• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
dam to teda zde kdyz moje oficilani otazka na admina teto hry byla okazite spravcem fora zmazana jsem zvedav jak dlouho to tu vydrzi :

Dnes 7:13 v sekci kavarna S87 byl vlozen velice zajimavy prizpevek od uzivatele Antixxx
byly tam ctyri videa ktere zobrazovali pouzivani scriptu ktere podle vseho nemuze support dokazat ze jsou pouzivane protoze jsou naistalovnae mimo hru.
Proc byl tento prizpevek smazan?
snazi se support neco schovat pred hraci?
a nebo se bojite priznat ze vyvojari hry nejsou schopni osetrit takove podvadeni?
a nebo proste v tom jdedete z hraci co to pouzivaji a tise jen prihlizite?
jak chcete hrace chranit proti takovym to vecem aby se nepouzivali?
zacne suport pouzivat nekdy taky comon sence pri vysetrovani takovych nahlasenych ticketu?
dekuji za vase uprimne odpovedi
P.S
pro rypaly typu wo wo nebo ecko
ano jsem nasrany kdyz jsem ted zjistil ze ja tu sedim konstatne jak debil a vse si poctive klikam a nekdo si naistluje takove svinstvo a pak se kasa jak umi hrat Dk. nejde me o to ze to neumi pouzivat ale jde me o ferovost hry proto je to hra aby se hralo a ne aby za neho hral pocitac a pak nekde frajeril jak je dobrej.

Příspěvek byl smazán, protože obsahoval nepovolené skripty a navíc to byla vyloženě nabídka na šíření těchto skriptů. V případě, že se tu podobná nabídka objeví znovu, bude autor takového příspěvku vyloučen z fóra. Na tomto fóru není prostor pro nepovolené skripty.

Ve hře existují stovky skriptů, to není žádné tajemství. Některé odhalíme hned, jiné po delší době a o některých možná ani nevíme. Nemáme problém to přiznat. Naše systémy však neustále zdokonalujeme a aktivně tak proti tomuto stylu podvádění se snažíme zakročit. Asi se nikdy nedostaneme do fáze, kdy odhalíme 100% všech skriptů, ale věřím, že jejich počet budeme postupně eliminovat.

Pokud máš podezření na to, že nějaký hráč používá nepovolené skripty, můžeš jej nahlásit a my jej prověříme v rámci našich možností.
 

Atuesuel

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
kozmicz...
Dnes už skoro každý ví na co příjdete a na co ne ..... takže to skoro nemá cenu.
Bohužel to k tomu už nějak patří a nic se s tím asi neudělá....

Bohužel



Já už vesměs nehraju jen si tak klikám zjistil jsem k tomu něco víc až dnes ..... ale viděl jsem tu i jmeno osoby která by se radši neměla vyjadřovat s tím co sám dělá....
Stejně české DK za chvilku umřou kompletně.....
 

G.rose

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Já třeba hraju s jednim z vašich předních hráčů týdně florbal, a ten tvrdí, že jste banda podržtašek a často se hádáte, takže bych ten Váš kmen tolik neromantizoval,gimbo. :D

Šašci ze sebe dělají šašky, co na to říct, pokračujte a jednou si možná otevřete úspěšný cirkus. :D Ale zrovna ty Medik máš na rozdíl od ostatních mozek, tak určitě víš o čem mluvim. Když používáte takhle tvrdý skripty na automatizaci čehokoliv a boty na stavění, který 99% lidí na dk nemá k dispozici, můžete hrát v topu, i když tomu nebudete obětovat tolik času.. a pak tady ze sebe ještě dělat machry a obviňovat někoho jinýho v podvádění. To nevymyslíš, tvl. :D
Nevím, kdo se u nás hádá, ale když je tvůj zdroj taková tutovka, nebudu ti to vyvracet. Jen mám prosím tě jednu otázku. Co tady kvičíš o nějakém botu na stavbu? Vážně? Reálně mi řekni, k čemu je bot na stavbu, když tady má každý na výběr z XY šablon do správce účtu? Za ty roky hraní tady má myslím každý fakt 3-4 vymazlené šablony, které mu sedí a hru mu ulehčí, přičemž fungují ještě daleko efektivněji oproti těm přednastaveným.
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Nevím, kdo se u nás hádá, ale když je tvůj zdroj taková tutovka, nebudu ti to vyvracet. Jen mám prosím tě jednu otázku. Co tady kvičíš o nějakém botu na stavbu? Vážně? Reálně mi řekni, k čemu je bot na stavbu, když tady má každý na výběr z XY šablon do správce účtu? Za ty roky hraní tady má myslím každý fakt 3-4 vymazlené šablony, které mu sedí a hru mu ulehčí, přičemž fungují ještě daleko efektivněji oproti těm přednastaveným.

Očividně nevidíš rozdíl mezi spravcem a botem na vystavbu, takže se nezapojuj :D

Posledni medíka a neztrapnuj se :D
 

Atuesuel

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
BTW xka bych neházel všechny do jednoho pytle .... mají dobrý hráče co hrajou čistě.... a pak mají no to všichni víme :D

Ale je to už dnes standart bohužel...
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
I kdyby si nic neměl, což vím že stejně máš, tak první místo kde by sii mohl fňukat tak je vaše forko xd

Když už někomu říkáš aby se tu jen neztrapnoval, tak si uvědomte z které strany přišel první pláč.

Sifox je nula jestli tohle praktikuje, ale nejste o nic lepší, tak si tady přestaneme lhát a dělat že sebe svatoušky..
Jak to víš, že něco mám? Proč bych něco měl mít :D

My pravidelně hromadně na foru brečíte, stmeluje to tým a uvolňuje to atmosféru
 

Kubaa

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Vesky a armu stavi dobre nastaveny spravce uctu, na to neni treba mit nejakyho bota... na vetsinu cinnosti co se hodi pak existuji verejne dostupne legalni scripty.
Co tuhle hru nici z herniho hlediska jsou PB, protoze je z toho ve vysledku jen neskutecny pay to win, nicmene je to model, ktery provozovateli prinasi vysoke zisky, takze tohle se uz nikdy nezmeni.
 

Alkoholyk

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Jasný, zalajkujte se tady, z toho mám největší strach :D Jděte si radši hodit s gimbem circle jerk na rybách jak máte ve zvyku, vy bety :D
Ty beta , ty nič iné nevieš len automaticky urážať a srať sa do rodiny. Nepoznáš tu nikoho , najprv si reval ku xkám do kmeňa a teraz tu strúhaš frajera.

Na to aby si strúhal frajera, tak by si musel ešte veľa chlebíka popapať , aby si sa dostal na úroveň iných hráčov.

Si až moc úbohý človek , aby som ti venoval ešte nejaký riadok , ale neboj sa, prídem k tebe a rozoberiem ťa za jednu akciu jak také šteňa.
 
Nahoru