• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 40

DeletedUser38609

Guest
Kde jsou ty časy, kdy jsi šel na trh a mohl sis vyměnovat libovolně suroviny... Hlánu za dřevo dřevo za železo apod. Ted zapnu trh a vidím jenom premium premium premium.
 

DeletedUser34317

Guest
No a já když si vzpomenu na zážitky ze světa 3 a 8, tak se mi chce brečet nad tím, co se z DK stalo.
 

DeletedUser

Guest
dz..

kostely enom prudí..
posledních pár světú se kostely objevují až moc často......spousta lidí se přihlásí jen proto aby zabila další čas než se za čtvrtroku vyhlásí nový svět...nastavení optimální až na ty kostely...
 

DeletedUser

Guest
dz..

Kde jsou ty časy, kdy jsi šel na trh a mohl sis vyměnovat libovolně suroviny... Hlánu za dřevo dřevo za železo apod. Ted zapnu trh a vidím jenom premium premium premium.

to bych zrušil...je to aby si bohatí mohli v pohodě užívat a nováčci kteří sa eště neorientují tak dostanou po pysku...už to není férová rovná hra...púvodně nešlo vúbec nic...potom vznikl bonus na suroviny a dnes??..ten kdo si kupuje suroviny a ještě prémium na suroviny tak má poloviční až dvoutřetinový náskok před okolím....

komunisty na vás...
 

DeletedUser38609

Guest
to bych zrušil...je to aby si bohatí mohli v pohodě užívat a nováčci kteří sa eště neorientují tak dostanou po pysku...už to není férová rovná hra...púvodně nešlo vúbec nic...potom vznikl bonus na suroviny a dnes??..ten kdo si kupuje suroviny a ještě prémium na suroviny tak má poloviční až dvoutřetinový náskok před okolím....

komunisty na vás...


Tak já mám třeba náskok 50 000 a bez hovadinek, mám jen bonus surky a klasicky premium, nekupuju surky.

http://cs40.divokekmeny.cz/public_report/2033fc9b25937478fdbaebf9faf3813d

Dneska mě zase krásně dostala morálka!!! Jak já ji nesnáším:cry
 

DeletedUser38609

Guest
tak jak se daří?:) Vidím že už spouuusta kmenů skončilo a začínají už mizet lamky:)
 
Nahoru