• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 81

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Tak na ten support tak netlacte. Reste si to pres tickety, Drive to forum slouzilo prevazne k pobaveni, ale ted je to jak ve hre ... ubyvajicim poctem hracu se toxicita jen rozrusta. Pochvalil nekdy nekdo verejne support?

Jako zasadni problem vidim v tom, ze se s nima znate osobne a vite ze si casto muzete dovolit o trosku vic nez je zdravo, protoze jste si u piva nekdy povidali. Kdyz byl problem s ceskymi rozhodcimi na ceskych zapasech fotbalu tak se to vyresilo povolanim zahranicnich rozhodcich a byl relativne klid.

Tady by to slo taky, jenze to by support musel byt jako zamestnani a prezentovat se jako "supp1, supp2, supp3 atd", takhle myslim, ze to delaji dobrovolne a je mi jasny ze cas od casu nemaji svuj den. Vadi mi napriklad nektere jejich reakce na verejnem foru a meli by spis pouzivat univerzalni odpoved ve smyslu "kontaktujhte nas pres ticket" nez se dohadovat coz je posledni dobou tak nejak cesky narodni sport.
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Tak na ten support tak netlacte. Reste si to pres tickety, Drive to forum slouzilo prevazne k pobaveni, ale ted je to jak ve hre ... ubyvajicim poctem hracu se toxicita jen rozrusta. Pochvalil nekdy nekdo verejne support?

Jako zasadni problem vidim v tom, ze se s nima znate osobne a vite ze si casto muzete dovolit o trosku vic nez je zdravo, protoze jste si u piva nekdy povidali. Kdyz byl problem s ceskymi rozhodcimi na ceskych zapasech fotbalu tak se to vyresilo povolanim zahranicnich rozhodcich a byl relativne klid.

Tady by to slo taky, jenze to by support musel byt jako zamestnani a prezentovat se jako "supp1, supp2, supp3 atd", takhle myslim, ze to delaji dobrovolne a je mi jasny ze cas od casu nemaji svuj den. Vadi mi napriklad nektere jejich reakce na verejnem foru a meli by spis pouzivat univerzalni odpoved ve smyslu "kontaktujhte nas pres ticket" nez se dohadovat coz je posledni dobou tak nejak cesky narodni sport.
Tak kolik přibylo do kasičky?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Být postižen tornádem, povodní, rozebráním účtu - kde je v tom urážka?
 

Vařič

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Vidíš a to je přesně ono. Slovo "poštižený" lze použít jak v souvislosti s tornádem (poškozením) tak i v souvislosti s handicapem (fyzickým či mentálním).

Já jsem upřímně neřekl v jaké souvislosti jsi to použil právě Ty, ale jen mě to pobavilo, protože těch významů to má více. A u formulace tvé věty to tak mohlo být chápáno vícero způsoby.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Však ano - ta odpověď je k tomu příspěvku, že support uráží hráče.
 

trianglep28

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zdravim vsechny a zvlast i Biblose, po delsi dobe jsem se dostal zpatky i na forum, musel jsme jen obnovit registraci, stary ucet byl smazan, jaka skoda. Tak sup at to lita, reste hyru samotnou a supportaky nechte dychat, i tak maji dost prace s vasimi tickety :D
Jinak ke hre, 10-stupnovy vyzkum (nejak s e stim popereme), strazni vez jsme v nastaveni prehlidl (co nadelame), a jeden paladin ? Ano super (jen bych uvital, jak na starych svetech, kdy byl taky jen 1 paladin, aby byla zase zbrojnice s jeho predmety :) )
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel zbrojnice s Paladinem se již nebude na běžné světy nastavovat. Již tuto možnost na běžných světech ani nemáme v nastavení.
 
Nahoru