• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 40

DeletedUser

Guest
Tak hele hrál jsem na světech s kostelem i bez kostela a to že zabírání na světě s kostelem jde hůř moc dobře vím. Když někde zaberu ves tak musím prostě zabrat i další vesnice v jejím okolí aby se to vyplatilo. Tak příště raději nějaké potiargumenty než jen urážky :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kostely určitě neplánujeme zrušit, bohužel nejsme schopni vyjít v nastavení vstříc všem hráčům, nyní jsme pustili 2 světa za sebou s kostelem, předtím jsme měli naopak 4 světy bez kostelů a hráči na kostel museli čekat téměř 3/4 roku.
 

DeletedUser41216

Guest
Mne osobne kostel nevadí, no zas u mne nevyhovuji vlajky, ako "novy uzivatel" budu v zacatcich v nevyhode, samozrejme to postupne dobehnu no odrazujete zbytocne nove tvare tyhle hry...

Co se dále týče problematiky nastavení sveta, nikdy se nebude dat vyhovit vsem, avsak nektere veci by se mohli dat odhlasovat. Ted se setkavame z dvomi tabormi hracu, tí kterím kostel nevadi ale dulezite je upozornit ze se zuby nechty nebijou za to aby ste ho zo sveta nemazali a druhym taborem hracu ktery ho na tomhle svete nechteji.

Myslim ze najrozumnejsim resenim je kostel dat odhlasovat.

Ja osobne bych byl proti, kostely jsou fajn a rad bych si s nimi zahral no urcite nie na 1,6 rychlosti a k tomu z vlajkami, kdyz na ucte nemam jedinu vlajku. Nicmene to je jen muj osobni pohled. Kdyz to vezmu z vseobecniho pohledu jsem za to aby kostol zustal, protoze to poda prilezitost hracum naucit se s nim hrat a zamezi to hre hracov ktery nemaji odvahu se s tym naucit hrat, coz znacne ovplyvni beh serveru.

Osobne by navrhol odhlasovat i zmenu vlajek, vlajky su fajn vec no pokud nema hrac nasporene z predeslich svetov je v znacni nevyhode a to na delsi dobu.

Omlouvam se za gramaticke chyby, jsem Slovak zijici v CR aspon jsem se snazil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41217

Guest
Absloutně souhlasím s Legendario Maestro.
Kotely mi nevadí, ale vlajky můžou být velikou nevýhodou, zvlášť pro nové hráče.
:yes
 

DeletedUser

Guest
Dotaz

Zdravím,
Po mojem návratu na scénu hraní DK jsem nejprve vyzkoušel TW2 a těd chystám návrat i sem :)
Naposledy jsem hrál možná svet 15 :D Proto bych byl rád kdyby mi někdo vysvětlil k čemu slouží vlajky? Popřípadě dodal nějake odkaz díky :)
 

DeletedUser

Guest
Diky,

No je to pro mě zatím velká neznáma jsem dost zvědavý jak to bude vypadat ve hře :D :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser39143

Guest
No tak po poradě s kámošem prdíme na S40. Kostel s takovou rychlostí... to bych se nedoplatil...
 

DeletedUser41215

Guest
skoda

Kostely určitě neplánujeme zrušit, bohužel nejsme schopni vyjít v nastavení vstříc všem hráčům, nyní jsme pustili 2 světa za sebou s kostelem, předtím jsme měli naopak 4 světy bez kostelů a hráči na kostel museli čekat téměř 3/4 roku.
Skoda pro vas teame prrijid o masu lidi :( a oni se dockaly kostela tak proč znova? :) jak řekl jeden čr moderátor je to "Negustovní" :) >nastavenis
 
Nahoru