• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Diablov syn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Ono to není na pár vyvolených, ale spíš na těch pár co vůbec hraje :D Říkáte, že TOI nic nezahráli, ale co jste zvládli vy, vyjma toho, že jste rozebrali nás pomocí aliance o 15ti kmenech :D Pak jste vlastně zvládli jít proti šmoulům, za které jste dávali ruku do ohně, a které se vám stejně nepovede ani rozebrat, protože dřív než by se vám něco takového podařilo, tak vás ti "špatní" toi, společně s kobrou rozeberou. (Já sám mám proti Toi dost svého, ale vy fakt nemáte co mluvit o tom, co kdo ukázal, nebo neukázal)
Ty vidíš do budúcnosti či ako to máš ? boje sú na začiatku a nevidím rozobratie šmoulov ako prekážku, majú tam šikovných hráčov ale tej tlak nás a Xek proste neustoja .. to čo píšeš píšeš asi o =RAB= to bohužial neviem ako bolo ja som prišiel na svet až neskôr ani to Vaše spojko/nespojko som nezažil takže súdiť neviem .. bude to ešte tuhá bitka a ani zdaleka nieje o ničom rozhodnuté :)
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
72
Ty vidíš do budúcnosti či ako to máš ? boje sú na začiatku a nevidím rozobratie šmoulov ako prekážku, majú tam šikovných hráčov ale tej tlak nás a Xek proste neustoja .. to čo píšeš píšeš asi o =RAB= to bohužial neviem ako bolo ja som prišiel na svet až neskôr ani to Vaše spojko/nespojko som nezažil takže súdiť neviem .. bude to ešte tuhá bitka a ani zdaleka nieje o ničom rozhodnuté :)
To by ses divil :D já když se napiju, tak jsem samá věštba :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ty si Kozmiči nevidíš do pusy normálně :) .. Na s74 si mi dal BAN za to, že mi hráč dal zástup se slovy at ho rozeberem že končí. Jenže tvoji kamarádi a naši soupeři za tebou běželi a viděli v tom asi jedinou šanci jak se mě zbavit (herně jim to moc nešlo) a TY si mi dal BAN za to, že jsem rozdal několik vesnic hráče a řekl si mi, že když chci rozdat i kdyby jednou ves ze zástupu musím k tomu mít písemný souhlas majitele účtu.
Tenkrát i když vám majitel psal že o všem věděl a se vším souhlasil, tak ty jsi to tak protahoval, že to bylo do očí bijící a po 5 dnech BANu si mi asi 4hod před koncem řekl, že jsem měl pravdu a omlouváš se :D ... komediante.

Tak za prvé píšeš lživé informace, protože BAN jsem ti nedal já, ale kolega, který to řešil. Procházel jsem si tvůj protest a několikrát jsi byl vyžádán, abys nám dodal zprávu o tom, že účet mohl být rozebrán, že jste měli svolení. Zbytečně, nic jsi nedodal. Stále jsi mi tvrdil, že jste byli domluveni přes SMS, ale my neověříme správnost takové zprávy.

A nakonec to dopadlo tak, že jsi nám vyhrožoval tím, že budeš kontaktovat InnoGames, což se zřejmě nestalo, protože InnoGames to nijak neřešilo. Nepiš lživé zprávy o tom, že jsem se ti omlouval a že jsi měl pravdu. Nic takového se nestalo, tvůj protest jsme zamítli, protože jsi nám nedodal žádný důkaz o tom, že jste měli svolení s rozebírkou.

Škoda, že se vždycky snížíš na takovou úroveň, že píšeš urážky. Budeš tím tak vždycky odsouzen na pobyt v BANánové rezervaci. Užij si to tam! Aspoň tady nebudeš psát lži a bludy!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já chápu, že práce support týmu je těžká a dost nevděčná, ale zrovna u tohoto jsou ty pravidla tak nejasná a děravá, že si to můžete vykládat absolutně jak chcete a dávat random tresty, což se přesně děje. Každý, kdo hraje delší dobu moc dobře ví, že v kontextu všech banů co na dk zažili za tohle prostě ban má být na 100 %. A moc dobře to ví i dotyční, proto je tu najednou ticho po pěšině a všichni ti, co tu volali po banu sifoxe (který byl naprosto správný) teď mlčí.

