• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Takže mi tedy despos lhal, děkuji, to mi jako vyjádření k prvnímu bodu stačí :)
A teď vyjádření k dalším bodům
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Děkujeme za super vysvětlení. A teď opět k věci. Proč jste ban nezrušili hned, když Vám majitel účtu odpověděl, že je vše v pořádku ? A proč to trvalo skoro 6 dní než Tyran dostal odpověď od hl. admina, že zrušit nic nemůže, když trest uplynul a že měl pravdu ?

Tyhle 2 body chceme celou dobu vědět.

Nevím proč nám tu vysvětlujete zneužití preventivních zástupů. To je nám buřt. Chceme vědět tyhle dva výše odkazující body.
Za celou dobu, co tu odpovídáte, jste se nedokázala/nedokázal k těmto bodům věcně opakuji věcně vyjádřit.
Děkujeme

Můžu konečně dostat od Vás odpověď na již zmiňované body. Regulérně jsem snad jediný co od Vás odpověď nedostal. :D @Biblos
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Odpověď je stále stejná, nikdy nic neřešíme s třetími osobami, ale jen s majitelem účtu. Z toho důvodu nepodáváme žádné informace o cizích trestech.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Odpověď je stále stejná, nikdy nic neřešíme s třetími osobami, ale jen s majitelem účtu. Z toho důvodu nepodáváme žádné informace o cizích trestech.

A mě už konečně odpovíš nebo si mám založit ticket, abych zjistil, kdo se pod tvým nickem skrývá, nejen na mě to nepůsobí úplně dobře.
 

Ulvinde

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Pokud umím správně číst,tak Balrog se ptal proč ,Tyran nedostal unban ihned... Stále jste neodpověděl/la na jeho otázku a zajímalo by mě proč ...
 

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Kdybys tu pozorně četl odpovědi, věděl bys, že už první bod je výmysl. Tak to zopakuji znovu - katalog trestů je neveřejný, jaký je za co trest nikomu nikdy nesdělujeme. No a s ostatními body je to tak nějak obdobné - dohady, polopravdy, věci vytržené z kontextu.
A kde teda přesně jsou ty dohady, polopravdy, věci vytržené z kontextu? Takhle jsou to jen plytká slova o ničem. My jsme doložili důkazy, Vy ne, tak kdo má pravdu?

Napíši Vám obecně, jak se také ve hře vedou kmeny.

Kmen nařídí všem hráčům, že musí vedení kmenu odevzdat "preventivní" zástup - většinou pod pohrůžkou vyloučení z kmenu a rozebrání. Touha hráčů být v silném kmenu bývá silnější než pud sebezáchovy a tak v dobré víře ty zástupy předají. Bez bližších instrukcí. A kmen mívá někde napsáno, že pokud bude hráč neaktivní, že bude rozebrán. Hráč, který nikdy neměl funkci zakladatele nebo vůdce, mnohdy ani neví, že vedení vidí barevné tečky, které signalizují, že hráč po nějakou dobu na svém účtu nebyl. Ty tečky - to je pro některé zakladatele kmenů něco jako rudý hadr pro býka - někteří už po spatření žluté tečky využijí preventivního zástupu, vlezou na účet, obhlédnou situaci, kde je jaké a kolik vojska - když málo, zaútočí sami a hráče rozeberou. Když více - přehodí zástup na obětního beránka, přikáží mu, aby vesnice uvolnil a v klidu hráče rozeberou v domnění, že se jim takto nemůže nic stát, oni přeci při zástupu nic neprovedli. A pokud má hráč více vesnic a je obava, že by hráče nestihli rozebrat, než se na účtu znovu objeví, tak je k rozebírce přibráno ještě pár nejvěrnějších.

Obdobně jako tečky bývá zneužíván i kmenový přehled stavu vojska, když to důvěřivý hráč se kmenem sdílí - některá vedení kmenu toto v kombinaci s preventivním zástupem opět využijí ke kmenové rozebírce hráče.

Tak taková je realita rozebírky kmenem, s jakou se setkáváme my z naší pozice. Proto jsem se zeptal, na jaký druh rezebírky se tu odvoláváte, protože dost hráčů si myslí, že prospěch kmenu je nade vše - i nad pravidla této hry. Ale v tom se bohužel hluboce mýlí.
Proč tu píšete o preventivních zástupech, když tohle vůbec nebyl ten případ? Opět píšete úplně zcestně mimo mísu místo normálního vyjádření k věci a tématu. Ještě jednou, aby to bylo úplně jasné a zřetelné, proč tohle píšete, když je to úplně irelevantní?
 

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Odpověď je stále stejná, nikdy nic neřešíme s třetími osobami, ale jen s majitelem účtu. Z toho důvodu nepodáváme žádné informace o cizích trestech.
A proč jste to tedy s majitelem účtu neřešili? Vždyť jste mu 3 dny neodpovídali na ticket, mezitím co mu byl rozebírán účet, a on s tím nemohl nic dělat? To Vám přijde jako řešení problému s majitelem účtu?
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Odpověď je stále stejná, nikdy nic neřešíme s třetími osobami, ale jen s majitelem účtu. Z toho důvodu nepodáváme žádné informace o cizích trestech.
Pokud umím správně číst,tak Balrog se ptal proč ,Tyran nedostal unban ihned... Stále jste neodpověděl/la na jeho otázku a zajímalo by mě proč ...
Přesně jak píše kolega. Kdybych se nedejbože ocitl v podobné situaci, což je u Vás víc než pravděpodobné a to nemusí být aní tento případ. Tak by mě zajímalo jestli věci budete řešit s tímto přístupem. Pohoda, klídeček frajer si počká i když se prokáže, že ban mít nemá. tak tohle chci vědět proč nedostal unban ? Když mi majitel potvrdí, že je vše v pořádku a já jsem v tom nevině. Zvládnete mi na to odpovědět jestli se to může stát i mě, nebo nám ostatním, že věc budete řešit 5-6 dní, odpověď od vás žádná i když se prokáže, že jste udělali chybu ? @Biblos
 
Nahoru