• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 42

DeletedUser31120

Guest
To už bylo lepší obchodování s prémiovými body než toto, prostě tohle se nedá ...

Adriano, zkus si to zahrát ne? Jako dobře chápu to, jsi v týmu, tak budeš kopat za tým, ale tohle je prostě už katastrofa a ty tvrdíš pravý opak, protože ten svět nehraješ... Nebo já nevím.
 

DeletedUser31120

Guest
Prosím?

Tady už nemá cenu nic řešit zůstanu u speedu, kde se prostě trochu hrát dá..
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Adriano, přiznej si, že hra klesla ke dnu a nehraj tady, že to je výborné...
 

DeletedUser31120

Guest
Tento svět se vyplatí hrát cca až po měsíci.

Dřív ne.
 

DeletedUser38373

Guest
Klídek. O tom co bude a co nebude na konkrétních světech rozhoduje InnoGames.
 

DeletedUser

Guest
Adriano, přiznej si, že hra klesla ke dnu a nehraj tady, že to je výborné...

Ale já to až tak kategoricky a striktně nehodnotím, tak proč přiznávat něco, co vnímám jinak?
A to, že Lamač nepochopil, co jsem psala a proč, to je druhá věc :)

Obecně vzato, je to taky o pohledu na věc, nadhledu a postoji k věcem, které člověka neuspokojují. Je více možností, jak věci řešit ... noo a hejtování je jedna z možností, která je často využívána.
 

DeletedUser36641

Guest
Vypadá to, že budu moct suroviny prodávat dlouho a nemusím čekat.. :D Tak snad to půjde.. :D
 

DeletedUser41580

Guest
Proč myslíte, že je hra o penězích ? Já si myslím, že s příchodem prémiového trhu je to naopak. Hráči, kteří si PB nekupují, mají ze začátku šanci vydělat mnohem víc PB. A rozumnej hráč si nekoupí 60 surek za 1 PB. Hra se daleko více vyrovnala ...

Mimochodem, kdyby to všem tak strašně vadilo, jak tu píšete, tak by to asi nikdo nekupoval a sklady by byly plné. A jejda, ony jsou prázdné!
 

DeletedUser

Guest
Řekl bych, že premiový trh je dobrá věc, dělá hru pro hráče vyrovnanější, ale má to chybu a to ze začátku hry. Já bych si např. taky koupil nějakou tu surovinu a dal bych za ní i víc PB než je kurs, ale problém je, že suroviny získají jen ti, co neustále sedí u hry a klikají na trh, kdy se tam objeví nějaká ta surovina. Prostě ze začátku je ten kurs nesmyslný a výkup surek za PB se vyplatí více, jak utrácet PB za jiné funkce. Klidně by první 2 dny mohl být i kurs. 1000 surek za 40 PB. Pak by si surky mohli koupit i ti ostatní, protože ne všichni by už skupovávali všechny surky za ty PB.
 
Nahoru