• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
tleskam Kozmicz
jako vzdy si najdes poravdu i tam kde neni stejne jako z bany nekterych hracu ktere preferujete banovat a stejne jako tak hracu co zcela jasne a podle zdraveho rozumu a usudku porusiji pravidla ale vy nemuzete nic delat jako. Opravdu uzasne jiz tenkrat jak jsi nastupoval k ceskemu suportu ze slovnskeho suportu a ja jsem odchazel od suportu jsem psal ze to bude nova era banovat pouze hrace podle toho toho jak a koho osobne znas a neznas delal jsi to jako admin na Slovenskych servrech a prenesl jis to i semhle a muzes me dat trvaly ban za kritiku suportu stejne jak jsi to udelal tekrat na Slovenskem foru protoze ti nekdo napsal jak to proste je.

A v čem jsem tedy podle tebe v mém příspěvku lhal? My každé nahlášení pravidel prověříme a pokud se porušení pravidle prokáže, je hráč zablokován. Pokud jsi v minulosti byl v supportu, tak určitě moc dobře víš, jak je někdy těžké najít důkazy o porušení pravidel a také určitě víš, že pokud nejsou důkazy - hráče neblokujeme.

Banování hráčů podle toho koho znám osobně? Kde žiješ člověče?! Zaprvé osobně znám jen minimální zlomek hráčů, kteří někdy přijeli osobně na sraz a za druhé, zeptej se těch hráčů, že i oni ode mne dostali ban. A někteří i více, než jednou... Takže já mám svědomí naprosto čisté. :)

A že jsem to dělal na slovenských DK? Víš kolik hráčů ze slovenských DK jsem znal osobně? Myslím, že bych je ani nenapočítal na prstech jedné ruky, takže o nějakém nadržování hráčů, které znám osobně - když žádní nejsou - nemohla být ani řeč.

Tohle z tvé strany není kritika supportu, tohle jsou jen prachsprosté lži a pomluvy, kterým se však já směju! :D
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
Máš svědomí naprosto čisté? To svědčí o tom, že žádné svědomí nemáš. Vzpomínám si na s79, kde dostalo spoustu našich lidí ban za skripty. A jeden tvůj znamej, kterej si tam "vesele botil" dostal ve finále nižší trest než ostatní, kteří se provinili mnohem méně - většinou skriptem za fake vlak - což je fce, kterou jste následně přidali i do hry...

Invi má o kolečko míň, ale v tvém případě asi nebude daleko od pravdy.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Banování hráčů podle toho koho znám osobně? Kde žiješ člověče?! Zaprvé osobně znám jen minimální zlomek hráčů, kteří někdy přijeli osobně na sraz a za druhé, zeptej se těch hráčů, že i oni ode mne dostali ban. A někteří i více, než jednou... Takže já mám svědomí naprosto čisté. :)

Potvrzuji!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Máš svědomí naprosto čisté? To svědčí o tom, že žádné svědomí nemáš. Vzpomínám si na s79, kde dostalo spoustu našich lidí ban za skripty. A jeden tvůj znamej, kterej si tam "vesele botil" dostal ve finále nižší trest než ostatní, kteří se provinili mnohem méně - většinou skriptem za fake vlak - což je fce, kterou jste následně přidali i do hry...

Invi má o kolečko míň, ale v tvém případě asi nebude daleko od pravdy.

Za prvé fcéčka neznám osobně a za druhé, on je jedním z hráčů, kteří ode mne dostali nejeden BAN v minulosti. Takže tohle ti moc nevyšlo. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud se jednalo o stejný skript s přibližně stejným počtem použití, byla blokace stejná. Pokud dva hráči měli rozdílnou délku skriptu za stejný skript, muselo se jednat o značně rozdílnou četnost skriptu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Reagoval jsem pouze na tvé lži a pomluvy. V tom žádné výmluvy nehledej. Zbytek jsou holá fakta.
 
Nahoru