Kavárna - Svět 76

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
52
Jako sorry, ale kritizovat lidi za využívání funkcí, které hra umožňuje mi nepřipadá moc v pořádku :D
Sám jsem si za posledních 14 dnů našetřil 15 000 pb na nový světy, nevím proč bych měl mít já, nebo kdokoliv jiný nějaké výčitky.

Strategický prvek to jistě je a částečně to tu hru mění, ale nic nového ani převratného to doopravdy není. Smysl by to dávalo v případě uzamknutí kmenů (což je podle mě blbost a chraň bůh, aby to někdo pochopil tak, že si to přeju). Takhle jsou furt cesty jak to obcházet, jen to lidem komplikuje život a jsou s tím spojené určité nepříjemnosti. Ale rozhodně to není nic pokročilého, sorry.

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Tahle hra není individuální. Dokonce má v názvu slovo "kmen" (myslím, že i ve většině ostatních jazykových verzích). A to, že si nemůžeš se spoluhráčem vyměnit vesnici, nemůžeš spoluhráči předšlechtit vesnici v případě bránění, nemůžeš vyčasovat příchozí podpory a podobně, tak na tom nevidím nic "pokročilého".
Teď si víceméně vyjmenoval prvky toho proč toto nastavení je pokročilejší neboli složitější.

Miami Nights 1984

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
No myslím, že to tady ukončíme. Každý má na to svůj názor. Já jsem rozhodně za to, že podpory v kmenu jsou vynikající věc, ale o neútočení na člena kmena jsem zde nehovořil, tohle nastavení taky nemám rád.
Vždyť já nikoho nekritizuji. Ať si každý vydělává PB kolik chce a pak s nimi hraje, já bych z toho ale ten požitek neměl. Sto lidí - Sto chutí.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.654
Zvýšená produkce je něco, co bychom určitě rádi nastavili i na další světy, pokud o to bude ze strany komunity zájem. Chtěli jsme nastavit rychlejší svět, ale maximální rychlost, kterou jsme měli pro tento svět povolenou byla 1.2. Snad se dočkáme příště volnější ruky v možnostech nastavení rychlosti.

Podpory pouze v rámci kmene a nemožnost útočit na členy svého kmene nyní začínají využívat ve velkém všechny jazykové verze, pokud si však myslíte, že je to zbytečné a spíše omezující, určitě to nemusíte mít na všech světech.

Pomstitel

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Sběr surovin - neaktivní

Zdravím,

Ja ako hráč bez pb.. Som trošku vyvedený z tejto informácie.. Moja hra je založená na kvalitnom farmení a kvalitnom zbere.. Chcete nás hráčov čo používame pár pb zas znevýhodniť oproti hráčov ktorý len nakupujú PB a nevenujú hre čas?? Som z toho trošku mimo :)

Zbaza

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Bohuzel, je to tak. Jako každa korporace, i InnoGames se soustředí na to, aby měli co největší možný výdělek, a spokojenost většiny hráčů není primární.
Kdyby zrušili na 1 svět kompletně prémiový trh, přišli by o velké výdělky. Ale takových světů na kterých vydělají mají X, proč jednou neudeělat výjimku, a nepotěšit hráče? Vsadím se, že by hráčů bylo ve výsledku více, než na světě s PB. Hra by byla zajimavejsi, a vice o strategii, konec koncu, kvuli tomu taky hra vznikla :)
Za me je to obrovska skoda a ne prilis moudry tah vývojářů, muj nazor.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.654
Sběr surovin - neaktivní

Zdravím,

Ja ako hráč bez pb.. Som trošku vyvedený z tejto informácie.. Moja hra je založená na kvalitnom farmení a kvalitnom zbere.. Chcete nás hráčov čo používame pár pb zas znevýhodniť oproti hráčov ktorý len nakupujú PB a nevenujú hre čas?? Som z toho trošku mimo :)
Svět 76 bude mít 100% zvýšenou produkci surovin, takže hráči budou schopni získat jen z produkce mnohem více surovin. Z tohoto důvodu jsme využili možnosti, že jednou za čas smíme vypnout sběr surovin, aby hráči měli také občas změnu.

Pomstitel

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Svět 76 bude mít 100% zvýšenou produkci surovin, takže hráči budou schopni získat jen z produkce mnohem více surovin. Z tohoto důvodu jsme využili možnosti, že jednou za čas smíme vypnout sběr surovin, aby hráči měli také občas změnu.

Ja tomu rozumiem len to pomôže tak hráčom čo sa moc hre nevenujú.. Ja sa Dk venujem pomerne celý deň nepoužívam scripty ani nič.. Pár pb.. Ale vačšinu surovín si vyzbieram aktivitou. Či už farmením alebo zberom.. Zber robí málokto.. Čiže priemerný hráči budú na tom tak ako ja čo hre venujem viac času.. Pre mňa nezaujímavé. Zber a farmenie mi pomáha byť konkurencie schopný hráč proti PB mastrom.

ďakujem za odpoveď, pekný deň :)

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
52
Chcete nás hráčov čo používame pár pb zas znevýhodniť oproti hráčov ktorý len nakupujú PB a nevenujú hre čas?? Som z toho trošku mimo :)
Můžu tě ujistit, že sběr surovin nijak nepomůže vyrovnat rozdíl mezi tebou a lidmi, kteří sypou do hry Pb. Pokud mají náskok v bodech i v počtu vesnic, tak ho mají i v armádě a sbírají i farmí násobně více surovin než ostatní, což jejich náskok spíš zvyšuje.