• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Mám takový návrh. Co kdyby tu Biblos přestal dělat nárazník, je akorát za šaška, a vyjádřil by s k tomu hlavní administrátor Kozmicz, který Tyranovi potvrdil, že o zneužití zástupu nedošlo a byl tak zabanován neprávem?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Proč tu píšete o preventivních zástupech, když tohle vůbec nebyl ten případ? Opět píšete úplně zcestně mimo mísu místo normálního vyjádření k věci a tématu. Ještě jednou, aby to bylo úplně jasné a zřetelné, proč tohle píšete, když je to úplně irelevantní?
Napsali jste tu, že nevíme nic o hře, když se ptám, co je to rozebírka kmenem. Tak jste dostali odpověď, že toho o hře a praktikách v ní víme až dost.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Napsali jste tu, že nevíme nic o hře, když se ptám, co je to rozebírka kmenem. Tak jste dostali odpověď, že toho o hře a praktikách v ní víme až dost.

Co to zase překrucuješ, vždyť si dostala tři odpovědi, pokud si je zase nesmazala..
 

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Napsali jste tu, že nevíme nic o hře, když se ptám, co je to rozebírka kmenem. Tak jste dostali odpověď, že toho o hře a praktikách v ní víme až dost.
A že byste odpovídali i na otázky, které se skutečně týkají tématu a jejichž odpovědi nás všechny zajímají?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Vukko - otevřeně jsi tu přiznal, že jsi ten ticket četl - přečetl jsi si vše, nebo jen poslední odpověď? Protože, pokud jsi neviděl vše, pak jsou i Tvoje dotazy vytržené z kontextu. Čímž samozřejmě nikoho nenavádím k porušování pravidel ohledně zákazu zveřejňování konverzací z ticket systému.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Nejsmutnější na tom celém je, že jsme to tu chtěli vést jako konstruktivní debatu, kde jsme chtěli pouze vysvětlení a nedozvěděli jsme se nic. Jsem poměrně rád, že to hodně lidí čte i pasivně a začíná chápat, co se tady děje.

A neschopnost, alespoň elementární odpovědi na některé otázky je poměrně do nebe volající.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Vukko - otevřeně jsi tu přiznal, že jsi ten ticket četl - přečetl jsi si vše, nebo jen poslední odpověď? Protože, pokud jsi neviděl vše, pak jsou i Tvoje dotazy vytržené z kontextu. Čímž samozřejmě nikoho nenavádím k porušování pravidel ohledně zákazu zveřejňování konverzací z ticket systému.

Tak hlavní administrátor ten ticket určitě může otevřít a zveřejnit, Tyranovi to určitě vadit nebude ? Takže, kde je problém, že byste officiálně uznali pochybení. Kosmicz by se k tomu taky mohl vyjádřit a to pořádně a ne jenom nějakým obecným nic neříkajícím textem.
 

headhunter

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Smazany příspěvek během 15ti minut a to jen skrze to, že v něm bylo moc pravdy. Proč takto rychlá reakce nebyla i v případě unbanu, když jste zjistili, že jste udělali CHYBU?!
 

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Proč mi byl smazán příspěvek, kde navrhuji, aby se tu vyjádřil hlavní administrátor Kozmicz, který potvrdil, že nešlo o zneužití zástupu?
 

Holis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
No , z reakcí supportu jsem celkem nepříjemně překvapen a dost mě to zaráží , až mrzí , jelikož je tyran u enemy a našemu kmenu to pomohlo , tak Tyrane..: držím ti palce , ať se domůžeš spravedlnosti , pokud opravdu jsi byl nespravedlivě zabanovaný.... přeji ti to a nenech to tak.. Já osobně , bych klidně , pokud bych věděl , že jsem neudělal žádnou chybu , jel do toho Německa přímo osobně a opravdu bych kolem sebe kopal. tohle je opravdu do nebe volající , jelikož jsme zde opravdu nedostali ani žádnou rozumnou odpověď... Jsem opravdu zklamaný práci supportérů a mrzí mě to od vás.
 
Nahoru