• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser

Guest
ufuf tak to jsem na tom teda dobre jeste.Chodim do bonusovky jak z kopim tak paladinem a zatim jen 2 padly kopita coz nahrdili surky donesene z predewslich misi.
Ale jak procitam forum vidim zde mnoho znamych a starych harcovniku z jinych svetu z kteryma jsem hraval.No uvidime jak se nam svet vybarvuy za dva tydny.Kazdopadne kdyz juknu na nektere kmeny kolik uz maji spojencu a kolik akadamii tak mi to po trech dnech prijde az smesne.
Ale rpto razim heslo Je to jen hra a proto se budemem bavit a hrat si jak rikaji stare moudre slova Kdo si hraje nezlobi :)
 

DeletedUser

Guest
tak uz to neni pravda :-( 19:20 prosel bez uhony a a 19:50 uz tam v te bonusovce vsechno zdechlo :-( kruci.Hold musim postavit sekerky no.
 

DeletedUser

Guest
proc bych mel cekat ? copak ty vis jak mam rozsirene budovy?
 

DeletedUser

Guest
Poražený protivníkJako útočník Jako obránce Dohromady
Místo Jméno Vítěz
1 angelinocz 10.296
2 vkvkvk 6.274

porazeny protivnik a este sa neda utocit
vkvkvk je sef supportu tak to asi vypoveda dost ako to bude na svete 16 spravodlive, asi ako na svete 4
 

DeletedUser

Guest
Mohu se zeptat ,co znamená : Pravidlo selského dvora - Neaktivní ? :blush
 
Nahoru