• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Aha, ty se bavíš o těch mulťacích, který stavíme přes boty a pak na nich ještě skriptíme? Okok
 

Trepkyn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Tak já jsem asi stará škola, protože nechápu jak někdo může psát, že mít byť jeden mulťák je v pohodě a ještě se chlubit svojí historií přestupků. To co udělal Sifox mi sakra vadilo, ale ostatní na tom nejsou lépe.

Za mě jsem nikdy nedostal žádný ban, páč jsem nikdy nic nelegálního nedělal. Dostal jsem jenom upozornění za vyžádání kontrolního ZvD. Toť vše.

Skripty nepoužívám, to ani ty povolené (snad jednou jsem používal na souřadnice, výpočet celkového vojska). A peníze do hry moc nesypu.

A přesto jsem dokázal vyhrát 2 světy, jeden dokonce v zahraničí. Ale to byly staré časy, kdy se moc nepodvádělo (multiúčty), surky za PB se koupit nedaly (nebo ne v takovém počtu) apod. Jsem na tyto výhry pyšný, tehdy něco vyhrát, to něco znamenalo.

Tahle nová éra DK už není pro mě. Kdo nemá prachy, mulťáky, boty nebo skripty (a tím myslím ty nepovolené), tak prostě nemá šanci. Poctivý hráč to nikam nedotáhne, a to nemluvím jen o sobě.

Po roce pauzy jsem se sem vrátil a koukám, že se nic nezměnilo.
 

berserkr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Rose, za 1. já tu diskutuji, kvičí - Medik, když váš kmen pořádá výherní gangbangy. Nepleť si pojmy, plz. :D
za 2. slovíčkařit se nebudu, jestli skriptujete na 98 nebo 99%, to už je vaše věc. Třeba zapneš automatický chytání surek přes extension a potom zapneš bot, když máš 1 vesnici a stavíš přes noc, nvm.

Fedor, o né, ty mě zničíš na divokých kmenech, velký panko? :D Opravdu? Strejda (= tvůj otec) na tebe musí být pyšnej, žes vyrostl takovej schopnej inbred :D
Hraju dk max 3 měsíce a pak jdu dál žít, hrával jsem s xxma dva světy, tak jsem mu písnul měsíc zpátky, proč ne, pro mě ta hra není osobní. :D
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Hloupost, poctiví hráči jsou zcela běžně i docela vysoko v žebříčku.
Tahle hraje je o aktivitě, kolik tomu dáš času, co tomu obětuješ. A taky o tom, jakou potkáš partu a jak dokážeš hrát sociální hru.

A teda nikdo tu podle mě nenapsal, že mulťáky jsou v pohodě, jen je to už standard.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Rose, za 1. já tu diskutuji, kvičí - Medik, když váš kmen pořádá výherní gangbangy. Nepleť si pojmy, plz. :D
za 2. slovíčkařit se nebudu, jestli skriptujete na 98 nebo 99%, to už je vaše věc. Třeba zapneš automatický chytání surek přes extension a potom zapneš bot, když máš 1 vesnici a stavíš přes noc, nvm.

Fedor, o né, ty mě zničíš na divokých kmenech, velký panko? :D Opravdu? Strejda (= tvůj otec) na tebe musí být pyšnej, žes vyrostl takovej schopnej inbred :D
Hraju dk max 3 měsíce a pak jdu dál žít, hrával jsem s xxma dva světy, tak jsem mu písnul měsíc zpátky, proč ne, pro mě ta hra není osobní. :D
Ok.
 
Nahoru