• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser26629

Guest
jupí útočil sem na ponusovku jen 1 paladinem a 1 šermířem as vyhrál sem!!!
 

DeletedUser

Guest
kozmi tohle uz ale neni normalni, prosim o prověření statutu nastavení světa. Pokud je mi známi není normální aby se stávalo že když z počátku světu posles na Bonusovku, podotýkám bonusovku ne barbarku a zahynulo mi tam 10 kopí, 5 šermiřu a paladin. To neni mozne. I kdyby bonusovka mela opevneni na stupni 2 tak proste ne... rosteto moc rychle!!!


vše je tu nové - od zamezování podpor nekmenovým členům, přes pouze 50% noční bonus dojdeme k další nové položce a to, že se barbarky sebestáví moc rychle :))) a je tu o zábavu postaráno:yeah

nová pravidla, nová taktika, nové zkušenosti, nové otázky typu proč ??? protože je to odlišný svět a to je dobře, protože stejné věci nudí - jen ať rostou a opevňují se barbarky rychleji ,) :axe


nebude dlouho trvat a barbarky založí vlastní kmen S.B.V. Sdružení Barbarských Vesnic a pustěj se do tebe :D ... vše bude řídí naše Indigra... Amen s námi :DDD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
na barbarky sa neoplati utocit, ja mam pri sebe jednu, ktora uz ma skoro 500 bodov a opevko podla mna 4 a viac:shout
 

DeletedUser

Guest
Možno nakoniec bude veľký boj, hráči vs. bonusové dediny :mocking
Ale nebojte, dediny sa prestanú rozrastať po istej hranici.
 

DeletedUser

Guest
do dvoch tyzdnov maximalne tak do 20 dni budu dostavane do 3000 (max) :D
 

DeletedUser

Guest
No, o to lepšie pre lamy :cool ale veď, máme radi rozvinuté bonusovky
 

DeletedUser7685

Guest
Já nevím co lidi řešíte já farmím paladinem 300 bodove bonusovky a ještě mi nikdy nechcípnul
 
Nahoru