• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 42

DeletedUser38373

Guest
Souhlasím s názory, že se hra trochu vyrovnala. Teď má šanci na dobrý start každý. A je pouze na každém jak tuto funkci využije.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Nevím no, asi jsem staromódní, možná jste tu hru nehráli od začátku... Jen říkám, že blbost je tohle i vyměňování surek za PB s ostatními hráči.
 

DeletedUser36641

Guest
Proč vydělané suroviny z prémiového trhu nejdou posílat na jiné účty?? :eek: Dlužím několik PB a takhle to nemohu vrátit a stejně musím pak koupit za peníze :eek: :eek: To je hloupé.. -_-
 

DeletedUser34217

Guest
Hráč-[h=2]Deswer608[/h]Nevím co jsou to PB a nikdy jsem je nepoužíval tak se mě neptejte kde jsem vzal tolik bodů. Jednoduše farmit, farmit a farmit
Zajímavé ,že
:D
Kupec (Bronzová - Stupeň 2)Obchoduj se surovinami na tržišti 100 krát.

ten už toho tolik nafarmil ,že pořád musí obchodovat:)
 

DeletedUser31120

Guest
:rofl:rofl

Normálně obchoduje s prémiovými body, a na nějaký Prémium trh kašle :D

Pokud si chcete získat dost hráčů, tak další světy bez této blbosti...
 

DeletedUser41707

Guest
PB

me by zajimalo kdo vymyslel takovou hloupost jako je ten PB trh ,neda se tam absolutne nic koupit :mad tak touhle volovinkou odradijou spoustu hracu od hrani
 

DeletedUser41580

Guest
me by zajimalo kdo vymyslel takovou hloupost jako je ten PB trh ,neda se tam absolutne nic koupit :mad tak touhle volovinkou odradijou spoustu hracu od hrani

Nechápu. Kdysi se hrálo taky bez obchodování s PB a lidé to hráli.

Já si čas od času sice také rád koupím surky, ale Prémiový trh vítám - hra se vyrovná a jestli chce někdo hrát "pay to win", tak bude muset zaplatit opravdu hodně. :great
 
Nahoru