• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Prečo je pohyb jednotiek, tak pomalý? Nastavenie sveta vyzerá, že viac benefituje neaktivitu ako aktivitu. Farmenie je pomalšie, ale afk stavanie dolov je o 100% efektívnejšie...

Pohyb vojska je na běžných světech závislý na rychlostí světa. Pokud je rychlost světa 2, je rychlost vojska 0,5. Pokud je rychlost světa 1, je rychlost vojska 1. Vždy platí tento vzorec

Rychlost světa x Rychlost vojska = 1 (+- nějaká setinka)
V tomto případě je to tedy 1.8 x 0.55 = 0,99
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
55
Prečo je pohyb jednotiek, tak pomalý? Nastavenie sveta vyzerá, že viac benefituje neaktivitu ako aktivitu. Farmenie je pomalšie, ale afk stavanie dolov je o 100% efektívnejšie...
Přesně jsi definoval mou první myšlenku, když jsem si přečetl to nastavení.

Sběry a farmení budou polovičně efektivní, tzn. podpásovka aktivním hráčům.
 

Human69

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
bude aktivní přesun přes inventář pár hodin po přihlášení na svět?
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Profitovat budou z toho všichni, respektive kdo chce, tak tu nekňučte.
DÍky
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
  • Volné posílání surovin aktivní, bez omezení
    smoke.gif
  • new_russian.gif
Ideální nastavení na podvody, gg wp inno
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
A dostanu zase BAN za nedovolené skripty, i když žádné nepoužiju? A mám si pro tento případ dělat audiovizuální záznam veškeré činnosti na mém účtu a v případě, že si zase budete vymýšlet bez jediného důkazu, ho použít na důkaz své neviny? Jinak to hrát nebudu. Děkuji za odpověď a ano myslím tento dotaz zcela vážně!
 

W1nKane

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
bude aktivní přesun přes inventář pár hodin po přihlášení na svět?

Může na toto prosím někdo odpovědět? v nastavení světa jsem nenašel.

Díky @Kozmicz
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
55
  • Volné posílání surovin aktivní, bez omezení
    smoke.gif
  • new_russian.gif
Zobrazit přílohu uživatele 7362

Na toru se střídají stále ty stejné IP adresy, takže po čase se musí každá konkrétní adresa křížit napříč účty. Jestliže v této hře něco takového může projít, pak bych asi měl vážné obavy o kompetentnost zdejší podpory.

Nehledě na to, že ve VOP je výslovně zakázáno používat proxy IP, takže není nic snazšího než pohlídat si, u kterých účtů se často mění IP a potom tyto IP ověřit libovolným online checkerem na to, zda se nejedná o proxy adresu.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Na toru se stejné IP nestřídají, zřejmě to neumíš používat. Teď poučím já tebe :
https://github.com/SecOps-Institute/Tor-IP-Addresses/blob/master/tor-exit-nodes.lst
Aktuálně je k dispozici 2208 IP které jsou unikátní a lze takto založit 2208 účtů, pokud s tím budeš umět.
Jestliže v této hře něco takového může projít, pak bych asi měl vážné obavy o kompetentnost zdejší podpory.
Teď si představ, že tu práci vykonáváš ty. Ty budeš číst tikety, kde ti hráči píšou, že někdo podvádí. Projdeš si logy hráče, podíváš se na IP, progooglíš jí a zjistíš, že je to TOR - gratulace, to asi moc omluvitelné není. Pokud to bude jakákoliv jiná PROXY tak budeš dělat co? Budeš blokovat hráče za to, že hraje z práce? Budeš blokovat hráče za to, že používá například na firemním stroji VPN a hraje kmeny? Budeš blokovat hráče, že hrají někde z obchodního centra apod? Dokážeš si představit, že bys tohle důkladně kontroloval? :-D
Nehledě na to, že ve VOP je výslovně zakázáno používat proxy IP, takže není nic snazšího než pohlídat si, u kterých účtů se často mění IP a potom tyto IP ověřit libovolným online checkerem na to, zda se nejedná o proxy adresu.
Tohle si představuješ trošku jako hurvínek válku, používám toho hodně a vezmu příklad běžného uživatele. Používám iMac, kde mi běží safari a v rámci prohlížeče mám zapnutý soukromý přenos tzn Apple šifruje komunikaci a anonymizuje moje surfování po internetu viz https://support.apple.com/cs-cz/HT212614 a mám být za to blokován? :D
Jen za to, že moje IP ti vypadne v proxy od iCloudu potažmo Apple?

To vůbec takto nelze brát, nehledě na to, existuje v dnešní době tolik klientů a obecně aplikací anonymizovaných, které tě neprovaří a nikde jejich veřejnou IP adresu nenajdeš.
Já to píšu spíše jen z toho důvodu, že úplně rozumím supportu, že tohle prostě nemohou nikdy 100% ohlídat, protože by to bylo na palici.
Tak, jak to píšeš ty si to představuje asi většina hráčů, realita je jiná.
 
Nahoru