• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 40

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Octopuss zaklíná a tak nemá čas na DK :scratch :wizard
No pokud jsi chtěl na sebe nějaké útoky měl jsi se přidat do toho konfilktu co ti nabízeli Joudové či kdo to byl :cool
Jollinar tu hraje a píše až teď? :D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Už se stejně stalo :D Radím začít znovu na kraji a pořádně... To by bylo asi pro všechny lepší. Pro blízké hráče nová barbarka, pro tebe možnost stát se dominantní v okolí a pořádně se rozjet.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Ja to rozjety mela skvele... mela jsem jen jeden malej problem - nechtela jsem vlizt nikam do kmene. :)))
No a kdyz jsem poprve mela celou armu u sebe, tak jako by to okoli cejtilo...nikdy to nedelam, jen kdyz chci neco vycistit - cekam az se mi vsechno povraci z barbarek...a v tom ke mne vlitne mako, co mi furt pise, ze nutne do kmene potrebuje takovy hrace jako ja :D
No..a od tej doby mam furt zapnutou domobranu. A stavim selaky co mi shazuji...
Trocha obratu ve vyvoji :D
Ale prave jsem prisla o armu i na SK a to jsem si dnes aktivovala nejaky premium...omg, jak muze byt nekdo tak neopatrny a necha se vyhecovat ? :))))))

Uz abych mela pocitac a vratila se k pestovani kyticek... :)))
 

DeletedUser34317

Guest
Octopuss zaklíná a tak nemá čas na DK :scratch :wizard
No pokud jsi chtěl na sebe nějaké útoky měl jsi se přidat do toho konfilktu co ti nabízeli Joudové či kdo to byl :cool
Jollinar tu hraje a píše až teď? :D

Tak víš co, podle mých zkušeností, takovéto aliance proti jednomu kmenu postrádá smysl, takže ne, děkuju :D
 
Nahoru