• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Má smysl posílat špehy s útočnou armádou?

DeletedUser

Guest
reknu vam ze spehove sou sakra dobra vec z vlasni skusenosti to vim: mel se docela malou armadu asi 300 sermiru paladina a pak par jinych jednoutek a kaslal sem na spehy utocil sem na hrace o 500 bodu salbsiho a myslel sem ze to bude farmicka ale tvrde sem narazil hrac mel o 500 jednotek(pesich) vic a pak jsme se nastesni domluvily (necha me za 10 000 surovin od kazde) takze suroviny v haji cas v haji armada v haji! nepodcenujte spahy a pouzivejte je
DVAKRAT MER A JEDNOU REZ!!!
 

DeletedUser

Guest
Špehy moc nepoužívám (zato mám velkou spotřebu sekyr), ale odírat se o surky bych nedovolil. Buď ať padnu nebo ať padne on a šmitec!
 

DeletedUser

Guest
No já si už jakoukoliv výpravu, ať už útočnou nebo loupeživou nedokážu ani představit.
Špehové jsou naprostá nutnost, jinak se člověk může dočkat nepěkných ztrát. Mě zlikvidovali 4 armádičky, než jsem se ponaučil a bez špehů teď ani ránu.
Nehledě na to, že hned vím, jestli ve vesnici zbyly ještě nějaké suroviny a kolik. Podle toho tam pak nemusím posílat farmit zbytečně a raději je pošlu jinam :D.
 

DeletedUser

Guest
No já si už jakoukoliv výpravu, ať už útočnou nebo loupeživou nedokážu ani představit.
Špehové jsou naprostá nutnost, jinak se člověk může dočkat nepěkných ztrát. Mě zlikvidovali 4 armádičky, než jsem se ponaučil a bez špehů teď ani ránu.
Nehledě na to, že hned vím, jestli ve vesnici zbyly ještě nějaké suroviny a kolik. Podle toho tam pak nemusím posílat farmit zbytečně a raději je pošlu jinam :D.

Jak ti špeh již v armádě co jde na útok omezí ztráty???????? Špehnutí předem je jiná:)
 

DeletedUser

Guest
Možná jsem to špatně formuloval. Myslel jsem samozřejmě špeha v běžné průzkumné jednotce, abych tam potom neposlal příliš málo vojáků na útok nebo zase naopak zbytečně moc a mezi tím mohou zaútočit jinde.

A samozřejmě v útočné proto, abych ihned po útoku věděl co přesně ve vesnici je a podle toho případně vyslal další útočnou, i s katapultama. Ty pro jejich rychlost obvykle na běžný útok nezařazuju.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1750

Guest
ja rikam jedno, spehove slouzej k tomu, ze se akorat stihne poslat podpora z okolnich vesnic(to znamena, ze je moc nepouzivam). Ja radsi poslu pet (fake) utoku na kazdou vesnici a na jednu vesnici jdou real utoky + noblici a pak ta hra je jenom o enyky benyky kliky be trefi mi armadu ci ne :)
 

DeletedUser

Guest
Já te radši prošpehuju vesnice napadeného pak vyberu tu co se mi líbí a pak pokračuju jak ty. Někdy maj kucí pořádně zakopaný městečka. A rozbíjet se o ně se mi teda nezdá jak nejlepší způsob dobíjení. Ale každej máme svojí taktiku.
 

DeletedUser

Guest
ja rikam jedno, spehove slouzej k tomu, ze se akorat stihne poslat podpora z okolnich vesnic(to znamena, ze je moc nepouzivam). Ja radsi poslu pet (fake) utoku na kazdou vesnici a na jednu vesnici jdou real utoky + noblici a pak ta hra je jenom o enyky benyky kliky be trefi mi armadu ci ne :)

no tvuj prispevek moc nedava smysl, neni lepsi nejdrive poslat spehy, a az potom ty fake utoky? Protivnik na tom bude stejne, zato ty mas informaci navic:)



jinak podle me jsou spehove naprosta nutnost, at uz pri farmeni jako obrana proti spikingu, ci proti tomu aby si clovek nekam nenabehl...sem zvedavej jak se ten chytrej objektivni clovek vyse bude tvarit, az mu v nejakem simcity pochcipa kvuli lenosti neposilat spehy cela armada:) a vpozdejsi fazi hry si vlastne clovek muze vybrat i typ armady, ktery na cil posle (nikoli typ armady ktery budu budovat, vyspehovat a az potom zacit stavet armadu mi prijde trosku mimo misu:))
 
Nahoru