• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 54

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Roads, jenže teď jsem zkušenější a odhodlanější než dřív, navíc mám božskou partu.

Jen tak mimochodem... Kam zmizel raketový Yukino? Jo aha, my ho vlastně smázli. :D :D

Tipuji, že tolik ztracených peněz kvůli týdnu hry mohlo naštvat. :D
 

DeletedUser34317

Guest
Šachliku, mám dojem že jsem to od tebe už párkrát slyšel :D
Navíc vyhrání takového světa už není nic extra :D
 

DeletedUser2005

Guest
no,jdu se tedy podívat na 54.rád bych viděl některé tváře 8-9 let zpět.třeba budu mile překvapen;)

jinak plně souhlasím s rastyho názorem, lepší už to ani nebude

...doufám Desi,že alespoň ve hře si tedy popíšeme,když už jsi mi ty klacku jeden neodpověděl na fb...jsem tam sice jen z nostalgie,ale také rád potkám staré ( teď již starší) tváře z dob minulých...:)
 

DeletedUser42314

Guest
Roads, jenže teď jsem zkušenější a odhodlanější než dřív, navíc mám božskou partu.

Jen tak mimochodem... Kam zmizel raketový Yukino? Jo aha, my ho vlastně smázli. :D :D

Tipuji, že tolik ztracených peněz kvůli týdnu hry mohlo naštvat. :D
no však on se tam zase vrátil :D jenom nás fakt dostalo kolik je do toho ochoten narvat po skončení ochrany měl 9k bodů. :eek::D
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
:) po tolika letech úplně jiná hra, čekám kdy mě to bude za premko budit na útoky místo budíka :D
 

DeletedUser9973

Guest
morduchaj napsal:
...doufám Desi,že alespoň ve hře si tedy popíšeme,když už jsi mi ty klacku jeden neodpověděl na fb...jsem tam sice jen z nostalgie,ale také rád potkám staré ( teď již starší) tváře z dob minulých...:)

to ví že jo:)
už jsem tam juknul a zas se odhlásil. teď čekám na pozvání od vás na Jih.nějak to nejde vybrat si sám Světovou stranu.
no když už jsi u těch starších : tak už jsem pravděpodobně nejstarší věkem na DK.proto mi už všechno trochu dýl trvá;)

Biblos to komentuje svými příhodnými fotkami západů.(děkuju :Yes)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Biblos má občas i východy, když není líný místo do postele vyrazit do pole ...

P1190071.jpg

datum: 23.08.2017 05:05:43
 

DeletedUser9973

Guest
Biblos
tak západy jsou západy,v těch je néjen poezie:Yes
(ale jinak se dnes už těším na každé nové ráno)

PS
prohlédl jsem si Tobi Biblos na rajčeti i na Face.oceňuji Tě.jak tohle všechno můžeš stíhat?smekám,pěkné.a ta kuriozita Nepomuka s Kristem na pravé straně :Good(správně by mu měl ležet na srdci....):Yes
jinak Děkuju:)
 
Nahoru