• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 42

DeletedUser27731

Guest
Ale diky pripravovane novince od INNO lze hned na zacatku hry poridit 1000 surek za 7PB nebo 8PB... Uz se nepamatuji...
Budete prekvapeni...
Uz se cekam na oficialni komenty od Kozmy:D
Neboj ja bych tu novinku zkritizoval jeste vic... Takhle uz nikdo nepujde prodavat surky.. Az na me co kupuje za 9 a prodava za 14:D
 

DeletedUser30375

Guest
opet rychlost slabota.. uz aby byl pak svet s rychlosti aspon 2
 

DeletedUser34217

Guest
Koukám zase super až bude svět 80 ,tak se za prachy budou kupovat rovnou hotové vesnice:pardon.

Za prachy si koupíš ,že máš o 20% více sůrek,za další prachy si koupíš ,že potřebuješ méně sůrek na postavení budovy ta hra je úžasná ,jak dostat z lidí prachy:)
Doufám ,že už modi berou pořádný prachy a p. biblos má pěknej barák s bazénem a fáro před garáží.

Ne rychlost 2 ,ale 10 myslím ,že hráče už unavuje ,když se svět táhne 2 roky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Více ten svět se nedal zkazit že?

Zase InnoGames nepřemýšlí u toho... Proboha... Takhle o ty hráče přicházíte..
 

DeletedUser

Guest
No jo, to musí být, že jo?

Jak dlouho to je, co jsi odešel? ... špatná paměť je prevít:hi
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Vážení hráči,

na světě sice nehraji, protože jsem s kmenama před týdnem skončil, ale bratr hraje, navíc mi psali někteří kamarádi a líčili mi, jak to na novém světě s novými funkcemi vypadá. Prohlídl jsem si tedy jak to funguje a nedalo mi sem nenapsat. Nebudu tu tady psát dlouhé slohy, když ani nehraji a může mi to být jedno. Ale hrál jsem kmeny opravdu hodně dlouho a proto můžu naplno říci, že právě nyní hra klesla na úplné dno. Hráči končí s každou novinkou a nakonec to dopadne jako s jednou nejmenovanou konkurenční hrou, určitě všichni víte kterou mám na mysli...
Za mě tedy palec dolů.

Mějte se zde na této upadající hře...


Pěkný zbytek dne přeji,

Martin
 

DeletedUser41580

Guest
Asi všichni čekají, že pár hodin po začátku bude na prodej 1000 surovin za 1 PB ....

Já osobně počítal s cenou tak 1 PB za 100 surek hned ze začátku. No a je to nyní 64 surek - zase tak daleko od pravdy jsem nebyl. Aspoň je to jednotné pro všechny.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tady ale nejde o cenu, spíš o to, že je to zas mnohem víc o penězích a to se lidem vůbec nelíbí. Bavilo mě hrát bez ničeho, když bylo vidět kdo na to opravdu má... Tohle už není hra.
 
Nahoru