DeletedUser38609
Guest
Kde jsou ty časy, kdy jsi šel na trh a mohl sis vyměnovat libovolně suroviny... Hlánu za dřevo dřevo za železo apod. Ted zapnu trh a vidím jenom premium premium premium.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.
Kde jsou ty časy, kdy jsi šel na trh a mohl sis vyměnovat libovolně suroviny... Hlánu za dřevo dřevo za železo apod. Ted zapnu trh a vidím jenom premium premium premium.
Kde jsou ty časy, kdy jsi šel na trh a mohl sis vyměnovat libovolně suroviny... Hlánu za dřevo dřevo za železo apod. Ted zapnu trh a vidím jenom premium premium premium.
to bych zrušil...je to aby si bohatí mohli v pohodě užívat a nováčci kteří sa eště neorientují tak dostanou po pysku...už to není férová rovná hra...púvodně nešlo vúbec nic...potom vznikl bonus na suroviny a dnes??..ten kdo si kupuje suroviny a ještě prémium na suroviny tak má poloviční až dvoutřetinový náskok před okolím....
komunisty na vás...


Vidím že už spouuusta kmenů skončilo a začínají už mizet lamky