• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 47

DeletedUser33660

Guest
Jsem na Fluffy zvědavý. Co jsem tak zatím koukal, tak to je pro mě jediný kmen, který víceméně znám :D
 

DeletedUser27494

Guest
ja bych bral nastavení jake bylo na sv 16 :
nemožnost podporovat hrace mimo kmen,
paladin bez zbrojnice
zadne bonusy mimo premiaku, ani vlajky ani kostely ani zrychleni vystavby vesnice
proste základ bez bonusu a chtel byych videt ty co obvykle do hry na zacatku nacpou hromadu penez
jen aby byli první v zebřicku !
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
nemyslíte že předregistrace trochu zabíjí tohle fórum? každý jde do předregistrace a všechno si dohodne tam a toto fórum tím přichází o potenciální nové uživatele :(

Na jednu stranu možná ano, na druhou stranu hráči mohou budovat vztahy s hráči rychleji a přímo v kmenu, čímž při spuštění světa okamžitě naskočí do hry se svým kmenem. Nemyslíme si, že by v případě, když by nebyla předregistrace, se hráči nějak hromadně přesunuli na fórum.

Kdy vyjdete vstříc hráčům, kteří nechtějí vlajky?:lol Devátý svět po sobě s vlajkami a to by pro svět bez vlajek bylo více lidí, jak pro svět s kostely, který je častěji.;)

Bohužel pro takové hráče nemám dobrou zprávu, neboť InnoGames považuje vlajky za plnohodnotnou součást hry a chce je mít v Česku aktivní na každém světě. Jak je to u jiných jazykových verzí, to jsem nesledoval. Kdyby samozřejmě záleželo na nás, tak bychom světy bez aktivních vlajek občas také spustili.
 

DeletedUser33829

Guest
Přesně tohle jsem si myslel, Kozmici. Vlajky se dají pořídit za PB...
Ale nováčky, kterými se Inno rádo zaštiťuje, tak ty to poškozuje.
 

DeletedUser27494

Guest
vlajky jdou ziskavat i bez pB stačí co mi poradil jeden hrac ,,
na casualu ma pres 1500 vesnici v nich mit produkci na max a delat slechtice = jeden za vlajku,
az jich ma udelane jen je o svoje vesnice zabit = vlajka nezmizi ,
ale ma dostatek mincí a znovu může rekutovat slechtice ,
za den se prej da udelat i pres dvacet slechticů = dvacet vlajek :)
 

DeletedUser42325

Guest
Jojo, taky to tak dělám :) Už mi chybí jen 2 na mince a budu mít uplně všechny vlajky po 10ti kusech
 
Nahoru