5 let, mimo časový interval, který dával Kozmicz, ještě by tu někdo mohl vzpomenout Projekt nebo-li svět Klasik, který se ani nezrealizoval u nás. Někteří tu píší totální blbosti, ale lehčí je psát, než si ověřit, kdy co bylo a kde.
[/SPOIL]

Neber mé příspěvky do úst. Nevím zda ještě studuješ, ale za toho 30. února co jsi napsal bych navrhoval, aby jsi tu soutěž vyhrál jednoznačně TY!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Neber mé příspěvky do úst. Nevím zda ještě studuješ, ale za toho 30. února co jsi napsal bych navrhoval, aby jsi tu soutěž vyhrál jednoznačně TY!

Neberu do úst, ale do klávesnice a poté co jsem viděl na s38 jak hraješ mi to nedalo, hlavně že už chceš nový svět.:mocking

Na svete 31 mame snizenou cenu minci :D

PotřebaRazit
5.600 6.000 5.000Razit zlaté mince
Máte je zlevněné, protože je vás tam 170 a mince se v těchto fázích hry zlevňují, pokud to odsouhlasí hráči v anketě, ale tady jde o levnější mince už od počátku světa a ty na s31 nebyly.
 

DeletedUser40976

Guest
Tip

Na S39 nebude aktivní noční bonus!

toto je můj tip, kdybych náhodou vyhrál premiak chci na S37 ;) diky :D
 

DeletedUser40729

Guest
Co takhle se nechat překvapit místo zbytečných spekulací? Stejně je mi to nastavení fuk, když se nejedná o kostely :D Prostě se přizpůsobím
 

DeletedUser40963

Guest
možno , nemožno :p

Jestli to náhodou nebude něco co nebylo bývalé 2 roky protože jinak by to nemohlo být , jelikož to tam být nemá a nemá tam ani být nic s kostelem ale na 95% neříkám , že neříkám že tam bude něco se šlechtou nebo bude pravda že není pravda že není pravda , že tam bude poloviční rychlost surovin a nebo je nemožné že není možné že tam bude něco extra :D
 

DeletedUser34355

Guest
Tip

tipuju, že na světě s39 budou kostely :) už nebyly pěkně dlouho a jsem rád že nebyly protože kostel je absolutně zbytečná věc :) a nebo ještě mín pravděpodobný tip je, že by barbarky rostli jen do 1500 bodů
 

DeletedUser

Guest
Tip

S39 - pomalý svět rychlost 1, kostely aktivní, 3 stupňový výzkum :p
 

DeletedUser38373

Guest
tipuju, že na světě s39 budou kostely :) už nebyly pěkně dlouho a jsem rád že nebyly protože kostel je absolutně zbytečná věc :) a nebo ještě mín pravděpodobný tip je, že by barbarky rostli jen do 1500 bodů


Svět s kostelem ( tedy s vírou) byl svět číslo 34 (běží 364 Dnů) tedy zítra přesně 1 rok ;)


A barbarské vesnice rostli do 1500 bodů na světě s číslem 31 (běží 561 Dnů ) tedy něco přes přes rok a půl ;)


S39 - pomalý svět rychlost 1, kostely aktivní, 3 stupňový výzkum :p

Svět s rychlostí 1 je s svět s číslem 37 a běží 138 dní :p , kostely a 3 stupňoví výzkum jsou aktivní na světě 34 (viz. o pár řádků výš) :)


:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34355

Guest
Svět s kostelem ( tedy s vírou) byl svět číslo 34 (běží 364 Dnů) tedy zítra přesně 1 rok ;)


A barbarské vesnice rostli do 1500 bodů na světě s číslem 31 (běží 561 Dnů ) tedy něco přes přes rok a půl ;)

na světě 27 nejsou kosteli a jsou barbarky do 1500 a jede už víc jak přes 600 dní ale nevím proč mi tohle píšeš :) já jen tipoval co bude na s39 a s31 i s 34 si myslí vznikli už před větší dobou...


zajímavej tip by byl svět bez barbarek :D
 
Nahoru