• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 40

Octopuss zaklíná a tak nemá čas na DK :scratch :wizard
No pokud jsi chtěl na sebe nějaké útoky měl jsi se přidat do toho konfilktu co ti nabízeli Joudové či kdo to byl :cool
Jollinar tu hraje a píše až teď? :D


Joudové jsou sami o sobě případ , proto ten název :D vystihuje to jejich schopnosti :mocking
 
Včera jsme začal hrát na světě 40, koho se tam mám obávat? Vím, že svého kmene určitě ne :-(
 
Heh napsal jsem příspěvek číslo 666 tak rychle musím napsat něco dalšího :cool
 
Když tu pomalu píše jen Fluffy tak je to docela nuda, nechce se pochlubit někdo další nějakýma kuriozitama ze světa?
Šarvátky spory atd... víte co myslím :king
 
Tak to máš co dělat, doporučuju napsat Siru Tomikovi a zjistit jak je schopný za 2 týdny mít z ničeho 5 vesnic nebo kolik to bylo :mocking
 
Prostě ho někdo podpořil surovinami a on to nějak dokázat mohl, nebo více PB, či obojí. Vím, že to možné je ;)
 
No dobře, můj pohled když jsem viděl co z té trosky udělal si neumíš představit :D
 
Zpět
Nahoru