• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

jack1100

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Hele, doposud jsem neměl absolutně žádnou tendenci se tady vyjadřovat. Za celou dobu mi tady snad 99% příspěvků přišlo absurdních a trapných a koukám, že v tom chcete pokračovat. Ale mě z toho vynechte. Ten svět nehraju, tak nechápu, proč mě do toho furt taháte. Mám na tebe Monty svůj názor, možná si pamatuješ, proč jsi odešel z FB skupiny, když se nám nelíbilo, jak urážíš biblos. Co je moc, to je moc. A tohle je fakt moc, k tomu bych se nesnížil.
"nelži lháři! šíříš pouze samé lži!"
 

Alkoholyk

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Ty sa čuduješ , že sú voči tebe osobné ataky Monty ? Po tom všetkom čo vypisujete ostatným do messengru, hier ?

Po tom čo si xxx svetov nadával priamo supportu a verejne ich zosmiešňoval? To si vážne nevieš po tom všetkom kusnúť do jazyka?

Alebo že sa ľuďom vyhrážaš v hre, že dostanú ban? Výborne vyšlo ti to. Máš dúfam po tom všetkom pokoj na duši , no nezabúdaj , že karma sa vracia ako bumerang. Máme na Slovensku také pekné príslovie : kto druhému jamu kope, sám do nej spadne .

Veľa zdaru hoši , užite si svet :)
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
svatoušci z wotlu ukaz mi komu sem z vas vyhrozoval nebo psal, patrne si pletes osoby, ale tak co cekat..

Jediny s kym sem si na tomto svete napsal na messu byl Smažák a k tomu naprosto v pohode a bez emoci, takze proste propaganda pokracuje.. tak jaka sebereflexe?znas zakon akce a reakce, pokud ne tak se priuc.. dokud budes nadavat me, tak mi to je fuk, to si delej jak chces, ale netahej do toho treti osoby!
 

jack1100

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
svatoušci z wotlu ukaz mi komu sem z vas vyhrozoval nebo psal, patrne si pletes osoby, ale tak co cekat..

Jediny s kym sem si na tomto svete napsal na messu byl Smažák a k tomu naprosto v pohode a bez emoci, takze proste propaganda pokracuje.. tak jaka sebereflexe?znas zakon akce a reakce, pokud ne tak se priuc.. dokud budes nadavat me, tak mi to je fuk, to si delej jak chces, ale netahej do toho treti osoby!
"nelži lháři! šíříš pouze samé lži!"
Píšeš si i s bannysvk co jsem tak slyšel ;)
"nelži lháři! šíříš pouze samé lži!""nelži lháři! šíříš pouze samé lži!""nelži lháři! šíříš pouze samé lži!""nelži lháři! šíříš pouze samé lži!""nelži lháři! šíříš pouze samé lži!""nelži lháři! šíříš pouze samé lži!""nelži lháři! šíříš pouze samé lži!""nelži lháři! šíříš pouze samé lži!""nelži lháři! šíříš pouze samé lži!""nelži lháři! šíříš pouze samé lži!""nelži lháři! šíříš pouze samé lži!"
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
Smazak s kterym sem ne vzdy souhlasil napsal jednu dobrou vec a to:

A tu je to vyhrocené, líbí se mi oboustranné ty intriky, a je tam taková ta zdravá nenávist, takže palec nahoru, ať vyhraje ten lepsi

Pod to bych se podepsal, ale nevim, jestli si vsichni z vas dovedou vysvetlit to spojeni “zdrava nenavist”..
 

Alkoholyk

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Neboj Monty , ty si to tiež nevieš vysvetliť :-D Ešte mám tie screenshoty ako si písal na Biblos..

Zabúdaš , zabúdaš..
 

---arrow hunter---

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Už jsem to psal šít do sebe je ok, ale psal Vám někde o tom aby chodili vaše dětmi pozpátku nebo něco o pritelkyních nebo manželkách?? Ne tak se trošku srovnejte.. A Kex můžu si u tebe objednat nákup na Vánoce?
 
Nahoru