Ba naopak, v tomhle směru jsou pravidla zcela jasná.

Pokud hráč A dá hráči B zástup, tak hráč B nemůže bez souhlasu hráče A dát jeho účet k zabrání. Nemůže vyklízet vesnice jiným hráčům, nemůže předat zástup s cílem, že bude účet zničen. Hráč B musí s účtem zacházet v nejlepším zájmu daného účtu.

Pokud by hráč B nechal účet hráče A rozebrat a hráč A nám to nahlásil, tak tady není co řešit - jasné porušení pravidel. Pokud nám to však nahlásí někdo cizí, tak se nemusí jednat o zneužití. Zneužití zástupu by ideálně měl nahlásit vždy majitel, neříkám, že je to podmínka, ale v takovém případě je to nejlépe dokazatelné.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Mě fascinuje Kozmi, jak se tu bráníš a argumentuješ bany, ale když jsem ti několikrát poslal tiket s jasnými důkazy a vše bylo do očí bijící tak hráč ban neměl, reálně jsem viděl co používá na vlastní oči a hráč blokován nebyl a těch případů bylo několik.
S tímhle hráč ztratí veškerou chuť kohokoliv nahlašovat, když obdrží tupě strohý přednastavený text a nikdy nic :)
 

Baba Voss

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Mě fascinuje Kozmi, jak se tu bráníš a argumentuješ bany, ale když jsem ti několikrát poslal tiket s jasnými důkazy a vše bylo do očí bijící tak hráč ban neměl, reálně jsem viděl co používá na vlastní oči a hráč blokován nebyl a těch případů bylo několik.
S tímhle hráč ztratí veškerou chuť kohokoliv nahlašovat, když obdrží tupě strohý přednastavený text a nikdy nic :)
S tímhle hráči občas ztrácí i veškerou chuť hrát Divoké Kmeny... ještě, že se tu nemůžu doopravdy vyzvracet.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Mě fascinuje Kozmi, jak se tu bráníš a argumentuješ bany, ale když jsem ti několikrát poslal tiket s jasnými důkazy a vše bylo do očí bijící tak hráč ban neměl, reálně jsem viděl co používá na vlastní oči a hráč blokován nebyl a těch případů bylo několik.
S tímhle hráč ztratí veškerou chuť kohokoliv nahlašovat, když obdrží tupě strohý přednastavený text a nikdy nic :)

Bohužel to zřejmě nebyly dostatečně jasné důkazy k tomu, abychom mohli hráče zablokovat. My nemáme důvod hráče nezablokovat, pokud porušuje pravidla. Pokud jsi na vlastní oči viděl, že používá nějaké nepovolené skripty, tak je však potřeba myslet na to, že nejsme schopni detekovat vše na 100%. Bohužel taková je realita, kterou nemáme problém přiznat.

Přednastavenou odpověď dostaneš téměř vždy stejnou. A je jedno, zda se porušení pravidel prokázalo či nikoliv. Nevidím důvod, proč bychom měli tuto zprávu psát neustále jinou, protože stejně vám nemůžeme prozrazovat, zda hráč pravidla porušil či nikoliv.
 

INVINCIBLE DEATH

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
tleskam Kozmicz
jako vzdy si najdes poravdu i tam kde neni stejne jako z bany nekterych hracu ktere preferujete banovat a stejne jako tak hracu co zcela jasne a podle zdraveho rozumu a usudku porusiji pravidla ale vy nemuzete nic delat jako. Opravdu uzasne jiz tenkrat jak jsi nastupoval k ceskemu suportu ze slovnskeho suportu a ja jsem odchazel od suportu jsem psal ze to bude nova era banovat pouze hrace podle toho toho jak a koho osobne znas a neznas delal jsi to jako admin na Slovenskych servrech a prenesl jis to i semhle a muzes me dat trvaly ban za kritiku suportu stejne jak jsi to udelal tekrat na Slovenskem foru protoze ti nekdo napsal jak to proste je.
 
Nahoru