• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa S1 top10, top5, odkazy

DeletedUser

Guest
neomlouvej se,děláš to dobrovolně :pardonaž to bude,tak to bude
dík
 

DeletedUser2029

Guest
... to muselo teda zabrat hodně času ...
Popravdě, 00 nic - tedy, mne skoro nic, jsem jen poupravil rutiny co byly využité při počítání času stráveného na prvních místech. Zato počítač se trošičku zavařil - rozhučel větráček, ... - když zase rozbaloval a parsoval archivované .gz soubory. Ale jen chvíli, takže pohoda.

Nicméně, přece jen je to natolik náročné va výkon stroje, že si nemohu dovolit nechat to dělat automaticky, každý den, třeba jako mapy a jiné statistiky. Takže vždy sem čas od času něco nahodím.

P.S.: Jestli si někdo chcete pohrát s grafy, dá se to lehce překopírovat - třeba do excelu.
P.P.S: A možná bych něco podobného dokázal jednorázově udělat i pro kmeny objevující se na 2 a 3. místě (pak dál nevím, pak už by to bylo zase moc dat, někde tu hranici dát musím).
 

DeletedUser2029

Guest
Pomalu se chystám, po čtvrt roce (od 28.8., to "padne" už tento týden), že opět aktualizuji tabulku (a barvy). Ale nějak si nejsem, jist, zda je na to vhodná doba, aby to chvíli vydrželo: Alespoň to pořadí mezi přechodem top5-top10, což by asi myslím mělo. Co si o tom kdo myslíte?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, jestli jsem se dobre dival, tak U_rvvl uz neni v prvni petici, coz mne prijemne prekvapilo - jsem ted trochu mimo, takze pro mne je tento prehed nyni velmi uzitecny, diky za nej!
 

DeletedUser

Guest
to jsi se díval nejak špatně... U_Rvvl je na 4.mistě mezi kmeny,ale smajlíci se propadli žebříčkem...
 
Nahoru