• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 40

DeletedUser

Guest
No tak se ptám kdy to bude a ty odpovíš takovou věc zamysli se nad sebou než něco napíšeš ...
Kdybych to uměl spočítat tak tu nepíšu tenhle komentář.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Hlupák Octopuss a jeho vysoce kvalitní názory, palec hore, fakt, že jo... Ten týpek je divnej... :D:D:D
 

DeletedUser34317

Guest
tady se někdo chce hádat? :D :warriorh02* ...už jsem jak Alex... :D

To jsi zabil :rofl

Hlupák Octopuss a jeho vysoce kvalitní názory, palec hore, fakt, že jo... Ten týpek je divnej... :D:D:D

No podívejme se na to, další ovce, která musí hned urážet, dneska je ten den prostě fakt nádhernej :D
Jinak vrána vránu pozná že? Co jsem pročítal starší témata, kde jsi bohužel k ostatním přispíval, tak taky nejsi bůhvíjaký chytrák;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Já taky ještě mega nemám, v barbarkách toho moc není a hráče okolo farmit nebudu, co bych pak zabíral? :D

A toto mě dostalo :D

Hezký den všem

On to asi píše všem

vaso8 dne 08.05. v\ve 17:25 hodin Ahoj, chcel by som sa ťa spýtať, že či by sme hrali spolu tvoj účet. Som skúsený hráč. Prosím ťa, dohodnime sa. Kupoval by som PB a tak. Mám 19. Prosím ťa odpíš a skúsme to.

Hezký den všem

On to asi píše všem


vaso8 dne 08.05. v\ve 17:25 hodin Ahoj, chcel by som sa ťa spýtať, že či by sme hrali spolu tvoj účet. Som skúsený hráč. Prosím ťa, dohodnime sa. Kupoval by som PB a tak. Mám 19. Prosím ťa odpíš a skúsme to.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Většinu lidí nebaví u toho sedět roky :p Přeci jen ty začátky jsou nejzábavnější :D
Stejně tu sedíte roky, akorát ne na jednom světě, ale skáčete z jednoho na druhý :p
Ale nesežere to tolik času :D
Cože?:D V jiném topicu před pár dny píšeš jak u toho sedíš 22 hodin a naráz to nesežere moc času?:rofl Právě po čase upadá na světech aktivita a hráč je málo zranitelný vůči úplnému zničení. Právě u toho prosedíte ještě více času takhle. Ale to protiřečení, to se mi tu líbí, typický místní Kocourkov.:D

-> Da Octopuss: Speedaři na každém světě na posledních X vždy na začátku světa musí udělat humbuk, a pak přelézt na jiný svět, aby se na ně nezapomnělo, i když se vždycky zapomene.;) A vypočítat tento triviální výpočet, případně najít si to někde je nemožné.;)

PS: Nemá náhodou Christohper na jiném účtu tady permaBAN, že tu píše?:D:pardon:blush
 

DeletedUser37372

Guest
Já u toho sedím nonstop, i když v podstatě nesedím :) Stačí si umět rozvrhnout čas, a to říkám furt. Máš mobilní internet, na kterém se o nějaké 3 vesničky v pohodě postaráš během 2 minut, narozdíl od 100 vesnic, kdy to na mobilu jen tak nezvládneš. To samé platí o útočení, kde je rozdíl posílat 100 útoků nebo 4 :D
Takže mě baví více začáteční fáze, kde to ještě můžu hrát v podstatě celé na mobilu, ať jsem kdekoliv, než abych seděl doma a klikal jak idiot útoky. Už jsem prošel oběma fázemi hry, a nic mi nesežralo více času, než klikat útoky ke konci světa :D
A za 2. nikde nepsal, že u toho sedím 22 hodin denně, já to nepsal ;)
 

DeletedUser33829

Guest
A jo mobil. To mě nenapadlo, protože já to z mobilu hrál jen výjimečně a to se dají hrát jen ty začátky, pak už to nelze.
O těch 22 hodinách to psal bethowen, ale když jste takoví bratři ve zbrani...:pardon
 
Nahoru